0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (1,224 puan) tarafından
Konu şu ki eşim pandemiden dolayı otelleri kapalı çalışti yer oda babası ile çalışıyor otel bunlara pandeminden dolayı 500 TL a101 alışveriş kartı vermiş yemek yedik çocuğumu baba annesine koyduk alışverişe gittik akşam üstü sonra geldik çay koyduk sobanın üstüne bizim evin yanında kaynım Gil bu saat oldu çalışıyor lardi işleri vardı beton dokuluyodu onlarada çay verelim diye büyük çaydanlığa çay koy dedi eşim koydum demledim altına su koydum saat de 9 olmuş hemen kaynasin diye tupe koydum salça almıştım kapaksiz konserve kutusunda olandan eşim aciyodu tornavida ile bicak kutelmesin diye bu çayı neden tüpe koymadın taşarruf bilmiyon malmisin azıcık öğren neyi bu tuple derdin dedi orda kaynasın dedi bende laf etmedim geldi bacama tekme attı alındım torvida vardı elinde onu saplicak diye korktum olmucak sey yok yani geldi özür diledi bir an sinirlendim dedi içim çok kırdı hep böyle yapıp üzüyor gönül alıyor sonra ne dertler var ama o kadar erzak aldık ağlaya ağlaya yerleştirdim illa tekme atmak zorundamiydi

11 Cevaplar

+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Ayıı da ondan öyle yapıyor pislik. Gönlünü alsa ne almasa ne insan sevdiğine kıyar mı. 
(1,224 puan) tarafından
Kalp bir kere kırıldı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Malmisin demesi çok kötü yaaa
(1,224 puan) tarafından
:((((
0 oy
(580 puan) tarafından
Sen de onun ayağına vur 
(1,224 puan) tarafından
Vursam ortalık kiziscak sakın kaldım agladim
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Bana ters yapcak ozur diliycek unutmam ben
(1,224 puan) tarafından
Ben de unutmadım valla özrü doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibi
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Valla bacım bu gun tekme atan yarın dover de o tornavidayı saolarda bir yol bulunmalı gözü korkmalı
0 oy
tarafından
Ayagi kopsun sakat kslsin 
(7,211 puan) tarafından
Sonra kadının başınami kalsın kız
tarafından
Off :(((
0 oy
tarafından
Şu dil ayarsizligi el kol ayarsiLigiyeb tahammül edemediğim şey 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Vurması yanlış olmuş ama durumunuzu bilemem ama çalışmıyor diye sıkıntıdan olabilir cnm eşim inşaatta çalışırken durumumuz iyi degildi iş ya oluyordu ya olmuyordu hep bizde kavga içindeydik pskolojisi bozuk oluyordu hep maddi sıkıntı yüzünden çok şükür başka iş buldu düzeldi herşey
(1,224 puan) tarafından
Biraz maddi açıdan sıkıntı var tasarruf önemli ama mal demesi vurması gerekmez
(1,451 puan) tarafından
Diyorum ya öyle yapmaması gerekirdi yanlış yaptıgı
0 oy
(210 puan) tarafından
Alismis bu duruma, fazla taviz vermissiniz, en basta size vurmasini birakin hakaret etmesine bile izin vermeyip sessiz kalmamaliydiniz, bir sekilde siz de kabullenmissiniz bu durumu
(1,224 puan) tarafından
Ben kaç kere konuştum alttan aldım lafını verdim sessiz kaldım essek gene essek
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Yanı aileden dicem böylemi yetisor bunlar diye yok anam kafadan eksikliği var bu tarz  düşünen yapan bireylerin şiddetin hiç birini ne ben ne eşim yapmıyoruz  doğru yolu seçip konuşmayı btercih ediyoruz

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 968 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tulaysarican (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 231 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,129 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 557 göst.