0 oy
716 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Dün anlatmıştım olayı sabahta eşime dedim geleceksen eve gel beni anneme bırak akşam ordan eve gecelim ananı savunuyosan otur burda dedim tartistik sen niye azarladin onu ondan sana laf söylediler dedi bende kimssnin hakkı yok bana laf küfür etmeye dedim anan herşeye burnunu sokuyo canıma tak etti kotu bişe demedim ben herşeye karismasin dedim ananı savunuyon bosan benle dedim duymuşlardır içerden onlarda neyse sonra toplandim çıktık geldik anneme bıraktı beni yolda konuştuk babam senle akşam konuscakti dedi ben kimse sesini etmesin dedim dedi ama sende terbiyesizlik ettin dedi ben bişe yapmadim sen ananı daha iyi tanıyon herrseye burnunu sokuyo yemekte bahanesi oldu ben bütün gün aşermisim onada elleme onu dedim bilerek gitti lapa yaptı yemiyim diye bıraktı Ömer dedim ananla bin defa konuş dedim sana konusmadin bende insanım çekemem artık kötü olan ben oldum neyse anneme geldim anlattım ne kadar saygısız insanlar dedi o kayinbabama mesaj attım aramızdaki ana baba ilişkisi bitti kac yaşında insanlarsiniz arkamdan odalarda kufur ediyonuz yakisirmi size ben bosanirsam anasinin yüzünden bosancam dedim herşeye karisiyo yatakta giydigim dona bile karisiyo dedim benim eşim bana bu kadar müdahale etmiyo canıma tak etti bundan sonra herkes hakettigini alcakk dedim Ömerle görüşen gorussun bitti ana baba bagimiz dedim engelledim hepsini rahatladım utanmaz insanlar mal karısına laf anlatmiyoda gelmiş bana laf ediyorlar sen önce karına sahip çık burnunu her boka sokmasin sabah oğluna kahvaltı hazirlamadi iyi oldu kurtuldum Allah'ım inşallah uzak tutsun benden

9 Cevaplar

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Iyi etmişsin canım boş yere ne ağrımadık başını ağrıtcan  emin ol çocuk dünyaya geldikten sonra dahada fazla burnunu sıcaktı sana en iyisini  etmişsin valla hemde bir geline küfür etmek nedir benimde kaynanam bana gerizekali demişti bende kavga etmistim  benim annemin babamın kullanmadığı kelimeyi kimse kullanmazdi  çok edepsiz insanlar var gercekten
tarafından
Baktım esimde iş yok ben yazdım yazcagimi iyi yaptım bi *** beklemesinler benden kızım böyle cazgır olmayınca kafana siciyolar valla bak ben hep sessiz kaldım ama bende insanım.kafam attı artık bunedir ya iyi oldu selam selam başka yok cahil cuhela insaanlar esimde biraz ona muhtaç çünkü evlenirken evi falan babası aldı bize eşyaları o yüzden şimdi bişe dese oda kavga etcek bu sefer biz bosanmaya kadar gitcez ben söyledim lafımi engelledim bakalım napcak gider şimdi oğluna söyler akşam yine kavga ederiz aman en azından içimde kalmadı kurtuldum soyledimde terbiyesiz dedikoducu insanlar erkek olsa herkesin arkasından konuşup laf taşımaz hiç biri beş para etmez o evde zaten pskolijimi bozdular uzak dursunlar
(6,827 puan) tarafından
Muhtaç diye bisey yok ki annesi babası mecbur alçaklar eğer oğullarını düşünüyorlarsa amaa şu küfür olayı çok saçma sen onların namussuun yani böyle yaparak mi sana sahip çıkıyolar boşver ya en azından içinde kalmamış surda bide akşam kavga ede esin ondan sonra mecbur barışmak zorunda
tarafından
Barışsin bende bitti artık kendi gidebilir ailesine
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Kuzum en iyisini yapmissin seninkiler fazla oldu artik ama esininde onlara bi tavir koymasi gerekiyo o zafiyet gosteriyo ailesine onlara kafana cikiyo inunda hatasi yani ama sen yazdin icini rahatlattin bosver ne halleri varsa gorsunler
tarafından
Aynen. Öyle eşim sabah hiç birine ses etmedi görüşmeden çıktik geldik valla kendi ne *** yerse yesin benim ailem değil benden uzak olsunlar zaten ağrım var sinirden ağrım başladı bebeğim zayiflamis
(253 puan) tarafından
Kiyamam cnm ya sen bundan sonra su aileden biraz uzak dur yat dinlen iyi beslen biraz kendine bak bebisini düşün
tarafından
Eşime dedim zaten herkes kendi ailesiyle kendi görüşsun olan bana oluyor böylesi daha iyi hepimiz için dedim
(225 puan) tarafından
Canm sana bisey diyimmi bende esimin ailesiyle cok sorun yasadim en son dava actm bosncktm geldi beni ikna etti herkes kendi ailesiyle gorussun dye davami geri cektim tamam dedim. Evime geldim 2 ay sonra basladj annemle babamla konus gidelim biraz kalalim demeye. Yani kocan tamam desede ilerde illakk goturcek konusturcak yuzlestrck hatta belki onlar haksizda olsa ellerini opturteck sana emin ol. Bana hepsini yaptırdı. Ne olursa olsun bu erkekler ailesine rest cekmiyor ana baba sonucta diyip bize kabullendrmeye calsyolar. Yani ya bosancan ya da kabul etcen onlari hayatinin bir köşesinde.... gercek bu
tarafından
Ben gitmem ben ona söyledim son sözümü giden gitsin yol orda
0 oy
(50 puan) tarafından
Bana da yaptılar küfür ettiler eşim beni sokaktan almış gelmiş oyuncakmisim falan filan işte ama hala eşim anlamıyor hala beraber oturuyoruz evi ayır diyorum çocuklar küçük diyor sen kurtulmusun darısı bana insaallah
tarafından
Kiz bizim ev ayrı zaten biz bi haftalığına gittik illa gelin diye çağırdılar eşimin gönlü olsun diye gittim gitmez olaydım alt üst oldu duzenim yarım akıllı anası yokmu 1 haftadır hayat zindan oldu ya bi insan oglunun yuvası bozulmasın istiyosa çenesini kapatacak bende insanım her bokuma burnunu sokuyor
tarafından
Ayy pslislikler kaynanam bana da dedi seni sokaktan getirdik bende ona dedim ki siz saraydan gelmediniz demek sizde sokaklardaydiniz ki birbirimize denk geldik .. kapak yaptım şimdi evime gelmiyor konuşmuyoruz torununu tlf resimlerinden görüyor geçen annemlerdeydim  eşim geldi annem kapıda bebeği görecek dedi al götür dedim .. demek neymiş madem ben sokaktan geldim oda oğlu mu anca sokaklarda kapı önlerinde gorurrrr
tarafından
İyi yapmışsın bunlara yaranilmaz Allah bizlerden uzak tutsun yarabbim içi pislik dolu bunların
tarafından
Aminnnnnnn madem gelininizle anlaşmayıp kıskançlık yapacaksınız evlendirmeyin oglunuzu
0 oy
tarafından
En iyisini yapmışsın canım Allah yardımcın olsun 
tarafından
İçimin yağı eridi yüz varsa utanırlar ama sanmiyorum cahil gerizekalı insanlar
tarafından
Utanmazlar canım utanma olsa sana öyle kelimeler söylemezler boşver bebeğini düşün takma canım
tarafından
Allah'a havale ettim kinlendim çok ölse bardak su vermem daha bebeğimde zayiflamis stresten
tarafından
Boşver canım allah görüyor sen bebisini düşün canım dikkat et kendine
0 oy
tarafından
Ohggg icimin yağları eridi valla sanki bn engellemisim ailesini. Ohh iyi yaptın ellerine sağlık 

Sıra bana geldi yakındır kızlar çok büyük patlama yasiycm 
tarafından
Bende bugüne kadar sustum çok alttan aldım baktım artik canıma tak etti sürekli eşimle onun yüzünden aramız aciliyo o beni kötü imaj olarak gösteriyor ama böyle cemkirince zorlarina gitti iyi oldu beni ***** sandılar göz dağı vermesem belki daha kotu olacaktı esimide aldım eve gidiyoz dedim koymuştur onlara şimdi o kadar ki rahatladım her sabah oğluna kahvaltı hazırlayan kadın bu sabah tenezzül etmedi kalktı çay demlediler kendine yattı geri Ömer kalk gec kaldın bile diyemedi umarım anlamıştır haddini
tarafından
Çok iyi yaptın canım. Gözdağı vermen iyi olmuş. Şimdi eşini nakış gibi işle
tarafından
Evime gideyim akşam gorcek onlar kahvaltisinida hazirlicam kendime çekicem
0 oy
(393 puan) tarafından
Valla bizim içimiz bile rahatladı iyi yapmışsın insanın  kocası arkasında olmadığı sürece hiç bişey yoluna girmez iyki boyun eğmedin Allah yardımcın olsun 
(393 puan) tarafından
Eşinin kimseye muhtaç olmaması gerekir aslında kendi ayakları üzerinde durmayı başarmalı sanada bakabilmeliydi babasıda ne biçim bi baba ya vicdanı yokmu oğlunu evden atarmı bi baba ya yani boşanmak bu kadar da kolay olmamalı yaa
tarafından
Kaç kere dedi evi satacam falan yüzune vurdu ailesi 5 para etmez ne anası ne babası dedikoducu lafci insanların teki onlardan adam olmaz
(393 puan) tarafından
Keşke eşinde bunlara rağmen senin yanında dursaydı seni savunsaydı onlara boyun eğmeseydi belki böyle olmazdı i
tarafından
Oda salonda demiş heralde babasına eyleme kimse sesini çıkarmasın diye o yüzden gelip konuşmadılar benle hiç sonra zaten eşim geldi konuştu bende bağırdım açık açık söyledim duydular içerden bu sefer oğullarınada tavır aldılar sabah kalkıp yolcu bile etmedi anası olcak karı ben ya ben ya onlar dedim çünkü
(393 puan) tarafından
Seninde sabrını taşırmışlar artık napcaktınki başka iyi yapmışsın açık açık söyleyerek
0 oy
(661 puan) tarafından
Amin cnm insallah ,  rabbim evine yuvana mutluluk huzur verdin insallah 
tarafından
Nefret ettim artık hepsinden böyle cahil bi aile Allah kimseye vermesin hepsi birbirinden değişik
(661 puan) tarafından
Aminn cnm aminnn insallah huzurlu bir seklde mutlu mesut yasayn , insallah birdaha ayni seyler olmaz
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn canım benim rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah canım benim iyi yaptın tepkini koydun hergün hergün tartışma mı olur ne geçiyor ellerine huzursuzluk çıkarınca anlamıyorum tatlım ya 
tarafından
Boş muhabbetler hep ya sanane benim donumdan sanane benim evdeki perdemden yakında sictigim boka karısacak hayır bide her defasında hergun tekrar ediyor ben birşeyi sevmiyosam yapmak istemiyosam 10 kere deme bana defalarca anlattım  ben böyle seviyorum bunu yine kendi bildiğini okuyor ondan sonra gelin beni azarladi haddini bil otur o zaman kenara her boka burnunu sokma yuva bozmak istemiyosan bu sefer eşimle ben kavga ediyom ne lanet insanlar ya
(4,759 puan) tarafından
Madem ki oğluna layık görmüyor herşeye karışıp huzur bozuyorsa oğlunu evlendirmesydi senln günahına girip böyle zor duruma düşürmeseydi değil mi canım
tarafından
Tabiki canım köyden alsaydı madem beni değiştirmeye calismasaydi ben buyum bastanda eşimle konuştum anlaştım eşim ilk zamanlar çok karışirdi bana sonradan azalltti torpuledim onu yavaş yavaş ama bu şeytan karı ortalığı karıştırıyor giren çıkan ne buna anlamıyorum bi kaynım var bekar Allah onla evlenecek kıza sabır versin bakalım o nasıl sabretcek bunlara
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn tatlım aminnnnnnnnn rabbim yardımcın olsun o kaynana la tatlım
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Açıkcasi rahatladım senin adına benim kocamda aynı akılda yok annem öyle düşünmez yok annem böyle düşünmez annesi melek sanki ama ben ***** değilim anlıyor insan kimin neyi ne niyetle yaptığını ayrıca küfür edemez sana en iyisini yapmışsın özür dilesinler ilk önce terbiyesizler
tarafından
Hahahah keşke derdim tek ciğer olsaydı o bardağı tasiran son damla oldu zaten :D
(1,232 puan) tarafından
Benimde var başımda böyle hadsiz insanlar kaynananmin aileme yapmadığını koymadı ***** kaynım beni dövmeye kalktı .Böyleler ağzının payını verceksin
tarafından
Ağzına etseydin sende al bişe vur kafasına gebersin ******** insanlar namus kavramı bilmeyen cahiller
(1,232 puan) tarafından
Eylos hahahhahahau güldürdün kız beni
tarafından
Sinirliyim çok valla keşke bende dovsem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 148 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,740 puan) tarafından soruldu
0 oy