0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Öncelikle Allah herkesin eşini başından eksik etmesin ve bir ömür mutlu bir hayat yaşatsın insallah.Bugun sevgililer günü benim için bugünün pek önemi yok açıkçası ama içim buruk çünkü eşim yanımda değil bana hediye almış ama inanın hiç mutlu değilim keşke hediye değilde o gelseydi bugün yanımıza çok kötü hissediyorum kendimi. Bugün yine eltim kaynanamla bizim evde oturuyoduk sonra kaynım işten geldi iki tane gül almış biri eltime biri annesine eltimde gidip sarıldı teşekkür etti falan benim gözlerim doldu hemen lavabo bahanesiyle odadan çıktım eşimi çok özledim ya artık çok sıkıldım mesafelerden. İnşallah öbür 14 Şubat'ta yan yana oluruz eşimle. Hem ağlayıp hem oğlumla konuşuyorum şimdi iyiki o var tek tesellim henüz doğmadı ama 8 hafta falan kaldı inşallah zamanında gelir sağlıkla kavusurum oğluma bence eşinizin kıymetini bilin hediye almadı diye canınızı sıkmayın siz birbirinizin en büyük hediyelerisiniz zaten Allah herkesin mutluluğunu daim etsin ♥️

7 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Nerde canm eşin
(738 puan) tarafından
Görevde canım
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Keşke kaynın bitane gülde sana alsaydı :( çok üzüldüm Rabbim tez zamanda kavuştursun sagsalim canim
(738 puan) tarafından
Boşver kuzum gülünü falan istemem de keşke karşımda böyle olmasalar sinir oluyorum çünkü hiç düşünmüyorlar halden anlamıyorlar
(139 puan) tarafından
Bencede yapmamaliydi ben olsam asla kabul etmezdim ve sarilmazdim eşime küçük bı yesekur eder yalnız kalınca sarilirdim
(738 puan) tarafından
Düşünmesi lazımdı ama neyse insanlar işte boyle
0 oy
(822 puan) tarafından
Kendini de bebeğini de üzme inşallah bu son ayrılığınız olur benim eşim doğumda yanımda yoktu yurt dışında çalışıyodu 10 gün sonra gelmişti canı sağolsun en önemlisi bu canım
(738 puan) tarafından
Benim eşim hamileligimde yoktu doğumda da olmayacak doğumdan sonra gelecek 25 gün kadar kalıp yine gidecek
(822 puan) tarafından
Nasip canım eninde sonunda döner bende sen gibiydim kızımı tek büyüttüm diyebilirim yılbaşında babamız kesin dönüş yaptı darısı başınıza inşallah
(738 puan) tarafından
Çok sevindim senin adına inşallah bizde Aralık ayinda kavusuyoruz tamamen
(822 puan) tarafından
Şimdiden gözün aydın :) bırak 14 şubatı eşin dönsün sana hergün 14 şubat olur inşallah
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Üzülme cnm bnm sağ olsun yeter yine gelir yanına bizlere hergün sevgililer günü esin nerde ki
(738 puan) tarafından
Kuzey Irak'ta görevde
(1,403 puan) tarafından
Allahım bütün askerlerimizi korusun üzülme cnm bu günlerde geçer i saliha sağ salim kavuşursunuz inslh
(738 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
tarafından

İnşallah en kısa zamanda eşin yanında olur Allah in izni ile ...

(738 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(353 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte kavuştursun eşine de evladına da kuzum benim... 
(738 puan) tarafından
İnşallah balım çok sağol ♥️
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Allah tez zamanda kavuştursun sizide canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 369 göst.
14 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 760 göst.
11 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
12 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu

381,636 soru

11,424,405 cevap

34,982 kullanıcı

...