0 oy
666 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanamla oturuyorum yazın ev yapacaklar köyde eşim de dediki planı sana bırakıyorum nasıl istersen öyle yapalım ama aklımda bise yok siz tavsiyede bulunur musunuz mesela evinizin planında ne sevmiyorsunuz 

10 Cevaplar

+1 oy
(2,104 puan) tarafından
Kaynanan egerki gelip sizde kalcaksa arada bi mesela yazin sizde kisin kendi evinde falan kesinlikle koridor olsun evde koridorun bi basi oturma odasi bi basi yatak odasi olsun misafir odasi oturma odasina yakin olsun yani yatak odan dipte falan olsun sknti olmasin imkanin varsa yatak odasina ebeveyn banyosu yaptir
(5,890 puan) tarafından
Bencede yatak odasında ebeveyn banyosu çok güzel olur eğer imkanı varsa ilerde çocuklar büyüyünce çok rahat olur
(2,104 puan) tarafından
Aynen benim kendi evimde var suan kaynanam oturyo o evde ben yapamadm kiraya ciktm burdaki evdede var ebeveyn banyosu kesinlkle cok guzelll☺️☺️☺️ hemde cok rhaat
(2,575 puan) tarafından
Sana birsuru ++++ zeynosum:*
(2,104 puan) tarafından
Canim benimmm❤❤❤
(2,575 puan) tarafından
Sensin canım benim ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle su supurge kova utu masasi icin bi yer olmalı bence
tarafından
Bende ev yapacam.insallah aklimda tutmam gereken cok onemli bir nokta bu
tarafından
Evet iyi fikir
(964 puan) tarafından
Ben malesef küçük tuvaletimi iptal edip bu şekilde kiler gibi kullanıyorum. Ama imkanım olsa ev yaptiracak olsam mutlaka kiler yaptirirdim şart bence ya. Dolap üstünde hurc yada yatak yorgan hoş durmuyor. Hepsini oraya güzelce yerleştirdim. Yanına da raf yaptırdım üstüne çamaşır deterjanlarinimi dizdim. Rafin altına da kirli sepetlerimizi koydum. Banyoda çok ferah oldu sepetler olmadığı için
tarafından
Aynen en guzelini yapmışsın. Sart gerçekten. Duvara gömülü yükluk yapilabilir ama kiler daha mantikli hersey giriyor.
(964 puan) tarafından
Evet canım çok iyi oluyor. Ütü masası ütü pazar arabasi bebek arabasi hepsini koydum valla. Minnacik bir tuvaletti ama yatak atsam yatilirmis dünyalar sigdi içine ☺☺
0 oy
tarafından
Ev bence tek hol üzerine olursa ve hol geniş olursa daha ferah gozukuyor. Mutfağını ve yatak odani genis yaptir ve netten araştır canim planlari. Esin de bir muhendisten yardim alsin Oyle ev yapmak kolay bisey degil ki bir sürü hesaplamasi var sonuçta 
tarafından
Evet kolay değil
0 oy
(170 puan) tarafından
Girişe güzel bi vestiyer olmali boydan aynali ayakkabi yeri mont asma yeri olmali 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Büyük murfak büyük yatak odası büyük banyo ve küçğk bi ardiye ütü masan süpürgen viledan fln durcğı
tarafından
O güzel fikir yapacaz işallah
0 oy
tarafından
Kapıdan girince salon geniş kare olsun her odaya o salondan girilsin tuvalet banyo ayrı olsun eve misafir gelince banyoya girmesin tuvaleti kullansın sadece ardiye gibi küçük Bi oda olsun yorgan yastık ütü masası elektrik süpürgesi gibi fazlalık şeyleri ortadan kaldırmak için balkon mutlaka olsun mutfak geniş olsun gerekirse diğer odalardan kıs ama mutfak geniş olsun 
tarafından
Çok tesekur ederim tavsiye için çok güzel düşünceleriniz
tarafından
Güle güle huzurla otur canım
0 oy
(5,890 puan) tarafından

Bence kesinlikle banyo ve wc ayrı olmalı mesela esim banyodayken ben lavaboya rahatca gidebiliyorum aynı şekilde ben banoydakyen de o . Ve klozet de diğer yerden tuvalet de olmalı bence . Doğum yaptigim zaman klozet benim çok işime yaramıştı mesela . Bi de olmazsa olmaz balkon canım :D

0 oy
(6,362 puan) tarafından
Canm teyzem ev aldı küçücük bi yeri var ayrı içi sadece dolaplı gezicek az bi yer var gerelsiz riyalatı şemsiye kıilık öontşarı oraya katıyo sende yapabilirsn bence çok lazm oluyo orası ona en işe yarar yer ora diyo
0 oy
(716 puan) tarafından

Kesinlikle yatak odan köşede bir yerde olsun. Banyo ve tualet birbirine yakın mutfaktan uzak olsun. Mutfak ve yatak odan geniş olsun 1 balkondan fazla olmasın gereksiz bence. Bende 3 balkon var birini mutfağın üstüne eklicez. Birini salonla birinide duvar ordurttup fazla malzeme yeri yapicam. Tabi ona eşim daha ikna olmadı :D

0 oy
(64 puan) tarafından
Yatak odanda bonyo olsun mutlaka benim var çok rahat çocuk olunca da hiç sıkıntı çekmezsin

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 659 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meryemmmm (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 695 göst.
26 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu

379,858 soru

11,370,663 cevap

34,854 kullanıcı

...