0 oy
1,179 göst.
Diğer kategorisinde (2,722 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
????? Cvplaruniz icin tesekkurler

72 Cevaplar

0 oy
(1,491 puan) tarafından

Genelde ben ararım .arasam niye sürekli arıyor sun der birgün aramasam hayırdır sen ne çeviriyorsun ne yaptın beni neden aramıyor sun bir sürü soru ne öyle yaranıyorum ne böyle benim adam bir tuhaf demekki hoşuna gidiyor onu araram burdan onu anlıyorum :D

-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hamile olmadan önce sadece gelmesine 10 dk kala arar kaç ekmek lazım derdi yani gün içinde aramaz di. Şimdi günde 3 kere arar acmazsam eltimi arar dilege git bak diye eve gelince de bı ton laf eder durur 
0 oy
(213 puan) tarafından
Aramaz arada ya kızacaktır  yada alisveris yapiyodur kiyafetinin numarasini soruyordur ama 1 kere aradi duymadi srasamda bakmaz mesgule atar:)
0 oy
(54 puan) tarafından
Beni aramış eşim ilk bebeğime hamileydim 7 aylık filan. Beş kere aramış. Ben dustaydm temmuz sıcağı vardı. Birşey oldu zannetmiş.  Eve geldi hiç birşey demeden odaya girdi. Sesler geldi gittim telefonu duvarda kırmış. Yemin etmiş kırasıya. Ertesi gün beraber yenisini aldık.. :)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ben  aradığını hkrdugum zaman ona dönerim çok fazla sıkıntı etmez 
0 oy
(155 puan) tarafından

Kaldir at telefobu diyo ben arayinca acmiyosann kullanma diyo:-)

seninki ne diyo

0 oy
(764 puan) tarafından
Annemi ya da kayınvalidemi arar siz en son ne zaman ulaştınız diye :)sonra bana ulaşana kadar ortalığı ayağa kaldırır :) 
0 oy
(2,942 puan) tarafından
Açtığımda hemen napıyorsun açmıyorsun kac kez aradim der bende görmemişim işim vardi derdim sadede gelir napabilir ki 
0 oy
(657 puan) tarafından
Napmaz ki korkar bide çok pinpirikli birşey oldu diye ev sahibi arar eşime bakarmısınız diye ulaşıncada teli boynuna as gez der kızar bende alıştım heryere taşıyorum cenesini çekmemek için zaten günde kaç kere arıyor bi kereliğinede acmasam nolur ama anlatamıyorum 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Hsmileliğimin son haftalarında olunca korkar kesin bana bişey oldu sanıp :) ama genel anlamda öyle şeyleri sorun etmez ,ya mutfaktayımdır ondan duymamışımdır yada telefonun sesi kısıktır o yüzdendir. Zaten haberim olduktan  sonra ben ararım bilir geri dönüş yapacağımı
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Söylenir durur vende aynı :)

0 oy
(3,078 puan) tarafından

Msj atar baktı onada cvp yok eve geliryada birilerini gönderir tabi sonrasında cokkizar o arayınca o telefon illa açılacak miş :D

0 oy
tarafından
Merak eder kuzum eğer benim oldum yerde calisiyorsa hemen eve gelir

Bizim oldunuz yerde çalışmıyorsa eve birilerini gönderir 

Çok merak eder yani
0 oy
tarafından
Kavga çıkarır
0 oy
(268 puan) tarafından

Çok önemli bisey için aradıysa ne acmiyon sen lan teli der bende duymadım ne bagriyon soyle derim önemli değilse de hiç bisey demez :D

0 oy
(738 puan) tarafından
Eşim uzakta görevde sadece birkere defalarca aramış acamamisim aşırı sinirlenmisti zor sakinlestirmistim genelde telefon başında beklerim zor bir görevi var haber alamazsam kafayı yerim çünkü.
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Ulaşıldığında okul müdüründen izin alır eve gelir 3 kez gelişmişliği var.;) evde uyuya kalmışım 
0 oy
(484 puan) tarafından
Evliligimin ilk zamanlari 5 dakkaya bir arardı sınır olurdum :) hatta bi keresinde banyoyu temizlydm duymamışım baya aramış . Kaynanamı aramış geri git bak bisey mi oldu diye kaynanam geldi bi panikle iyimisin diye akşam bi ton laf duymustm :D smdide işten gelirken arar sadece ne lazım diye çok memnunum bu halinden:D
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ayyy cok merak eder valla en hassas olduğu şeydir bu çok aramışsa hele off düşünemiyorum :D bikaç kez oldı da baktı ki hala ulaşamıyor evi basar :D

0 oy
tarafından
Küfür eder sonra ben bişey demeyince gülüp sarılır değişik bişey kendisi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 464 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 557 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 567 göst.