0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Yenı dogum yaptım 9 gunluk bebegım nohut fasulye mercimek dısında gaz yapan yıyeckler nelerdir ınternetten okudum muz elma armut da yapıyor mus varmı boyle bir sey bayanlar 

8 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından

Bebeğin hayırlı olsun tatlım. 

Ben herseyi yedim hiç gaz yapmadı.  Sadece nohut. Mahvetti çocuğumu bir daha hiç yemedim. 5 aylık oldu. Hala gaz yapar diye yiyemiyorum. Ama mercimek fasulye yada yazdığın gibi elma muz falan bizde hiç yapmadı <3
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Oncelikle gozun aydin canim bebegn gazli bebekse gaz damlasi kullanmani oneririm butun yemeklernede kimyon dokup yersen sknti olmaz saglk ocagi hemsiresi soyledi ebe olan kadin 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Pırasa lahana giller vs vs.. Bakarsan hersey gaz yapıyor.. Rezene ve tohum kimyonu karıstırıp cayını ic günde 2 3 kere allahın izniyle iyi gelir bebege sendem gecer 
(1,093 puan) tarafından
Gaz damlasıda biogai öneririm.. Düzenli kullanımda 10 günden sonda etkili biz öyle rahat ettik cok sükür
0 oy
tarafından
Benim bebeğine kahve nescafe çok gaz yapiyo
0 oy
tarafından
Valla benimkine içtiği su bile gaz yapiyo 
0 oy
tarafından
Canım gözün aydın bebegin gazlıysa zaten ne yesen gaz yapar ama ondan önce çikolata bebekte cok gaz yapıyo salatalık turp suan aklima gelmedi daha fazla ama ozellikle cikolatadan mercimekten kuru fasulyeden uzak dur
0 oy
(271 puan) tarafından
Sana şöyle anlatayım canım nohut fasulye mercimek yeme 2 3 ay flan suyunu dahi içme cunki ikinizi de maf eder ama diğer şeylerden az az ye kendini hic çekme ama genelgede sulu şeyler ye ama çok değil mesela tavuk pişirmişler evde ondan küçük bo kase ye patates püis küçük bi kase ye mandalin istedi canın yarısını ye ama hepsinden az az ye hic yetmezsen gaz sancısı çok geç biter ben hepsimden yedim 40 günde çok şükür bitti sancisi
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Hayırlısı  olsun inşallah canım benim  

Inan hersey yedim fasulye  bile hemde 5 gubluk falandi kızım 

Ne kadar cok aman amam dersen  okadar sikintili olur bebekler  ben hunharca  buyutuyoum 

4 bebehim olduğu  için  sanirim:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
0 oy
6 cevap 185 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 520 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
12 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (1,910 puan) tarafından soruldu

376,813 soru

11,276,990 cevap

34,669 kullanıcı

...