0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (1,635 puan) tarafından

Kızlar belki bilmeyeniniz vardır diye söylemek istedim. Geçenlerde e bebekte baby me nin çamaşır suyu tozu diye bişey gördüm ve yorumlara dayanarak alıp denemek istedim. Leke çıkarıyo gerçekten. 

Kayınpederim çocuğa önlüksüz meyve suyu içirdi ve yeni aldığım güzelim takım mahvoldu. İlk önce leke çıkarıcı spreyini denedim ama hiç bi işe yaramadı. Bu arada leke yaklaşık 2 aylık falan. Oğlumun kıyafetlerini her yıkadığımda bu kıyafetide attım belki çıkar umuduyla ama hiç çıkmadı. 

Şimdi bu çamaşır suyu tozunu kaynamış suyun içine döktüm ve lekeli kıyafetlerini koydum 15 20 dakika beklettim ve sonuç mükemmel. Aylardır çıkaramadığım lekeyi bunun sayesinde çıkarmış oldum çok şükür. 

Bilgilerinize sunarım denemek isteyen olursa :kissing:

image

Bakın bu yıkamadan önceki hali 

image

Bu da yıkadıktan sonraki hali. Siyah lekelere takılmayın o kameramdan kaynaklı :D

8 Cevaplar

0 oy
(6,669 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay çok sağol cnm ya gerçekten çok ihtiyacım vardı ♥
(1,635 puan) tarafından
Benimde vardı. Dün aldık bugün demedim ve mükemmel bişeymiş. Üretenden Allah razı olsun ☺
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Teşekkür ederim onerin için canım. Bende alıp deneyeyim bi ara.
(1,635 puan) tarafından
Dene canım valla 1 kere giydirip lekelenen kıyafetin lekesi 2 ay sonra çıktı çok sevindim. Ama ilk önce kıyafetin görünmeyen yerinde dene. Bazı kıyafetler renk atabiliyomuş
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hani çamaşır suyu tozu ya bilmediğimden soruyorum kıyafette ki diğer renkler solmuyor dimi
(1,635 puan) tarafından
Yok canım aksine renkleri canlandırma özelliği varmış. Ama bazı kıyafetlerin renk vermesine sebep oluyomuş ama bende olmadı. Kullanmadan önce kıyafetin görünmeyen yerinde dene bi renk vermezse bas suya kurtul lekelerden =))((=
(7,441 puan) tarafından
Tamm canım teşekkür ederim
(1,635 puan) tarafından
Bişey değil canım. İnşallah faydasını görürsün
0 oy
tarafından
Aaaa çok iyiymiş teşekkür ederim :)) 
(1,635 puan) tarafından
Ne demek canım ☺
0 oy
tarafından
Hmm gercekten cok iyi ya cikmis 
(1,635 puan) tarafından
Evet yaa çok sevindim valla. Evde pijama olarak giydiriyodum lekeli diye. Artık lekelerden eser kalmadı ☺
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bu uzun sure bekleyip sararan kiyafetler varya acaba onlarda da etkili olur mu

Alip stok yaparim :ddd
(1,635 puan) tarafından
1 tane al dene canım. Bu resimdekinden daha kötü bi kıyafeti vardı beyaz kumaş sarı olmuştu lekeler yüzünden. Onu bile çıkardı. Onun ilk halini çekmediğim için atmadım. Bence çıkarır. Eski lekeleri çıkardığına göre
Ben stok yapmayı düşünüyorum valla
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayy gerçekten mi bn de aliyim ya o zmn kaka çıkmıyor biz dede  Sağol cnm benm
(1,635 puan) tarafından
Al dene canım valla ben çok memnun kaldım
0 oy
(701 puan) tarafından
Çamaşır suyu gibi mi bu sadece beyazlarda mı kullanilabilir 
(701 puan) tarafından
Teşekkür ederim m ben inanıyorum size :) benimde sabun tozu bitmek üzere bitince alıp deniycem inşallah bundan. Ne zamana kadar bu deterjanları kullanicaz acaba ne zaman normal bizim deterjanlarimizla yıkanacak çocuklarımızın kiyafetleri
(1,635 puan) tarafından
Canım bunu yıkamak için kullanmıyoruz. Makineye koycaksan bile deterjan ve çamaşır suyu tozu beraber kullanılcak.
Ben kaynar suya bu e bebekten aldığım tozdan koyup kıyafetleri içine bastım ve 15 20 dakika beklettim. Şimdi de makineye attım bebeğinin kendi deterjanıyla bi daha yıkayacağım. Yanlış anladın sen sanırım.
Yani benim bebeğim alerjik bi bebek. Atopik dermatit var. Vücudunda sürekli bişeyler çıkıyo. Şampuanını 1 kere  bile değiştirsem kafasının içi kıpkırmızı oluyo. O yüzden ben 2 yaşına kadar falan granül sabunla devam etmeyi düşünüyorum. Ama genelde 1 yaştan sonra bizim deterjanla yıkıyo bazıları. Sen bebeğinin durumuna göre ayarlamalısın bunu yani
(701 puan) tarafından
He şimdi anladım tamam teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ayrıca çok geçmiş olsun ya
(1,635 puan) tarafından
Bişey değil canım. Sağol yaa çok zor ama Allah'tan görüntüsü dışında bi kötülüğü yok. Geçecek inşallah ☺
(701 puan) tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 849 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 261 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Pamira (943 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu