0 oy
320 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Doğum yaptım sabah sutum gelmedi ne alabildim acaba 

12 Cevaplar

0 oy
(749 puan) tarafından
gögüslerini sıcak suyla yıka ve msj yap sürekli bol bolda kompostu iç benim öyle gelmişti
-Reklam-
0 oy
(1,204 puan) tarafından
2 3 güne kadar gelir hemen gelmez ki 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla huzurla buyutmeni nasip etsin inşallah canım..  sütun gelmesi için bol bol emzirmelisin uyarmalısın göğsünü insalah bol bol sütlerin olur ❤
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Benim sutum 2gun sora gelmiwdi ama yinede doktor sut olmasa bile emizdir diyordu..bide bol sivi tuket cekirdek citla
(137 puan) tarafından
Peki bebek bu iki gün süt gelene kadar nasıl besleniyor?
(6,681 puan) tarafından
Canim bizimki ilk gunler zaten uyanamiyordu hep uyuyordu arasi doktor mememe veriyordu wire gibi sivi geliyordu o ona yetiyordu
(137 puan) tarafından
İyi canım aç kalmasında. İnşallah bendede çabucak gelirde oğluşum aç kalmaz:)
(6,681 puan) tarafından
Inwallah canm :))
0 oy
(128 puan) tarafından
Canım bol su iç  bide rezene cayi iç stres yapma bebegini emzir emzirdikce sütün gelecek   ağladı mi al emzir   bide goguslerini  doğru ver ağzına yoksa goguslerin hep yara olur bu arada Allah analı babalı büyütsun 
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Sık sık emzir masaj yap canım başka yolu yok benimde 5 ci gün gelmişti
0 oy
tarafından
Sıcak suyla yıka canım su iç bol bol komposto vs bulgur pilavı şekerli yiyecekler ye 
0 oy
tarafından
Bak sakın emzirmekten vazgeçme ve süt bi andada gelmez önce saffaf su gelir  2 3 güne süte gelir  merak etme bebegin midesi küçücük azıcık birşeyle doyar göğsün afrikada kopsa da emzir.  Lansinoh  ün lanolin göğüs ucu kremi var onu sür  hayırlı olsun
0 oy
tarafından
3. Gün gelir canım ben 5 gündür doğum yaptım 3.Gün geldi benimde 
(207 puan) tarafından
Hanimlar süt gelmeme ihtimaline karsi hastane cantamiza mama vs. koymali miyiz? 3 gun boyunca hangi mamayi kullandiniz?
tarafından
Ben ilk gün almayınca aptamil aldım sende al canım zaten gelmiyor lazım oluyor sarılık olmasın bebiş
(207 puan) tarafından
Evet canim ben de nolur nolmaz bulundursam mi diyorum süt gelene kadar hastanede paniklemeyelim teşekkür ederim.
0 oy
(3,545 puan) tarafından
Bölge de mi yaptın doğumu ne yaptın bişe de yazmadın göğsüne masaj yap rezene çayı aldır iç
tarafından
Evet bölge hastanesi yaptım
(3,545 puan) tarafından
Kız dün ordaydım nst ye bağlandım kız mı doğurdun 3 kız bebek vardı Lina Özge diğerinin adını unuttum kapıda bebek süsü vardı pınar hanımda mı yaptın
tarafından
Evet öykü vardı bide
tarafından
Ilk ozlem hanim mudahele ettin sonra pınar hanım hele o
0 oy
tarafından
Bol bol su ic ve bol bol emzir goguslerini iner bide rezeneli kimyonlu cay var ondan ic ben faydasini gordum
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Hiç bişey etme o kendiliğinden gelir bişey yeme içmeye gerek yok gelmesi için. 3 gün süresi var sen kuru kuru memeyi tuttur ki süt geldiğinde kolay tutsun alışsın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 54 göst.
0 oy
10 cevap 105 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Serapse (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 228 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Betiz (6,441 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı