0 oy
717 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar ben ikiz annesiyim. Kızlarım dünyaya geldikten sonra kayınvalidem kayınbabam yanında 7 Ay kaldılar. Gece olunca bebeklerim uyumuyorlardı sürekli agliyorlardı o yüzden bakamadım tek basıma şimdi eşimle beraber bakıyoruz. Neyse benim kayınvalidem kendisini ment eden ben merkezci biri çok konuşur bazen lafın nereye gittiğini bilmez. Gıcık oluyorum böyle bu yapıda insanları sevmem  ve uzak olurum eşimin annesi olduğu için çokta uzak kalamıyorum. Şimdi diyeceksiniz çocukları bakmış ne istiyorsun diye baktı ama nasıl baktı gece beraber uykusuz kalıyorduk sabaha karşı bebeklerim uyuyorlardı 3 Saat sonra kızlar uyanıyordu kayınvalidem çocukları bana getiriyordu kendisi öğlenlere kadar uyuyordu ben geceden 3 saatlik bi uykuyla duruyordum neyse çocukarımi az bişey sevmeye kalksam elimden alırdı iş yapmamı beklerdi benden ben çocukları emziriyorum mutfak biri birinde  toplamadı geçti tv karısına elinde telefon bide yani kısacası her iş bana bakıyordu o dönemde bide sürekli söyle diyordu bana herkes doğurduğu çocuğu baksın diyorum bak gör halimi diyordu yani ben soğuyorum böyle tiplerden doğru düzgün aramam hep o arar sevmiyorum işte şimdi de 2 haftalığına yanımıza gelecekmiş gıcık gıcık hareketleri var eşimde annesinin huyunu biliyor beni hakli görüyor ama o benim annem diyor ne olursa olsun saygıda kusur etme anneme diyor doğru annesi ben eşimin annesi canı kanı saygı duyuyorum ama bir iki derken kavga etmekten korkuyorum kayınvalidemle . Ben kolay kolay sinirlenmem ama bi sayıp söylemeye başlayınca paramparça ederim ortalığı. Bu da küslüklere sebep olabilir ben eşimle ailesinin arası bozulmasını istemem of of sadece dertleşmek istedim kızlar umarım beni anlarsınız.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim huyu nasil oluraa olsun esinin annesi. 2hafta idare edeceksin mecbur
(11 puan) tarafından
Aynen öyle canım doğru söylüyorsun.
-Reklam-
0 oy
(2,423 puan) tarafından
2 haftalığına idare et canım bak burda ne birlikte yaşayan eziyet çeken insanalr var  eşinin hatrına kör sağır dilsiz ol evine  gelen bi misafir sonuçta başkası olsa ayıp olir deriz bisi demiyelim deriz kaynana olduğunu  unut oda Anne gelsin  kalsın tatlı tatlı  bisver büyülük sende kalsın 
(11 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım . Teşekkürler. Bende aynen böyle düşünüyorum ama içim içimi yiyor beterin beteri var doğru.
0 oy
(119,460 puan) tarafından
Gecici 2 hafta sık disini
(11 puan) tarafından
Sabret diyorsun :) ahh ah kadın resmen ruh sağlığımı bozuyor laflrıyla hareketleriyle  konuştum onunla birgün eşim de var yanımda çok ben merkezcisin sürekli yanındaki kişiyi aşağıya çekiyorsun çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun bazen konuştuğunla lafların bir değil dedim benim ruh sağlığımın bozulduğunu öne sürdü bu kadar da laf cambazı işte beni alt edemez de eşim var arada işte eşim çok iyi bi insan o yüzden sabrediyorum. Bizim fındık bahçemiz var yazın zaten görüşücez bırak bağrı kışın görmim seni yok illa ki gelecek gezmeyi tozmayı çok sever bu arada
(119,460 puan) tarafından
Benimkide zombi anliyom seni degil 2 hafta 2 saat cekilmezde napcan
(11 puan) tarafından
ALLAH yola ize getirir İNŞALLAH.
0 oy
(5,519 puan) tarafından
3 ayda gelebilirdi biraz daganmalisin canim
(11 puan) tarafından
Tabi canım doğru söylüyosun. Kısacası RABBİM kimseyi kimseye muhtaç etmesin. Hep böyle dua ediyorum ben yoksa başkalarının eline muhtaç kalırsak vay halimize
0 oy
tarafından
En azından bebeklerine yardım edecek bi kayinvaliden var mis benim oda yoktu ,kendi annem ve teyzem bana yardıma geldiler afedersin onlar mı lohusa ben mi lohusaydim belli değildi .

Sende kendi anneni çagirsaydin 
(11 puan) tarafından
Canım annem vefat etti yoksa ben annemi çağırmaz mıydım ya benim annem ben çağırmadan  uçar gelirdi zaten. Benim hamileliğim de ağır geçti kimseyi çağırmadım çocukları baksınlar diye de kimseyi çağırmadım eşim çağırdı onlarda istemeye istemeye geldiler sonuç bu oldu işte sürekli herkes doğurduğu çocuğu baksın diyordum bak ne haldeyim böyle diyordu ya bu ne demek ya torun istiyorum diye söylüyordu ikiz olucağını düşünemedi işte tek olsa öyle böyle ben bakacaktım öyle düşünüyormuş demek ki ikiz olunca kabak onun başına da patladı işte.
0 oy
(667 puan) tarafından
Canim misafirlik süresince idare et sonrasinda nasil olsa ayni evde yaşamıyorsunuz
0 oy
(622 puan) tarafından
Mecbur canm esin icin dayanman lzm 2 haftacik cabucak gecer merak etme sabirli ol 
0 oy
tarafından

Şükür et en azından birlikte yasamiyorsunz, 2 haftalığına idare edi ver ...

0 oy
(5,436 puan) tarafından
7 ay idare etmişsin 2 haftadaha sabır cnm allah yardmcn olsn ne diyim saygıda kusur etme 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Senle aynı durumdayım canm hiç istemiyorum kaynanamın gelmesini felan
0 oy
tarafından
Cnm sabret biraz iki hafta göz açıp kapanincaya kadar geçer Allah yardımcın olsun
(9 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim kayın validem geldi bı halta yaradığı yok yeni doğum yaptım gelen giden btmedi mutfağa grdim o halde sinirden ağladım sütüm.yok onlar yüzünden,artık dayanamadim soktim lafı kacdi gitti oda  kasinana verxen cevabini kırılan kırılsın yprattilar iyice yeter bee,keşke annem olsaydı onu cagrirdim oda vefat etti  
(11 puan) tarafından
Aynen canım annesizlik çok zor çok benimde sütüm azaldı yetmemişti sinirden stresden hey gidi hey ALLAH rahmet eylesin canım.
(11 puan) tarafından
Sağol canım ALLAH razı olsun.
0 oy
tarafından
Beterin beteri var canım ben kaynanamı anlatsam kendi kaynanana şükür eder boynuna sarılırsın biz bide 3 eltiyiz hiçbiri bakmaz hep ben bakarım bence sen sabret eşinle huzurun için ve hep beterini düşün
(11 puan) tarafından
Düşünüyorum canım sabır ya sabır

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 188 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 207 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Kumdankaleler (0 puan) tarafından soruldu