0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından
Kizlar şimdi ben kimse üzülmesin kırılmasın diye kendimi çok üzüyorum ve herzaman değersiz olanda ben oluyorum bende artık etrafımdaki kişileri eşimi değerli ama değersiz görmek istiyorum bunu nasıl yapa bilirim çünkü artık canımın yanmasına izin vermek istemiyorum bunu nasıl becere bilirim bu arada kizlar benim ikinci evliliğim benim diğer eşimde olan iki çocuğum var ben asla çocuklarımla eşimin arasında kalmadım eşiminde bir oğlu var ama o benle oğlu arasında çok kalıyor diğer eski eşi çok dolduruyor çocuğu ve ister istemez bu bize yansıyor ben öyle yapmıyordum onun oğlu buraya geldiğinde öyle çok değer verdimki kendi oğlum yerine koydum eşimin oğlu o zamanlar bana sen çok iyi bir annesin dedi ve sonra ne olduysa evi kirletmeye başladı afedersiniz lavaboya gittiğin de altını sildiginde eline bulastiriyor heralde heryere sürdü o pisini hiç sesimi çıkarmadım temizledim yaptım ama iki hafta önce annesinin yanına gittiğinde ben alışamadım beni sürekli uyarıyor ben babamla yalnız kalamıyorum daha neler neler eşimde iyiki benim yaptıklarımı görüyor ben o kadını ve doğacak kardeşimi istemiyorum ben alışamadım gibi bisürü şey eşim geçen hafta almadi çocuğu bu hafta alacak şimdi benim o çocuktan midem bulandı ve perşembe günü doğum yapicam ve bebeğe zarar verir diye korkuyorum ben şimdi bu çocuğa nasıl davranayım ve bu çocuğun ağzı yalan dolu bunu eşimde biliyor bu çocuk benim eski eşim den oğlumla yaşıt kizlar ben ne yapayim şimdi ben artık değer vermek istemiyorum ve eşim içinde geçerli cunki eşim beni çok üzdü bazı konulardan dolayı bana yardımcı olurmusunuz kizlar lütfen bana yardımcı olun 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bir şekilde bebeğini yanlız birakma iş kalsın bebeğine bak değer konusunda ki m sana nasıl davraniyorlarsa sende onlara öyle davran
(344 puan) tarafından
Öyle yapicam cnm bebek konusunda öyle bir cocukki bu gece uyanıyor bizim odaya sürekli bakıyor ya biz uyurken bir şey yapar diye çok korkuyorum cnm yaa
tarafından
Odani kilitle uyudugunuzda Allah sabır versin sana
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm
-Reklam-
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Çocuk kaç yaşında küçük mu normalde kimle kalıyor anlamadım 
(344 puan) tarafından
Işte cnm ben o sorumsuzluğu eşimdede görüyorum ve hamileyim bende bana neler diyor aynı şekilde çocuk ben çocuğu da suçlamıyorum  benim sucladigim kişi annesi ve babası bunlar yapmasa çocuk böyle olmaz
(2,909 puan) tarafından
Işte burda tam da olarak şu oluyor herkesin kendi çocuğu bunu böyle düşün ben artık böyle düşünüyorum çünkü bazı şeylerde eşime bakıyorum diyorum ki kendi çocuğu göz yumuyor ama benim çocuğum öyle olunca göz yummuyor ha kötü değil kızıma karşı ama eksikte etmez biseyini onun çocuğu değil ben kendime bakıyorum annelik icgudusu olduğu için kızına karşı kötü bile davranmıyorum bana yaptikalrina rağmen,bide şu var kızının yaptiklarini benim.kizim ona yapsa düşünemiyorum bile bende seni  gibi doğacak kardeşine zarar verir.mi acaba diye çok düşünüyorum hem meyilli hem istemiyor
(344 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inan ki öyle şeyler yapıyor ki aklın hayalin şaşar dediğin gibi bizim çocuklar aynısını yapsa neler olur benim oğlum birkere yatmamak için inat etti yere fırlattı ama ben oğlumla konuştum işte annecim inatlaşmak iyi değil sinirliydi bilerek yapmadı inatlastigi için özür dilettirdim o zamanlar kendi oğlu bize daha gelmiyordu o yüzdendir dedim yaptıklarını ama öyle değilmiş  ben oğlumu kendim değersiz ettim aslında binevir ben kendime de kızıyorum bakıyorum o benim için hiç birşey yapmıyor oğlunun o kadar şey yapmasına rağmen ahh be kuzum öyle şeyler varki inanki anlatmak çok isterim ama üzmek istemiyorum ben Allaha havale ediyorum artık Allahın adaletine bırakıyorum inş bebişime zarar vermez buda meyilli biri Allahım korusun evlatlarımızı keşke ailem arkamda olsada bıraka bilsem ama onlar öyle bir ailem yok maalesef cnm oyuzden allaha bıraktım artık:(((((
(2,909 puan) tarafından
O kadar doğru bisey yazmışsın ki ben oğlumu kendim degersizlestirdm diye bende eşimle evlenmeden önce kızını bana nasıl anlatiyrodu diyordum ki böyle bi çocuk dünyada yoktur babasının yanında sakin bisey istemez ama babası öyle çocuk seviyor onun bildiği icn meğersem öyleymiş,bende kendi kızıma bakıyordum biraz asiydi ama öyle yalani dolanı yoktur ve de benim annem kızımı eşime iyi anlatmadı eşimin kızını görünce sandı ki oda onun kızı çok iyi benim kızım değersiz oldu,neyse evlendik kızımın ağzına etti kızı sabahlara kadar ağlıyordum benim kızım anlatmaz bana şunu bunu yaptı diye o anlatmadıkça eşimin kızı yapmaya devam etti ama ben artık konuştum eşimle kızımda farkına vardı onun yaptıklarının biraz düzeldi ayyy daha neler neler varda dediğin gibi insan anlatmaya yoruluyor ama tek bildiğim şey anneligimdem çok eminim vicdanım çok rahat
(344 puan) tarafından
Bende anneligimden eminim çok şükür vicdanımda rahat bıraktım onlar kendi vicdanıyla kalsın kuzum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 488 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 596 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ozelkod (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sadece cocuk (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.