0 oy
964 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Sorum başlıkta :(

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok kuzum. Kim hasta 
(143 puan) tarafından
Babam kuzum :-( acile götürdük ne yese çıkarıyor napıcamızı şarırdık isyan etmek istemiyorum ama çaresizlik çok zor
tarafından
Hadi yaa. Rabbim sifa versin insallahhh tez zamanda.  Atlatır insallahhhh :((
(143 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum inş ya inşallah :-(
-Reklam-
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Eniştemi kaybetmiştk akciğer kanserinden :/
(11 puan) tarafından
Benim annem 53 yasında vefat etti annem de ne yese kusardı sabret canım dua et RABBİM babana acil hayırlı şifalar versin sizlere de sabır versin çok zor bi süreç
(143 puan) tarafından
Çok zor kuzum çok zor insan başına gelmeden bilemezmiş meğerse hamileyim içim kavruluyor onu öyle görünce ağlayamıyorum bilr
(9,205 puan) tarafından
Rabbim şifa versn inşallah ya :( kaç yaşında. Ne zman oğrendinz
(143 puan) tarafından
Amin kuzum inş ya 56 yaşında babam 3 Ay oldu galiba kuzum ama daha kötü duadan başka çaremiz kapımız yok :-(
(9,205 puan) tarafından
Aynen oyle cnm Rabbim size bağşlasn acısnı gostermesin inşallahh..çok uzuldum:(
0 oy
(11 puan) tarafından
Annem akciğer kanseri idi 2 sene oldu vedat edeli canım
(143 puan) tarafından
:-( Allah rahmet eylesin kuzum babam da çok kötü ne yapıcamızı bilmez olduk yemek yiyemiyorum yese çıkarıyor dermansız koydu bu hastalık babamı hamileyim ağlayamıyorum içimmm kavruldu babam ya kuzum acın taze Ama annen de mi böyleydi hiç mi şansı yok nasıl bir hastalık bu
(11 puan) tarafından
Anlatmami ister misin psikolojıni bozmak istemiyorum emin mısın
(143 puan) tarafından
Çok mu kötüydü kuzum daha nelerr kdar kötü olabilir bu illet hastalık :-(:-(:-(:-(:-(:-(
(11 puan) tarafından
Bu kanser babamın akciğerine daha fazla ilerlemez İNŞALLAH canım ilerlerse yavaş yavaş akciğeri yiyip bitiriyor ve bir süre sonra kan kusmaya başlıyor  bir poşet dolusu resmen yani ciğerini parçalıyor bu kanser ağrısı olabilir babnın dayanılmayacak ağrılar İNŞALLAH ağrılari olmaz babanin gün gün çok zayıflaya bilir ve gözünün önünde eriyor sen çaresiz kalıyorsun
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Akçiğer kanseri ilerlememişse tedavisi var kuzum benim annem akciğer sertleşmesinden öldü onun tedavisi yokmuş anca yavaşlatabiliyorlarmış. Ama ilaçları anneme fayda etmedi
(143 puan) tarafından
3. Evre kuzum bir ara iyi gibi oldu şimdi daha kötü napıcamızı şarırdık Allahım büyük
(11 puan) tarafından
Canım akciğer kanseri ilerlemişse çok zor iyileşmesi ancak ilaçlar geciktiriyor ölümünü o kadar ama çoğu hastaya o ilaçlar da yaramıyor
(11 puan) tarafından
Benim annemin ki 4 .seviye de idi kurtuluşu yoktu.
(143 puan) tarafından
Allah büyük kuzum inan bilmiyorum nepcaz
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah acil sifa versin tez vakitte. Sizlere bağışlasın :( 
(143 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum nolur bol dua et inan onu öyle görünce acile götürdüler evdeyim içim yanıyor onlar orda Ben burdayım ağlayamıyorum bilr çaresi yok mu bunun ya
(1,567 puan) tarafından
Amin canim cumlemizden razi olsun. Bilmiyorum ki kuzum cok uzuldumm caresizlik cok zor. Erken teshis de genelde kanser iyilesiyor. Hangi evrede acaba canim. Allahim kurtarsin sifa versin size bagislasin amiin.
(143 puan) tarafından
3. Evre kuzum ben hamileyim Die ailem bana pek yansıtıyor herşeyi söylemiyor inan her geldiğimde babamı öyle görmek içimi yakıyor eşimle ablam acile götürdüler Allah büyük inan isyan etmiyorum ama kurtulsun babam ya
(1,567 puan) tarafından
Anladim canimm . Allah büyük canim umit kesilmez. Kurtulsun sifa bulsun amiin. Tip cok ilerledi. Tek dr la kalinmasin goturun baska dr a da
0 oy
(245 puan) tarafından
Var canim hayirdir nasil yardimci olabilirim
(143 puan) tarafından
Kuzum babam kötü acillik oldu yürüyemiyor kusuyor en ufak bişey midesinde durmuyor gün geçtikçe daha kötü oldu hiç mi yok Bu illettin çaresi
(245 puan) tarafından
Canim ben teyzemi yeni kaybettim hemde lohusalik doneminde bu hastaliktan ayni hastaliktan halamda 10 sene yasadi ve hala yasiyor akilli ilac kullaniyor teyzeme uymadi ama halama gore akilli ilac uydu rabbim sifasini versin insallah babanada akilli ilac uyar bir arastirin
(143 puan) tarafından
Akıllı ilaç ne olur ki bir bakım netten Allah razı olsun kuzum
(245 puan) tarafından
Amin canim cumlemizden akilli ilac sadece o hucreye oldurmeye yonelik bir tedavi canim
0 oy
(389 puan) tarafından
eniştemı yenı kaybettık bu kanserden canım cok sigara içiyodu :/
(143 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin kuzum hiç mi kurtulan yok Allah aşkına :-(
(389 puan) tarafından
doktor ne dıyo umut yokmu dedemede dedıler ama yasıyo 80 yaşinda hemde hem mıde hem prostat kanserı ananem cok ot yapıp ıcırıyo durumu ıyı cok sukur
(143 puan) tarafından
Maşallah kuzum..  İnan doktorlar sadece ilaç veriyor iyi olmuyor aksine çok daha kötü oldu ilk zamanlar yürüyordu şimdi yatakta kalkamıyor konuşamıyor kuzum çaresiz kaldık kusuyor yemek yese onuda yapamıyor
(389 puan) tarafından
cok cok gecmıs olsun rabbım bir an önce şifasını verdın internetten araştırmasını yap belkı aktardan falan yapılan kür iyi gelir
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Allahım şifa versin inşallah kurtulur sigara içiyo muydu canm yanlş anlama da içmeyen de de oluyo mu diye sordum sadece 
0 oy
(75 puan) tarafından
Cnm isgin (ribes)köku sifa kaynagi onu deneyin.insallh sifa olur interneten arastir bu resmen kokunu kaziyormus dyolar
(143 puan) tarafından
Tamam kuzum şimdi bakıcam netten inş iyi olsun babam tek isteğim
(75 puan) tarafından
Allh sifasini versin imsallh cnm.tam mevsimi bu otun bak herzaman olmuyo iyice arastir
0 oy
tarafından

Rabbim sifa versin kuzum:'(

(143 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum :-(
0 oy
(108 puan) tarafından
Yengem 35 yoktu öldüğünde. 2. Çocuğunu ne emzirdi ne ilgilenebildi. İki ana kuzusu öksüz kaldı bu illet yüzünden 
(143 puan) tarafından
Oyyyyy Yaa Allahım rahmet eylesin inş o kuzucuklara Allah uzun ömürler versin :-(:-(
(108 puan) tarafından
Amin canım . İnşallah siz şifa bulursunuz.
0 oy
tarafından
Kacinci evre canım Allah şifasını versin 
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Rahmetli dedem o hastalıktan vefat etmiş annemin halasıda daha 4 gün önce bu hastalıktan vefat etti :(
0 oy
(10,496 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda şifa versin inşaallah:(
0 oy
(759 puan) tarafından
Benim babam akcüğer kanserinden vefat etti canım kimin hasta bilmiyorum ama başın sağolsun rabnim tez zamanda şifa versin 
0 oy
(177 puan) tarafından
Babam akciğer kanseriydi canım geçen sene vefat etti.  Birşey mi soracaktın az çok bilgim var yardimci olabilirsem 
(143 puan) tarafından
Kuzum yemek yiyemiyor artık yürüyemiyor bile çaresi yok mu bunun illetin Ama galiba yok Allaha dua etmekten başka :-(
(177 puan) tarafından
Benim babam 2 adım atamiyordu hemen yoruluyordu nefes nefese kalıyordu kemoterapi ve radyoTerapi aynı anda aldığı için yan etkileriymiş. Onun dışında yemek yiyemiyordu yuttuğu yemeği hemen geriye cikariyor du doktorlar bize o zaman birsey söylememis seni de korkutma istemem ama yemek borusuna falan yayıldığı için yutamiyormus. Belki sizin başka birşeydir tahlil sonuçlarını başka bir tanıdık doktora gösterin derim.
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canm annenin Bi arkadaşı kanserdi öksürdü mü kan gelirdi ağzından ama sonra yendi kanseri 
(143 puan) tarafından
Nasıl yendi kuzum ilaçlar daha kötü yapıyor babamı artık yemek bile yiyemiyor nasıl yendi Allah aşkına söyle ya
(2,159 puan) tarafından
Canım inan hiç bilmiyorum ki. Sanırım mutluydu mutluluk sayesindedir yenmiş olabilir. Ve bide kanser hücreleri sadece ve sadece şekerle beslenir canm bunu biliyorum.
Allah acil şifalar versin canm.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim çevremde vardı malesef kurtuluş yok bu kanserden :( Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Kuzum benim dedem hasta ankara da tedavi görüyor yaşi da var baya ona rağmen durumu iyi atlattı baya. Üzülme dua edin iyi bi doktor bulun rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(622 puan) tarafından
Canm benim dedem vardi malesef kaybettik ;(((

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasemindyh (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Filozof (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.