0 oy
419 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (330 puan) tarafından

Kızlar eşim sigara içiyo kışın 1 ay falan bıraktı bi kere içeyim dedi kaynanamla annem bi kere içsin madem diye üstelediler sonra tekrar başladı. Ben içmemesi için kavga ediyodum gece yatınca teşekkür ediyodu izin vermediğim için. Az önce mutfak çöpünde gördüm sigara paketini kırmış atmış, telefonuna sigara bırakma uygulamaları indiriyor. Geçenlerde açıktan okula da başladı :) inşallah geri başlamaz. Ona bıraktırayım anneme de bıraktırıcam inşallah :) 

3 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından

Sigara yüzünden kanser olmus bi babanın evladıyım. Hasta olan değil evladı ailesi aci çekiyor. Dalyan gibi 110 kilo babamın 45 kiloya düştüğünü gördüm ben. Herşeyden önce sırf evlatları için bırakmalı. Dilerim Allahtan bir daha ne ağzına sürer ve aklına gelir. Allah yardımcısı olsun.

(330 puan) tarafından
Evet kesinlikle zarardan başka bi şey değil. Allah acil şifalar versin.
-Reklam-
0 oy
(90 puan) tarafından

Benim esimde birakam yolunda insallah toptan kurtulucaz

(330 puan) tarafından
İnşallah. Benim ki laptop istiyo bırak sigarayı al diyorum ne istese öyle diyorum sigaraya giden boşa parayla neler alınabileceğini görüyo :)
(90 puan) tarafından
Evet eşimde oraya vericegim parayi bebegim icin bir hesaba yatiririm daha iyi düşüncesinde
0 oy
(545 puan) tarafından

Darisi benim esiminde basina insallah cocuk dogunca birakcam dio ama bakalim insalalh birakirlar

(330 puan) tarafından
İnşallah. Hem sağlığa zararlı hem cebine. Çocuk olunca o da etkilenicek ben bile etkileniyorum. Allah herkesi bu illetten kurtarsın
(545 puan) tarafından
Amin canim insallah

İlgili bir soru bulunamadı

378,037 soru

11,314,852 cevap

34,755 kullanıcı

...