0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (128 puan) tarafından
kapalı
Az önce bebek bakım bölümünde anne bir soru sormuş. Başka bir kadında vay efendim neden öyle yaptın da neden böyle yaptında ben hiç yapmamda vs. cümleler sarfetmiş. Yorumun altına linç almış kadın. Bir tanesine bile cevap vermemiş. Afedersiniz ama sen bir annenin anneliğini sorgularsan eğer linç alırsın yada oda linçlere çatır çatır cevap verir medeni şekilde tatışırsın. Eleştiriye açık değilsen yorum yapma. Herkesin burada yazma özgürlüğü var unutma! 
notu ile kapatıldı: Tartışma konusu

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Soru neymiski kizzz
(128 puan) tarafından
Az önce baktım cevap silinmiş nedense
tarafından
Bunumu linc etmis ya insanlar iyice sasirdi
(657 puan) tarafından
Kafasına telefon düşmüşse nolacak kadın bilerek mi yaptı çoğu kişinin başına geliyor benim oğln telw vurunca yanağına düştü kastenmi yaptım böyle kendini geliştirememiş cahil insanları benim karşıma çıkarsa keşke yazdığına pişman ederdim
(3,180 puan) tarafından
Ya neden linç atmislarki kadincagiz korkmusttur belki bende cook dusurdum telefonu yanlislikla
(3,180 puan) tarafından
Ney canim anlamadim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gunaydin canim. Konuyu bilmiyorum okumadim. Elestiri duzgun bir uslupla sadece konuyu ele alarak yapilirsa elestirici yapici bile olup elestirilen insana bisey katar. Kendi yanlisi varsa duzeltmesine yardimci olur.

Ancak kimsenin burda yuzunu dahi gormedigi birinin anneligini sorgulamaya hakki yok cunku ne yasadigini bilemeyiz nasil bi ortamda bilemeyiz  saygi cercevesinde olan hersey guzeldir.  

İnsanin birbirini elestirirken kullandigi uslup kisinin zeka seviyesini gosterir
(128 puan) tarafından
Günaydın canım. Kesinlikle katılıyorum sana. Yorum yapılıyor ama arkası yok. Yorum yapıyor ama altını dolduramıyor!
tarafından
Bide ben burda sey goruyorum, mesela kocasina kiziyor kocasiyla sorunlari var icinde kin ofke nefret var, burda baska biri kocasiyla ilgili bi sorunu paylastiginda (bakiyorsun aslinda bi ail danismaniyla bi sakin dusunmeyle bi empatiyle duzelecek iletisim sorunu onemsiz bi konu) ama o kocasina kin ofke besleyen kadin geliyor, sorununu anlatan kadina bosan, oyle koca mi olur , ben osam bir dk durmam. Diyerek kiskirtiyor kotu yonlendiriyor  zaten bi cozum bulamamis cikmaza girmis sormus guzele yonlendirse belki hayatinda donum noktasi olacak. Bosanmayi bilmiyor mu o kadin. İste cok var. Oluyor malesef.  İletisi m uslup onemli gercekten
0 oy
(864 puan) tarafından
Aynen öyle katılıyorum sana her anne bebeğine kıyamaz zaten soruyo yani  bunda ne var öyle çok bilmişlik yapipda insanı kırmayı ne gerek var yani burda çok var kıran insanı ya
(128 puan) tarafından
Maalesef öyle gerçekten çok üzülüyorum buradaki anneler adına. Bir şeyi söylemenin binbir türlü yolu vardır. Üslubunu bil yeter. Kırma buradaki insanları.
(864 puan) tarafından
Kime ne anlatacaz herkes bildiği gibi konusuyo bence kirdiginin farkında ama oralı bile olmuyo

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 834 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (631 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ozgeceylin (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 554 göst.
24 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 522 göst.