0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

28+3 haftalık hamileyim ve karnımda ufak ufak çatlaklar oluşmaya başlamış nemlendiriciler fayda etmiyor araştırdım ama kullanıp memnun kaldığınız yöntemleri öğrenmek istiyorum ve gebeliğimden bu yana 2 kg aldım 1 kg si bebeğimin kilosu ve sadece karnımdan alıyorum daha da çatlamadan önlemem lazım yardım edin :(

5 Cevaplar

0 oy
(31 puan) tarafından

Hindistan cevizi yağını tavsiye edebilirim duştan sonra nemli cilde direk uygulayabilirsin bir de sabah akşam çatlak kremi ben mustela kullanıyorum memnunum.

tarafından
Onun için tuylendiriyor filan yazmışlar sizde de tuylenme yaptı mı acaba
(31 puan) tarafından
Henüz bi sıkıntı yaşamadım cnm ben
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından

Lierac phytolastil jel kullanıyorum canım hiç çatlamadım daha

tarafından
Bunu çok önermişler baya iyi geliyor sanırım denicem teşekkür ederim
(247 puan) tarafından
Rica ederim benim arkadaşım doğuma kadar kullandı ve hiç çatlamadı
tarafından
İnşallah benimkini de önler bi kaç şey aklıma yattı kullanicam bunları :)
0 oy
(73 puan) tarafından

Ben bebek yagi kullaniyordum gebeligimin basinda suan 25+5 olduk hemen hemen 1 aydir kullanmadigim halde hic catlagim yok cok sukur. Ki benim vucudum catlamaya cok elverisli evlenmeden once alip verdigim 5 kilo cok ince catlak yapmisti bende..onlar bile kaybolmaya basladi bebek yagini kullandikca. Ama tabi dogum catlagini kapatmanin ihtimali cok zor o yuzden bastan onlem almak sart.

tarafından
Doktora sormayı da unutmusum kendi çapımda sürekli nemli tutuyordum çatlamaz diye düşünmüştüm sabah bi baktım çatlamaya başlamış en azından çoğalmadan ne yapsam kârdır
(73 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum. Bilmiyorum ben bebek yaginin faydasini cok gordm. Tavsiyede ediyorum. Masaj yaparsan o olusanlari da hafifletebilirsin bu arada. O kisimdaki kan akisini hizlandir masajla her gun
tarafından
Daha çok minik olmuş allahtan o da genelde bebişimin tekme attigi yer olmuş hemen alcam bebek yağı teşekkür ederim
0 oy
(645 puan) tarafından

Ben zeytinyağı sürüyorum normal nemlendirici krem kullanıyorum daha çatlamadı şükür 32 haftalığım

tarafından
Ben de normal nemlendiriciler kullaniyordum bi baktım çatlamış.. Ama zeytinyağı kullanmadım şu ana kadar
(645 puan) tarafından
Bide vücuttan vücuda değişiyo galiba canım zeytinyağı bir iki damlası yetiyor zaten
tarafından
Onu da denicem teşekkür ederim
0 oy
(111 puan) tarafından

Lierac ismindeki kremi gögüs altından bacak arkasına kadar olan tüm bölüme masaj yaparak uygula. Çatlayacaksın yoksa ... Allah sağlık sıhhatle bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 

tarafından
Amin hepimizin inşallah hamilelerin korkulu rüyası resmen çatlaklar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
8 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Aylin09 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
30 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kaavi (1,982 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
21 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Tenzile42 (1,211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
22 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tbioltt (241 puan) tarafından soruldu

377,965 soru

11,313,076 cevap

34,747 kullanıcı

...