0 oy
348 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

Kitapyurdundan esim icinde not yazip istedigim kitapları sipariş etmisti 14 subatta bugun teslim almis aksama gelecek ama aldigim kitapları atayim. Masal kitabi da cok severimm 

image

image

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(185 puan) tarafından
Çok  güzel güle güle oku bende çok severim okumayı fırsat buldukça uygulama üzerinden okuyorum 
tarafından
Ben e kitaptan falan okuyordum ama goz yorucu Hemde kitabi eline alip okumak ayri bi zevk
(185 puan) tarafından
Evet cnm kitap in kokusu yeter :) ben whatbad diye bir uygula var ondan okuyorum çok güzel her kitap var e kitap gibi gözde yormuyor tavsiye ederim 5 yıl dr bende uygulama şimdi bebekleeimden fırsatım  yok ama geceleri bir saat okuyrm
tarafından
Canim kitaplar e kitap gibi ucretli olanlar kiralik satılık diye o sekilde mi o nedenden dolayi e kitaptan cok begenip ucretli diye okumadığım oldu ordan para verecegime alirim kitabi daha iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kitapların ismini okurken alta reklamı  kitap sandım  daha uzun kirpikler :):D

tarafından
Hahaha:D bende bazen post okurken reklamları posta ait fotoğraf saniyorum
0 oy
(353 puan) tarafından
Kitap okuyan kadın ne güzel kadındır Allah'ım... :) Güzel yüreğinden öperim güzel anne ❤️
tarafından
Canim yorumun beni mutlu etti cok tesekkur ederim +++
0 oy
tarafından
Ne güzel ben hiç kitap okumayı sevmiyorum :(
tarafından
Uyy ben bayılıyorum adeta:) :) :)
tarafından
Ne güzel vallh
0 oy
(481 puan) tarafından
İyi okumalar canım kitap okumayı çok seviyorum ben de❤
tarafından
Teşekkür ediyorum canimm bende bayılırimm
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Çoook güzel kitaplar bundan güzel hediye mi olur keşke benim öküz kocam da biraz anlasa kitaptan
tarafından
Sagol canim. Benimkide sevmez fazla bi kitabi hep bitirmeden bırakırmis ama bir tek kitabi tamamen okudu hemde 4 kere o kitapta benim yazdigim kitapti 4. Kitabı yazıyorum toplu olarak bastircam hem kuran hocasi hem sairim :)
(4,545 puan) tarafından
Sen ciddi misin kitapların isimleri ne
tarafından
Cok ciddiyim canim:) kitap seklinde cikarttirdigim kitabim kalp anahtari diger uc kitabi da bi kitapta toplamayi düşünüyorum o yuzden ortak bi isim bulucam inşallah. Kendim arkadaslara vs kitabimi satmistim ama bi basimevi ile anlasmam falan lazim bakalım inşallah

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 790 göst.
0 oy
5 cevap 306 göst.
6 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Beyaz 73 (15 puan) tarafından soruldu
+3 oy
11 cevap 848 göst.
29 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 398 göst.
3 Ekim 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu