0 oy
2,335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar çamaşır suyu ile gebelik testi deneyeceğim birazdan adetim 1 ay kadar geçti yani en son lekelenme olmuştu a101 den alınan çiçeğim marka çamaşır suyu var onunla olur mu en son sabah 7 de idrar yaptım şimdi ki de sabah idrarı sayılır görseli birazdan atayım işimiz geleneksel yöntemlere kaldı gaari:) 

13 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Ilk defa duyuyorum  :angel:

-Reklam-
0 oy
tarafından

Nasiiiii  

:O      

0 oy
(2,011 puan) tarafından
canim o degil karbonat testi yap bende cikti valla
0 oy
(554 puan) tarafından
Bende ilk suphelenince test almaya gidememistim yapmıştım doğru çıktı sivi camasir suyu ama domestos gibi değil
tarafından
Karbonat sanki suyla da köpürüyor ya öyle değil mi idrar içine karbonat mı döktünüz bunu gebe olan ve olmayan üyelerle denemek lazım
(554 puan) tarafından
Karbonati ilk defa duydum çamaşır suyu gazoz gibi oluyor sürekli baloncuk cikariyor  karbonatla nasil oluyorki
tarafından
Kabartma tozu olur mu o var evde
tarafından
Karbonat da aynen şampanya gibi köpürüyor
(2,011 puan) tarafından
ben her ay denedim hiç kopurmedi sırf merakından suyla da denedim suda asla kopurmuyo her dendiğinde kopurmedi bir kaç gün sonra adet oldum ama bu ay köprüdür hamileyim er esi gün test aldım gerçekten hamileymisim
0 oy
tarafından
Maden suyu ile de oluyormuş oda karbonat yerine geçiyormuş
0 oy
(119,436 puan) tarafından
Bende yaptim zamaninda gerceklik payi yok sadece eglencesine yapmistim git kan ver kiz koca kari yontemleri dogruluk payi binde bir
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bende koydeydim eczaneye gidemedm ķarbonat ve camasir suyuyla denedim pozitif cıktı 1 gün sonra sağlık ocağına gittim öğleden sonra olduğu için çubuk test yaptirdi oda pozitif cıktı ertesi günde kan verdim oda pozitif cıktı :D
0 oy
(48 puan) tarafından
Onun yerine eczaneden alsana canm
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Kız banada söyle nasıl oluyor  bende yapayım 
(2,011 puan) tarafından
iki atlı taştığı karbonati bir kaba köy ısrarını üstüne dok eğer kopururse hamilesin camasir suyu ise domestos degil sivi olan idrarini yap üstüne dok içinde kabrrmalar hareket oluşuyorsa hamilesin ama karbonat daha net ben her ay denedim hamile kalana kadar gerçekten cikti
tarafından
İdrar ile çamaşır suyu karıştırdım canım bşra gibi köpürdü
(2,011 puan) tarafından
benimde öyle oluyordu ama hamile değildim ya
0 oy
(20 puan) tarafından
Canim bende test alamayinca limonla denemistim dogru cikti. Idrara limonun suyunu sikiyosun icindeki tohumlar falan dokulecek sekilde. Ondan sonra bakiyosun eger dibine cokmusse demek pozitiv eger cokmediyse demek negativ
tarafından
Limonda çok önce denedim oda pozitifti canım  :)
(20 puan) tarafından
InsAllah hamilesinizdir
0 oy
(353 puan) tarafından
Woww... Hiç duymadığım yöntemler :) yazayım aklımın bi köşesine ❤️ :)))
0 oy
tarafından

Yaptin mi kiz benimde suphem var bnde yapiyim:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 3,808 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 8,126 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
1 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,575 cevap

34,923 kullanıcı

...