0 oy
1,149 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Mucize doktor izlyoz alinin yeriñde olsam nazlinin dudagna yapşrdim falan dyor yasak elma izlerkende halit hakkinda lokum gibi kadinlari bulmuş diyor bende rahatsz oluyorum bu durumdan kendimi güzel hissedemiyorum ona yaklaşmak istemiyorum 29 haftalk hamileym

34 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ağız burun dalasim geliyor oyle konusan erkeklere
-Reklam-
+2 oy
(283 puan) tarafından
Vur bitane ağzına bak bidaha diyomu
+2 oy
(5,519 puan) tarafından
Sakasi bille kotu yani
+1 oy
tarafından

Kız sen lokum gibi kız dedin canım lokum çekti ☺☺☺☺

tarafından
Kız ne kusuru :) :) :) asıl sen kusura bakma :)
(7,402 puan) tarafından
Yasak elma dedi cnim elma cekti benimde hahahahah:D cok iyi yaa. Bu yorum +lari hakediyor :D
(8,898 puan) tarafından
Hahah kız alemsinz :D
(3,844 puan) tarafından
Sen lokum canım cekti diyene kadar hiç takilmamistim konuma ama sen dedin bnm de canım çekti ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Bugün hepimiz lokum yiyelim en iyisi ☺☺☺☺hahaha
0 oy
tarafından
Sakasina yapiyodur kiz sanki hemen gidip yapiscak dudagina☺☺
(48 puan) tarafından
Öyle ama kırılıyorum
0 oy
tarafından
Bence seni kiskandirmak icin yapiyo
(48 puan) tarafından
Bilemiyorum artk kolay kolay kıskanmam
0 oy
(2,840 puan) tarafından

• :angry:ben genelde yorum yaparim kizlar hakkinda derim bak ne guzel giyinmis saci guzel olmus o ara onun agzini kapatirim sen sakin yorum yaoma derim susarr
0 oy
tarafından
Yerinde olamicani oda biliyor bırak eğlensin hahah 
(48 puan) tarafından
Canm bende 21 yaşindaym daha kendi 30
tarafından
Desene buldun ben gibi citiri şansını zorlama diye ben olsam derdim
(48 puan) tarafından
Herkes diyor zaten bulmuşsun 20 lik kızı durdun durdunda diye
0 oy
tarafından
Takılmayın boyle şeylere bende ben eşimle izlerken beraber yorum yapiyoruz 

Bugün dalga gectik birbirimizle 3 ay ilişki yasakladım 

Yaklastirmiyorum kendime oda soylenip duruyor bende dohuma kadar birini bul dedim iyi fikirmiş filan diyor bide bana soruyo nasıl bisi bulayım diyor sizde şakasina verin işi 
(48 puan) tarafından
Haklsn galiba bende takmazdim ama üst üste olunca dikkatimi cekti bende 2 aydr yaklasmiyorum.:)
tarafından
Üzerine gidersen inatla yapar canim  o yuzden umursama
0 oy
(738 puan) tarafından
Eğer ciddi ciddi söylüyorsa bende kızarım ama kıskandırmak amaçlı diyorsa sende aynısını yap
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Canım rahatsız oluyorsan bunu söyle eşine burda ben varım de ne oluyor de yanin
0 oy
tarafından
Aman belki seni kıskandırmak istiyordur mesela bnmkide öyle şaka sina çok der beni gıcık etmek icin☺️
0 oy
tarafından

Valla ben olsam kırarım yaaa :angry: laflara bak

0 oy
tarafından
Olüm sebebi ....
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bence yanlış konusuyor.. 

Ben de esime diyorum bunlar karıysa ben neyim ya onlar sana kurban olsunlar tırnağın etmezler onca badana boya genede bi poha benzemiolar dio :D 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kız biz eşimle beraber dalga geçiyoruz söylüyor diye gerçek olacak değil takma kafana kuzum sen 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Hic bana gore değil. Büyük konuşmayayım Allahım senden duyunca bile ürperdim. Hic hoş cümleler değil. Şakasına bile gelemem. Sen de bakalım, iste şu kizin yerinde olsam adamın dudağına yapışırdım falan, tepkisiz kalabilecek mi merak ettim. Biz tv izlemiyoruz. Laptoptan haberlere bakiyorduk. Esim bir gün dedi ki bu muhabir de ne biçim giyiniyo absürt şeyler buluyo, giyinmeyi hic bilmiyo falan. Ben şok. Ben muhabir kadın mi erkek mi farketmiyorum olaya kaptiriyorum kendimi. Erkekler dikkatli vallahi. Gerekli izahatten sonra sonuc, o kanaldan izlemiyoruz artik :)
(12,504 puan) tarafından
Bende Esra’yı izliyordum orada Gamze var ya avukatın yanında oturan eşim dedi bu buraya süslenmeye gelmiş dedi şaşırdım  bende evet öyle Zaten dedim ne olduğu belli değildir tipe bak dedi :)))
(2,692 puan) tarafından
Çok fenalar ya. Ayni şeye bakarız ama ayrı şeyler görürüz buna inanıyorum. Erkek ve kadın farkı iste :)
(12,504 puan) tarafından
Kesinlikle öyleymiş :)
0 oy
(15,370 puan) tarafından

Yanında bu şekil konuşuyor elinin tersiyle vur agzi burnu yer değişsin :angry: 

0 oy
(2,891 puan) tarafından
O lokum gibi kadınların eşlerimızı görüp beğenme ihtimali sıfırın bile altında olduğuna göre:)
(12,504 puan) tarafından
Hahah bu bakış açısı da iyi :))
(2,891 puan) tarafından
Benim ki de aynı beyin siz bak dur sanki onlar da seni görecek gibi diyorum :)))))
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Benim eşim diyemez elimin tersiyle çarpacagimi bilir ama nebiliyim  kıskandırmak için demiştir bence canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatma2 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 329 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ikizlerimle (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 398 göst.
12 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Yildizsumeyye (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde SL (1,008 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,203 cevap

34,512 kullanıcı

...