0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde tarafından
arkadaslar 3 aylik hamileyjm ama yzuustu yatmadan rahat edemiyorum bebege bi zarari olurmu

18 Cevaplar

0 oy
(434 puan) tarafından
Henuz ufak olmaz saniyorum
(667 puan) tarafından
Bence yatma,canim ozellikle sirt ustu de yatma benege kan az gidiyor saga ve sola yatmaya alistir kendni
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Evet bende zarari olur mu acaba 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yatmasan daha iyi sola yada saga yat belirli bi sureden sonra istesende yatamion
0 oy
(194 puan) tarafından
Olmaz ama zaten 1 aya kalmaz yatamassin canim benim bende bilmeden yatiyordum ama sonradan karnin buyudukce rahat edemiyorsun zaten
0 oy
(516 puan) tarafından
Hayir bi zarari olmaz canım daha ufak çünkü 
0 oy
tarafından
Şimdi bi zararı olmaz ama bir iki ayadan sonra yatamazsın bence şimdiden yüz üstü yatmamaya alış 
0 oy
(12,859 puan) tarafından
12 haftadan sonra önerilmiyor sola alıştır kendini şimdiden kuzu 
0 oy
(96 puan) tarafından

Ben 4 ayligim yuzustu yatiyom:Dbışey olmuyor 

(96 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Boş boş konusuyosun çok bildiğinden değil karnın şişmiş olsa zaten yatamaz bebek büyüdükçe hem sen ne atliyosunkı ben fikrimi yaptığımı ve doktora sorduğum şeyi söylüyorum bilip bilmeden yorum yapma işine bak
(3,617 puan) tarafından
Düzgün konuş karşında senin çocuğun yok kimse kimseye hakaret edemez bunca insan boş mu konuşuyor saygısızlık yapma fikrini mümkünse kendine sakla
(96 puan) tarafından
Herkes burda fikrini söylemekte özgür sanami sorcam fikrimi söylerken.herkes burda deneyim yada başından geçenlerden bilgi alıyor sen olayı anlamamissin galiba.benim yorum yapmam yada fikrimi söylemem seni ilgilendirmiyor
(3,617 puan) tarafından
He sensin tamam senin seviyene inemicem
(96 puan) tarafından
Seviyelik bi durum göremiyorum iyi günler
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Benim doktorum gibegin seni rahatsiz edene kadar yatabilirsin demisti
0 oy
(128 puan) tarafından
Olmaz canım. Zaten ilerledikçe istesende yatamıcaksın. Yaklaşık 5.ayına kadar nasıl rahat ediyorsan öyle yatsbilirsin. 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Yatma cnm saga yada sola çoğunluk sola yatıyorum bebek için daha saglikliymis sanırım 
0 oy
(622 puan) tarafından
Doktorum gobegin cikana kadar dedi zaten 4 ayda ister istemez rahatsz oluon canm saga sola alstrdm kendimi zorda olsa
0 oy
tarafından
Yatma tabikide ...
0 oy
(353 puan) tarafından
7,5 aylık hamileyim. Sıkıntı hafif veriyo bana. O yüzden ne kızımı rahatsız edecek şekilde ne de kendim uyuyamayacak şekilde yatmıyorum. Yana dönük ama hafif yüzüstü yatıyorum. Bi zararını da görmedim çok şükür :))) 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Banada hep büyüyünce yatamazsın diyorlardı uykumda dönüyordum karnım cok büyük degildi son aya kadar döndüm sadece uyanınca müthiş bir agrım oluyordu cok üzülüyordum ezicem diye.. Kaldıki 1 bucuk ay önce geldi  son ayları göremedim belki ozmaan yatamazdım.. Suan senin ayında allahın izniyle birsey olmaz yinede doktoruna gidince sor 
0 oy
(283 puan) tarafından
Ben yatıyodum bence rahatsız olmadıgın sürece  bi sıkıntı yok
0 oy
tarafından
Yatma kuzum ben de üç buçuk aylığım. Hep yüzüstü uyurdum artık istesem de uyuyamiyorum sağa sola uyuyunca bile oraya toplandığını hissediyorum 
0 oy
(769 puan) tarafından
Şimdi olmaz bebek büyüdükce yatamazsın zaten bende öyle oldu canım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 63 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde prensbioglum (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
23 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,479 puan) tarafından soruldu

380,752 soru

11,399,774 cevap

34,929 kullanıcı

...