0 oy
382 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (177 puan) tarafından
Sezaryen sonrası özel bölge temizliğini zi ne zaman ve nasıl yaptınız ? 11 gün oldu sezaryen olalı ne zaman yapmalıyım ?

9 Cevaplar

0 oy
(9,128 puan) tarafından
1 ay sonra ağdaya gitmiştm bi skıntı olmadı..
(177 puan) tarafından
Acıma falan olmadı mı ?
(9,128 puan) tarafından
Ypk opmadı. Zaten kuafor gerdirtmedi dikkatli şekilde aldı
-Reklam-
0 oy
tarafından

5-6 ay jiletle aldım daha sonra ağdayla korktum 5-6 ay ağda yapamadım:D

(177 puan) tarafından
Bende ağda yapıyorum normalde ama korkuyorum daha yeni diye :)
0 oy
(913 puan) tarafından
Canim ben ağda ile alıyordum normalde fakat ağda mümkün olmadigi için jilet vurmak zorunda kaldım 10.cu gün de qrtik dayanamayıp bir ay sonra da agdaya devam ettim
(177 puan) tarafından
1 ay sonra bir sikinti yaptı mı peki ?
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ben 40 çıktıktan sonra gidip yaptırdım canım bisey olmadı 
(177 puan) tarafından
Bende 40 dan sonra hemen yaptırmayı düşünüyorum da acaba kesilen yere zarar verir mi diye korktum açıkçası
(1,250 puan) tarafından
Benim kuaförüm o kısmı almadı tam iyilesmiyor sonraki gittiğimde aldirdim
0 oy
tarafından
Sezaryan da neden korkuyosunki  canım sonuçta Altan değil  
(177 puan) tarafından
Kesik olan yer karnimdan değil bayagi asagida oranın da temizlenmesi gerekiyor o yüzden zarar verir mi acaba dedim
tarafından
Hmm bilmiyorm canım yanls anlama Bn göbegi kesiyorlar saniyodum
(177 puan) tarafından
Yok yanlış anlamadım canım. Karnin aşağısında kesiyorlar genital bölgeye yakın o yüzden bende korktum
0 oy
tarafından
15 gun sonra yapmistim ben sadece dikisin oraya yapmadim 1 2 ay falan sonra ayni devam
(177 puan) tarafından
15 gün çok erken değil mi ya ağda için ? Ben 40 dan sonra yaptırırim dedim ama korktum yine de
tarafından
Ben seyli durmayi sevmem az cikti mi hemen alirim ona bekleyemedim ama zor oldu benim icin
(177 puan) tarafından
Bende sevmem onun için sordum aslında ama bir yandan da korkuyorum
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Hamilelikten önce lazere gidiyordum diye hiç ağda yapmadım halen de yapmadım. Ama jilet yerine erkek traş  makineleri varya onunla temizliyorum. En azından jiletle oluşan yara olmuyor
(177 puan) tarafından
Ben agdaya gidiyordum korktum
(3,136 puan) tarafından
Bir yıldan fazla oldu ağda yapmıyorum şimdi gitsem bende korkarım cesaret edemem
0 oy
tarafından
kanamn bitince bi boy abdesti alip temizleywbikirsin 40 in cikana ladar kanamann devam.ederse vicudundan bi tuy bile aldiramazsin xanim.gunah .haram .... o tugler ahirette senden sikayetci olurlar femiz alman gerekiyor 
(177 puan) tarafından
Evet bilgim var kanamam bitmedi bitince aldirmayi dusunuyorum  zaten de kesik olduğu için 40 da alınabilir mi diye merak ettim
tarafından
kesilmen iki uc gun suruyorsa abdest alir daha sonra tuylerini aldirabikirisn canm
tarafından
ben oyleydim.ama icim.rahat etmemeisti 40.in cikmasini.beklemistim
(177 puan) tarafından
Denicem canım teşekkür ederim
0 oy
(301 puan) tarafından
Seval aydin yazisini gorunce bi gireyim dedim :) bende evlenmeden once Sevil Aydın   dım :))) bu arada sorunun cevabina gelince ben yaptim 13 gun snra canim
(177 puan) tarafından
Bende evlendikten sonra aydin oldum :))Bende aldırmak istiyorum aslında ama hem kanamam durmadı hemde korkuyurum açıkçası
(301 puan) tarafından
Bekle istersen herkesin ki bir olmuyo sonucta yani iliskiye de giremeyecegin icin cok da yoksa sknti yapma canim
(177 puan) tarafından
Doktor kontrolü var haftaya. aslında çok yok ama yine de çekiniyor insan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 293 göst.
24 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 375 göst.
11 Ekim 2018 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
16 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu

377,170 soru

11,287,602 cevap

34,693 kullanıcı

...