0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Evet kayınbabam küfür olayı vardı bana bilenler bilir neyse o gün eşime benim attığım mesajları yollamış whatsaptan işte eşin bunları dedi bana diye 3 kere aramış konuşmuşlar babasıyla o akşam evimize giderken babam geldi yanıma bende kıza niye küfür ettin diye sordum dedi babasıda ben ona etmedim ben annene söyledim o kelimeleri o kızla bifada uğraşırsan ağzına s*** diye bende dedim yav he he ben salaktim sende inandın dedim valla öyle söyledi dedi bende annenin bana müdahale etmesini istemiyorum sana bin kere dedim beni mecbur bırakmaasaydi dedim iyimi oldu şimdi dedi ben bilmem dedim ben kimseyi kayirmiyom ama biraz abartiyon diyor hâlâ bana ben istemiyorum bana karışmasın dedim benim anam aynı şeyi yapsa bin kere kovmustun dedim neyse bende erken uyudum o aksam biraz baktım telefonu caliyo mutfağa gitti salonda telfn cekmiyo diye uykum vardı sormadım kim aradı diye sabah sordum kim diye anam dedi bende bişe demedim bugünde kendisi sanayiye gitti benide anneme bıraktı kendi anasına giderse gitsin utanmaz insanlar cahillik zirve yapmış aklı olsa o evde köle diye kullanmazlardi onu onun bunun işine burnunu sokcagina keşke yarım aklını biraz gelistirseydi dua ediyom benden uzak olsunlar aman aman

3 Cevaplar

+2 oy
(1,948 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eylem sende çok mu cazgırsın nesin bacım kusura kalmada o sana küfür etti ama sende altında kalmadın onun seviyesine düştün ağzına sıçayım dedin okudum postu ve hala postta bu cümleyi kuruyorsun ayıptır günahtır bu ne biçim cümle o onun terbiyesizliği ama sende hem altta kalmıyorsun hem burda isyan ediyorsun aynı şeyi sende yapıyorsun onlara ne kafana takıyorsun.
tarafından
Ben. Onlara küfür etmedim ki tabiki altta kalmicam
(1,948 puan) tarafından
Sen onlara ağzına bilmem nedeyim demedin mi?
tarafından
Onlar bana söyledi canım ben degil
(1,948 puan) tarafından
Yanlış anladım o zaman özür dilerim
-Reklam-
0 oy
(244 puan) tarafından
Babanizin üslubu ne kadar itici.

Koskoca adam akli basında haraket etmesini bilmiyorken, genç damatindan olgunluk beklemesi ne kadar komik.

Kayinbaban ne kadar sucluda olsa, koskoca adama agzina s...yim demek çok saygisizca haraket.

Kişi konusmasi ve üslubuyla terbiyesini ortaya koyar.

Benim evliligimde de, eşimin ailesiyle sorunlarimiz oldu. Benim Babam hiç bir zaman edebini ve terbiyesini bozmadi. Duruşuyla hal ve haraketleriyle, kayinbabami utandırdı.Hic bir zaman bizim sorunlarimiza müdahale etmedi. 

Kayinbabamin, kizim babana karşı çok mahçup oldum. Verdihim sözü tutamadim dedi.
(758 puan) tarafından
Kuzum sen yanlismi anladinki eylemin babasi yok du ben oyle anlamadim kayinpederi kaynanasina kiza karisma die kufretmis oyle anladim
(6,827 puan) tarafından
Babam derken kayinbabasindan  bahsetmiş canim
tarafından
Benim babam yok zaten ailem olmadığı için böyle problemler yaşıyorum  kayınbabam kocama gidip demiş ben eyleme küfür etmedim annene ettim demiş tabikide yalan kulağımın duyduguna inanırım ben gidipte küfür ettim demiycek tabi yalan atacak ama zaten ailesinin böyle terbiyesiz ve cahil.oldugunu  bildiğim için onların seviyesine inmedim allaha havale ettim zaten lafimida söyledim geçtim Allah görüyor bildiği gibi yapsın ikisinide bide namaz kılan dine bağlı insanlar içleri *** dolu olduktan sonra isterse hatim indirsin pislikler
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun canım ne deyim yanlış anlama senin yaptığın da yanlış onların da yani hep yüz yüze bakacaksınız ayıp yani allah yardımcın olsun canım :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 380 göst.
0 oy
11 cevap 506 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 564 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 769 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde Elifinevi (174 puan) tarafından soruldu