0 oy
1,174 göst.
Aile kategorisinde (176 puan) tarafından
Çok moralim bozuk ben kaynanamla aynı evde yaşıyoruz bizde kural kim kalkarsa sabah o kahvaltı hazırlar bugünde o kalkmış herkese yumurta bortletmis bna koymamış ayıp değil mi çok üzüldüm hiç beklemezdim 

25 Cevaplar

+1 oy
(2,849 puan) tarafından
Aaa cidden mi ya ayip o kadar da olmaz 
(176 puan) tarafından
Çok bozuldum aşırı derecede eşime soylicem gelsin isten
(2,849 puan) tarafından
Bncede soyle canim ole sey mi olur
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen naptın acaba çok çelişkili geliyorsun bana valla bilemedm
(176 puan) tarafından
Ne çelişkisi anladım
tarafından
Her yazdigin çelişkili degisiksin inanasim gelmiyo
(176 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnanma o zaman
(176 puan) tarafından
Bunda ne gibi bişey aradın anlamadım merak ediyorum ne anladın
tarafından
Yok sadece bunda değil genel olarak herseyin celiskiliii
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Hoş bi durum değil tabi anlam veremedim dicem amaaa cidden ayıp etmiş niye koyulmaz ki ne düşündü acaba :ermm:

(176 puan) tarafından
Öylemi yapıyım cnm
(385 puan) tarafından
Aynen öyle ne de olsa iyi veya kötü eşinin annesi yanlış anlaşılabilirsin eşin belki ailemi kötülemek için fırsat mı kolluyor diye de düşünebilir. Sen ılımlı git bazı şeyleri görmezden gel hatta sen daha fazlasını yap önlerine koy onlar utansın. Onların kalbi karardıysa sen kalbini karartma görme bazı şeyleri anlıyorum insanın zoruna gider ister istemez ama bazen sessiz kalmak daha iyidir bırak eşin kendi görsün sen anlatma kötü olursun arada
(176 puan) tarafından
Tmm cnm senin dediğin gibi yapicam çok teşekkür ederim bazen insan burda dertleşmek istiyor ama birşeyde hep hep art niyet arayanlar var gene birisi hiç inandırıcı gelmiyor sun bana demiş bunun neresinde ne aradı çok merak ettim
(385 puan) tarafından
Bir beklentin yok ki sadece kırgınlığını paylaşmışsın buda gayet doğal. Acaba yazdıklarını hangi kafayla okudu cahil olanda çok bu platform da 16 yasında hamileler var çok görmüyorum dedim ya görmezden gel bıraz bu durumu hayatına yansıt
(176 puan) tarafından
16 yaş mı? Yok o kadro yoktur be
0 oy
tarafından
hep birlikte mi yapiyorsunuz kahvaltiyi bir eksik olunca sana yok mu dedi
(176 puan) tarafından
Bana bişey demedi herkes de var yumurta elinde baktım etrafa bna koymamış yumurtasinda değilim ama çok üzüldüm cnm çekti
tarafından
yok acaba dedim kalkmadigin icin mi yapmadı sogumasin diye ama en iyi sen tanirsin kotu tabi insanin sevmedigi seyi bile cani cekiyor yeri geliyor
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Niye öyle bisey yapıyor. Terbiyesiz kizim eksik koymuşum al sen ye diyeceğine sana koymadım mi dedi yada düşüncesi ne
(176 puan) tarafından
Terbiyesiz sizin önde gideni hep burda onu iyi anlattım ama gerçekler bu
(6,136 puan) tarafından
Neden yapmış kuzum sebebi var mi bi insan bu kadar gaddar olamaz
0 oy
(185 puan) tarafından
Niye yapmamış ki
(176 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm hep böle terbiyesiz işte Allah görüyor ama
(185 puan) tarafından
Yani 3 günlük dünyada ne gerek var böyle cocukca şeylere anlam veremiyorum birde büyük olacak .. bizim.buyuklerim bizi kucaklamasi gerekirken tam tersi atara atar gidere gider yapıyorlar ;))
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Yaptıgı terbiyesizlikten başka bisey değil.O yüzden ben işte aynı evde yaşayamam kayınvalidem kötü mü asla çok iyi birisi ama herkesin evi ayrı olmalı. Kavga gürültüde olmuyor en azından.
0 oy
(6,815 puan) tarafından
Ooo o da bisey mi kıza benim kaynanam ramazan ayında bana yemek vermedi kendine 1 tabak çatal kaşık bardak koymuş oturuyodu sofrada bende sinirlendim çektim kapıyı eşime söyledim amaa iste arayım falan dedi ben şef kötü kadınlar diye susmuştum amaa sen susma söyleee
(176 puan) tarafından
Çok üzüldüm ama yumurtasinda değilim Bn onun Bn emziren anneyim bir koktu burnuma.
0 oy
tarafından
Saygısızlık bu. Yok saymak gibi.  Aynı evde olmak hep sorun işte. Bir yerden bir şey çıkıyor illaki. 
(176 puan) tarafından
Aynn cnm bu neki
tarafından
Allah sana kolaylık ve sabır versin canım.
(176 puan) tarafından
Amin amin kardeşim
0 oy
tarafından
Yumurtasnda degilim de harbiden ayip yaaa. Esin isten gelse naapabilir? Bunn icin isten cagrmana grek yk bnce ara saakince ama laf soylemeden anlat uzuldum kirildim yumurtasnda degilim ama boyle yapmasi uzdu de. Ama arayipts bagrip.cagrma.sen suclu olablirsin.. esinn huyunu blmedgmden bu kdar diycem. 
(176 puan) tarafından
İşten cagirmicm cnm kendi gelince yatarken yatakta anlatırım
tarafından
Esime soylucm.gelsin isten yazmssn ya ondan dedm. Ama saakin tatli.bi sekilde kirildgini dile getir.
(176 puan) tarafından
Tabi tabi öyle dicem bir koktu bana o yumurta bana varya
0 oy
(213 puan) tarafından
Niye bitek seni ayirt etmis ki eline mi yapişir sanada yapsa anlamiyom bu kaynanalari ya bizde altli üstlu oturuyoz yemkleri birlikte yiyoz biz yatmaya kendi evimize cikiyoz benikide her yemege koyun eti kattiriyo hamileligimde bulantidan yemekten tiksindim kokuyi bide anlatamam ya valla cok zor kaynanayla yasamak.
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm eşine söyle annen böyle yapmış de yarın da sen erken kalk yumurta haşla ona yapma kendi önünde 2 tane al 2 tane ye gözü çıksın 
(176 puan) tarafından
Yok kız içim el vermez bnm
(2,564 puan) tarafından
Versin canım cadıya cadı ol acırsan acınacak duruma düşersin demişler acıma
0 oy
(661 puan) tarafından

Ayy cok uzldm cnm yaaa kiyamamm , :( nedn bole bse ypio saygisiz , oturmasaydn sofraya ayri yapsaydn kendine sende cnm ya emziren ve hamile insana basta yedrilir , bari kalk ta yap cnm kendine kokmus sutun cekmistir , nasl vicdanszlar ya

0 oy
(206 puan) tarafından
Birde hamilesin yaa hicmi vicdan merhamet yok Allah aşkına boşver Allah havele et kendine yap ye 
(176 puan) tarafından
Hamile değilim bacım emziriyorum
0 oy
(84 puan) tarafından
Sen kalktğnda snde ona yapma. Yumurta:)
0 oy
(545 puan) tarafından
Kotu niyet yoktur belki hamileysen dokunur falan diede dusunmus olabilir ama ortada bisi yokken yaptiysa allah bildigi gibi yapsın insallah.
(176 puan) tarafından
Hamile değilim bacım emziren bir anneyim
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Alıp onunkini yeseydin kuzum herkesin ki ayni tabakta iken 

(176 puan) tarafından
Yok cnm hiç öyle bir insan değilim Allah görüyor inşallah tez zamanda eşim de görür aminn
(2,028 puan) tarafından
Rabbim yâr  ve yardımcın  olsun canm
0 oy
(117 puan) tarafından
Sende yarın kalk ona yap aynısını :)) hatta tabak koyma :)) aaa anne seni unuttum dersin :)
(176 puan) tarafından
Yok cnm Bn yapamam utanırım boğazımdan geçmez
(117 puan) tarafından
Geçenin geçiyor bak bir de hamilesin senin önce oturup yemen lazım.  Vicdanlı olan yapmıyor zaten de işte ne bileyim bir kere karşılık verilse daha olmaz sanki diye düşündüm :)
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ne diyeyim ki Allah hidayet versin hamilesin birde
(176 puan) tarafından
Hamile değilim bacım emziren bir anneyim
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Al yumurtanı kendin bortlet göksum ya niye canını sıkıyosun bu kadar? Sordunmu anne bana nıye koymadın dıye.yerınde olsam boyle bıseyı eşime tasımazdım sana dıyecegı tek sey kendın koysaydın unutmustur sanmıyorum bılerek ya pacagını olacaktır.Alır kendım bortletır karsısına gecer güzelce yerım sınırlenıp bı de onu mu sevındırcem amacına ulaştırcam kasti yaptıysa. 
(176 puan) tarafından
Üzüldüm işte cnm
(8,276 puan) tarafından
Canım dalmısda olabılır ama sor anne nıye yapmadın dıye :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 213 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Incignyy (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 536 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 752 göst.