0 oy
386 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (582 puan) tarafından
Kızlar dün aksam sormuştum ama çok yoğundu buralar sanırım ondan cevap alamadım simdi belki Bi cevap veren olur diye tekrar sormak istedim. 

Ben doğum yapalı 8 ay oluyor ve ilk defa 30 ocakta adet gördüm 5 gün sürdü. Dünden bu yana da az Bi miktar kanama oldu bu normal midir acaba? 

9 Cevaplar

+1 oy
(776 puan) tarafından
Normal 1seneye kadar düzensizlik olabiliyormus
(582 puan) tarafından
Bu kadar kısa sürede olmasına şaşırdım düzensizlik olabilir diye biliyorum bende
(776 puan) tarafından
Ben lohusayken adet oldum sonra 15 gun gecike gecike azar azar bazen arada da adet oldum dedim 2 gunde bitti 4. Oluşum bu ay sonunda dogru dürüst adet oldum vala rahatadim sisligim falan bir indi
(582 puan) tarafından
Hemen düzene girer insallah benim de ya valla kadın olmak ne zor her şey sıkıntı
-Reklam-
+1 oy
(10,046 puan) tarafından
Emziriyor musun canım? Emzirince düzensiz olabiliyor kanamalar. Spiral yok değil mi?
(582 puan) tarafından
Emzirmiyorum 5ay emzirebildim sadece spiral yok ama doğum kontrol hapı kullanıyorum belki de ondandır diye düşündüm ama bilemedim doktora gitsem mi acaba yine de
(10,046 puan) tarafından
Anladım canım doğumdan sonra vücut eski haline dönmesi zaman alabiliyor, düzensizlikler normal. Doğum kontrol hapını düzenli kullanıyorsan bi sıkıntı olmaması lazımdı ama sen sağlık ocağındaki ebene bir danış istersen
(582 puan) tarafından
Hmmm tamam öyle yapayım teşekkür ederim :)
(10,046 puan) tarafından
Rica ederim:)
+1 oy
tarafından
Normal canim benim de öyle oldu 
(582 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için :)
tarafından
Önemli değil canım
+1 oy
tarafından

Normal bendede oluyo çünkü 

(582 puan) tarafından
Bu kadar kısa süreli mi oluyor sizin de
tarafından
Benim 6 gün sürüyo  adet bittikden sonra  3 veya 4 gün sonra tekrar azar azar gelebiliyo ama için rahat değilse git bi kadın doğuma ama normal
(582 puan) tarafından
Sorayım yine de evet ne olur ne olmaz teşekkür ederim :)
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
 1 seneye kadar olmaması düzensiz olması normal canım benim 1 sene olucak daha hiç olmadım 
(582 puan) tarafından
Evet onları biliyorum 1 sene kadar ve düzensizlik normal diye duydum ama simdi çok kısa sürede olunca şaşırdım biteli 1 hafta anca oluyordu
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Cok   normal canım  

Siminti yapma
+1 oy
(353 puan) tarafından
Cevabı olanlar için konu üstte kalsın... 
(582 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(353 puan) tarafından
Bazı postlara çok cevap vermiyo anneler... Keşke bilgim olsaydı, inan seve seve paylasirdim bildiklerimi. Gerçi bu bile yanlış anlaşılabiliyo bazı anneler tarafından. Sussan insanlığın sorgulanır (ki aslında susulmalı), kendi bildiklerini aktarsan çok bilmiş de olabilir adın yanlış da anlayabilirler (ki tamamen iyi niyetle bilgi paylaşımı yapıldığına inanıyorum ben, kötü niyet barındırmamalı insan hele ki böyle bi platformda). Iki ucu bklu değnek anlayacağın güzel anne... Ben de birkaç kez sağlıkla alakalı post açmıştım, ne yazık ki gırgır şamata makara yeme içme olunca söz konusu herkes orda, sağlık olunca uzak kalmayı tercih ediyorlar. Rabbim kimseyi sağlıkla sınamasın inşallah. Elbette gülüp eğlenmek de gerek ama sağlığa herşeyden çok önem vermeli, bu konuya özellikle anne hassasiyetiyle yaklaşabilmeliyiz bence... Umarım birşeyler bilen anneler yazar kuzum. 
(582 puan) tarafından
Evet genelde muhabbet amaçlı konular daha çok yorum alıyor aslında anlıyorum bu durumu kafa dağıtılıyor burada sağlıkla ilgili seylere de bilgisi olan yazıyor zaten doğru diyorsun teşekkür ederim yorumunuz için :)
(353 puan) tarafından
Rica ederim ne demek... :)
0 oy
tarafından
Adet olacaksındır belki 
(582 puan) tarafından
Galiba öyle olacak ama önceki adet biteli 1 hafta geçti daha bu kadar kısa sürede olanilir mi diye kafama takıldı
tarafından
Düzensiz olur ilk zamanlar canım
(582 puan) tarafından
Evet öyleymiş doktorumla görüştüm oda normal dedi teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
29 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
0 oy
4 cevap 75 göst.