0 oy
6,108 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (6,053 puan) tarafından
Kızlar 6 aylık bebeğe gece yatarken tok tutan mama ne verebilirim

3 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Bende beklim :)
(6,053 puan) tarafından
Ne kadar lik kuzum kaç ölçeğe kaç cc şu bisküvi koyuyorsun:)
(2,201 puan) tarafından
6aylik canim bizim kizda 240ml iciyor 7/8olcek mamasindan 3yada4 tanede bisküvi zaten fazla kadrsan biberondan gecmez bide alt yorumda bak bisi yazdim sana oku :))
(6,053 puan) tarafından
Tamam kuzumm deneyim okudum onuda bunuda deneyecem çok teşekkür ederim :)
(2,201 puan) tarafından
Rica ederim :)) bebitolar yemek yemeyince care ureten anne olduk ciktik :)))
(6,053 puan) tarafından
Yiyor bacim da iste gece sıkıntı oluyor benim sütüm yetmiyor hatta kesilmek üzere :( bende öğünlü başladım ek gıdaya çok acıkınca gözü görmüyor kaşıkla almıyor çığlık kiyamet ağlıyor ayy walla hayirlisi
-Reklam-
0 oy
(701 puan) tarafından
Cicibebe sütle karıştırıp biberonda çalkala güzelce az da zeytinyağı varsa dok yoksa ayçiçeği yağı baya tok yatar
(701 puan) tarafından
Devam sütü içine kat biskuviyi
(701 puan) tarafından
Ama gece uyurken bunu verirsen belki biraz rahatsız olabilir sen uyumadan bir iki saat evvel ver bence sonra az daha mama icsin
(6,053 puan) tarafından
Kuzum inek sutu yaşına kadar yok ya dewam sutu ne :)
(701 puan) tarafından
Bebek sütü verilir 6 aya kadar sonra devam sütü oda toz mama
0 oy
(27 puan) tarafından
6 aylik olduysa pirinç unu pişirebilirsin canım içine biraz da cici bebe köy muhallebi gibi olur 
(2,201 puan) tarafından
Kasikla yemiyoya nap bak biliynmu bizde 6ayligiz ben bazen boyle yapiyom. Ari varya hani muhallebi seysi ha onu cevzede normal yapiyom tarifi var zaten ustunde yaziyor oyle yapiyom sonra ondan iki uc kasik biberona katiyom ustunede su katiyom buda baya tok tutuyo
(6,053 puan) tarafından
Yaa dur kuzumm deneyim onu inan ek gıda werirkende kasıkla zorlaniyorum uyuyacak zamanda miz miz oluyor daha zor olur benim için eşime yarin aldırırım insAllah :)
(2,201 puan) tarafından
Bziim kizda oyle kitliyor agzini yapmadigim maymunluk kalmiyo o gulerken tikiyom agzina artik ;)) en son carede sana bu dedigimi yap biberondan geccek kivama gelince anlarsın zaten sen :) a101de var ari mama. Kahvaltive gece olanini aldim ben ikisinide cok seviyo tadlarida guzel allah icin :)) bakmıştım tadina:)) hem ucuz 7 lira falan 200 gram
(27 puan) tarafından
Kıvamını kendin  ayarlıyosun zaten canım bende biberondan  veriyorum pirinç unu mamasini
(6,053 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ☺☺

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 710 göst.
12 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.
0 oy
10 cevap 379 göst.
10 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy