0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Göğüs pedi ve kalkanı arasındaki fark ne? Göğüs pedi kullanıyorum ama bebeğimde pamukçuk olmuş kalkan daha mı hijyenik olur?

4 Cevaplar

0 oy
(571 puan) tarafından
Ikisinide kullanmiyorum p3dini aldim bana oyle bi kimyasal kokusu geldiki biraktim kalkan hakkinda fikrim yok
tarafından
Ped kullanmasam günde 5 kere üstümü değiştirmek zorunda kalırım weebaby kullanıyorum memnunum
(571 puan) tarafından
Uni baby aldim kimyasal kokuyor bende kizima aldigim agiz bezlerinden aldim ondan koyuyorum
tarafından
Daha hijyenik oluyordur ağız bezi... Ne olduğunu biliyorsun en azından
(571 puan) tarafından
Oye dusunuyorum o kokudan ben rahatsiz oldum degilki bebegim nasil olmasin
-Reklam-
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Kalkan hava alıyor.. Böylece yaralarada iyi geliyor diye biliyorum 
tarafından
Çok şükür yaram olmadı ama çok sütüm sızıyor günde en az bi kere değişmem gerekiyor bu iki uç oluyor genelde. Şimdi de bebeğim pamukçuk olmuş kalkan daha mı hijyenik olur diye düşündüm de..
(1,093 puan) tarafından
Bir YouTube gögüs kalkanının icine süt birikiyor ziyan olmuyor diyordu ama bilemiyorum ben kullanmadım
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kalkan göğüs yarası için canım. Ped de süt aktığı zaman engelliyot 
tarafından
Anladım teşekkür ederim:)
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Geçen gün kontrole gittiğimde bekleme salonunda gebelere emzirmeyle ilgili genel bilgi veriyordu doktor gogus pedi ve kalkani kullanmayin göğüs ucunun nemli kalmasını önlüyor dedi. Emzirmeden önce duru suyla temizle göğsünü o zaman pamukcuk olmazmis

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 203 göst.
28 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bbttnnmm (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
6 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yasminsem (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (174 puan) tarafından soruldu

376,814 soru

11,277,006 cevap

34,669 kullanıcı

...