0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar sonunda tasınıyorız evi tuttuk. Kiraya cıkıyoruz doğalgaz,, elektrik, su kac tlye üstümüze alırız bilen varmı 

12 Cevaplar

0 oy
(3,769 puan) tarafından
GozunAydın canım Darısı benim başıma
-Reklam-
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Valla canım biz elktrgi 300 kusure actirdik doğalgazda gene o civarlarda tutuyor tabi heryer aynımı alıyor bilmiyorm 
0 oy
(319 puan) tarafından
1500 tl yi gozden cikar canim :( huzurla oturun insallah
0 oy
(131 puan) tarafından
Elektiriyi 220 falandi 2 ye boldure biliyirsun birini odemen gerek 1 hafta icinde geri kalanida faturaya yansitiyorlar.suyuda faturaya yazdira biliyirsun.dogalgazida ayni sekilde bastan para odemen gerekmiyor yani faturaya yansita biliyorsun.dogalgaz 404 tldi
0 oy
tarafından
1 milyar felan geçiyor yani bizim öyle olmuştu 
0 oy
tarafından
Dogal gaz 500 den fazla elektrik 250  suyu bilmiyorm kartli
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Elektirik ve su 500 tl tutuyo 3 gun once actirdi esimde

Dogalgazi bilmiyorum canim 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Doğalgaz firmasına göre değişiyor güvence bedeli, doğalgaza 537 ödemiştik elektrik 220 su kartlı bilmiyorum ama o da 150 civarıdır.
0 oy
(353 puan) tarafından
Yavrum kimse sormamış sana hangi sehirdesin diye :) Şehrine göre de değişiyor abonelik ücretleri. Malum şirketler farklı, hava durumları ve o illerin ısınma soğutma alışkanlıkları farklı... Misal Antalya doğma İstanbul büyüme bir kadın olarak Antalya'da balkon kültürü yaygın tekli yada siteler halinde binalar yaygın. İstanbul dipdibe binalar... Aynı şekilde İstanbul doğalgaz ile, Antalya gün ısı veya klima ile ısınma işini görüyo. Gerçi doğalgaz burada da (Antalya'da yaşıyoruz artık eh okul yok, evlilik oldu çocuk yolda derken memlekete dönüş hali) yaygınlaşmaya başladı ama hala herkes gün ısı diye delirir durur. Zira doğalgaz 750 lira gibi bişey sadece abonelik için. Elektrik su toplasan doğalgazın yarısı anca eder abonelik ücreti açısından. :) 
0 oy
tarafından
Biz geçen ay doğalgazı üstümüze aldık 600 tl diğerlerini bilmiyorum canım önceki aboneliği iptal edince aldık Ankarada açtırdık
0 oy
tarafından
Bır yıl oldu bız actıralı dogalgaz 600 elektırık 350 su 200 du degısmıs olabılır 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Her ilde farklı oluyor canım firmalar şirketler farklı olduğu için ama merkezi sistem dolgalgaz li bir evde doğalgaza çok para vermiyorsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ada3 (2,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Orkide (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
0 oy
3 cevap 133 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu