0 oy
1,985 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Çok pişmanım çok üzgünüm maf oldum anlatamam :( dün kaynanam gil bizdeydi demiştim bana kalkıp yardım etmedi hamileyim normalde birbirimizi çok severiz ama neden böyle davranıyor anlamıyorum demiştim keşke demez olaydım. Şimdi eşim aradı annemi hastaneye yatırıyorlarmis dedi ağlıyor :( kaynanam akciğer kanseriymis ve ciğerinin birisi bitmiş doktor çok geç kalmışsiniz demiş :( eşimi aramış ve kızım duymasın bebeğine bişey olmasın yaşayabilirsem doğuma kadar yaşayayim da torunumu bı göreyim. Demiş nasıl üzüldüm nasıl maf oldum söyleme kızıma üzülmesin demiş agliyormus eşim ağlıyor ben maf oldum nasıl üzülüyorum şimdiye kadar hiç kaynanam hakkında kötü bişey dememiştim hiç kötü düşünmemiştim neden boyle oldum bilmiyorum inşallah torununu görür canım annem :(

image

28 Cevaplar

0 oy
(704 puan) tarafından
Allahım şifasını versin canım benim uzulme dua edelimm İnşallah torun sevgisinu tadar o da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifasını versin, halsiz yorgunmus demek yardim edememiş, o sen üzülme diye söyletmiyor eşine, sende yardim etmiyor diye sitem etmiştin, ben 6 haftalik hamileyim hacibabam amelyat oldu biraz önce yatagindan kalkacaktı hemen sirtindan tutup kalkmasına yardımcı oldum, bu bebeğimi düşünememezlik değil ben o halde görünce üzülüyorum, haa birsey beklemek icinmi yapıyorum asla Allah rizasi için yapiyorum Allah göstermesin hastalansam kendi düşünüp birseyler yapsa Allah razi olsun, yapmazsa sitem etmem ben yaptim sen neden yapmadin diyemem, Allah yardimciniz olsun kaynanana acip sifalar versin canım 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun çok da genç görünüyor. İnşallah Bi mucize olur ve iyileşir...... 
0 oy
tarafından
Suan cikti karsima cok uzuldum ya yazdiklariniz icin suan nasil kayinvalideniz :(
(964 puan) tarafından
Hatice bayadir yok canım aramızda. Doğum yaptıktan sonra giremedi fazla. Bende çok merak ediyorum ne durumda olduğunu
tarafından
Su fotografin sicakligi beni aldi goturdu gercekden :( cok severim boyle aile ortamlarini insallah cok iyididr
(964 puan) tarafından
İnşallah canım.  Hatice de iyidir severim onu. Ama gelmiyor uzun zamandır
0 oy
(751 puan) tarafından

Kaynanam beni hep ezdi eziyet etti eşimden dayak yediğim bile oldu alt katta ben üst katta kaynanam oturur ne yardım beklerim ne başka bir şey kızarım küserim darılırım ama yinede Zeynep demesi yeter vicdanım el vermez geçen gün düşmüş ayağı çok ağrıyor kömürünü doldurdum damdan odun indirdim sırf ağrısı artmasın diye ve artı ben 26 haftalık hamileyim ve şimdi aman eğilme aman merdivende dikkat et diyor biliyor içimde kötülük yok :ermm: sen kötü bir şey dememissin sadece kırılmışsın demekki yinede gönlünü ferah tut kaynanan senin hakkında böyle güzel düşündüğüne göre senden memnun için rahat olsun Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin İnşaAllah torununu görmeyi nasip etsin :(

0 oy
(2,604 puan) tarafından

Allah yardim etsin cnm nw diyim ki dicek bisey bulamadim :'(

0 oy
(1,816 puan) tarafından
Kıyamam ya allahım yardımcınız olsun acil şifallar versin çok zor gerçektenn ne dicemi bilemiyorum 
0 oy
tarafından
Canım şimdi linç yemek istemiyorum burda ama senin kaynanan iyi biriymiş bak yine seni bebeğini düşünmüş allah şifasını versin inşallah. Benimki olsa senin yüzünden der üstüme atar öyle insanlar da var malesef
tarafından
Tarihe bakmadım hiç ya umarım iyidir.
tarafından
Umarım  Allah yardımcıları olsun inşallah
tarafından
Iyi canm merak etme :) oğlumda 5.5 aylık
tarafından
Yaaaa çok sevindim canım Allah herkese sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah ☺️❤
tarafından
Iyi çok şükür kiz üzülmüştüm

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 557 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 751 göst.
28 Nisan 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 522 göst.
0 oy