0 oy
605 göst.
Aile kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar 6 aylık kızım var eşim yüzünden artık bunaldim bezdim 8 yıl sevgilydik evlendik 1 buçuk yıl oldu evleni bazen lanet ediyorm tanıdığım gune maddi yönden hıc bi sikintim yok ama adam işe adamış kendini ha bire iş ha bire iş evde durmaz iş yoksa arkadaslryla buluşur biz sevgiluyken böyle deildi şuan tekim kızımla her cumartesi yada pazar bi abisi geldi şehir dışından. Her pazar cumartesi neyse icio içip geç geliyor ya konusyrm trip yapyrm yok adamın umrunda bilr değil geçen hafta dedim ki yeter artık ya biz yada onlar dedim siz dedi gene gitti bu hafta ya kış zaten bi yere gitmyrm kendi de hep işte al bizi de zaman geçirelim ya kızımla 3 umzn fotoğrafı yok adam akıllı. Ailesini dinlemez. Zaten kimseyle de konuşmuyor. Bide şuan rahatszm bizi bıraktı gitti 1 saate gelecekmiş napacm ya

4 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Arkadaslarin falan warsa sende onlarla cik gez belki ozamn anlar
(699 puan) tarafından
Bunu ya yaptım işine geliyor çıkmam çünkü o da çıkıyor sen evde yoksun diyo
-Reklam-
0 oy
(15,738 puan) tarafından
Sende çok gez kadar sorumsuz ise sende sorumsuz ol evlendikten sonra erkek sorumluluk almalı 
(699 puan) tarafından
Almalı kesinlikle bazı konularda aldı ama bu arkadaş ortamı yüzünden yuvamız yıkılacak çok severk evlendik
0 oy
(60 puan) tarafından
Yokmu annengil 1 hafta git aklı başına gelsin
(699 puan) tarafından
Kimsem yok canım kimsem yk
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm. Bende sevmiyorum eşim dışarı çıkıp içip içip geç saatlerde eve gelmesini. 
(699 puan) tarafından
Sende aynı derttsn kuzum sen napysn peki
(2,159 puan) tarafından
Canm eşim her gün yapmıyor bunu bazen arada yapıyor gece 2 de eve geldiği oluyor. Bişey demiyorum napıyım desemde demeseöde zaten yapıyor yapacağı. En iyisi kafamı bari ağrutmıyorum gidiyorum yatıyoruö
(699 puan) tarafından
Benimkide öyle hafta 1 oluyor ama ne yatabiliyorum ne de başka bisey takıyorum haliyle bide kimse yok çevremde o daha kötü

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 255 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde fffilizzz (181 puan) tarafından soruldu
+21 oy
48 cevap 1,087 göst.
16 Ekim 2022 Moda kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
27 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 239 göst.