0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Kizlar kizim 4 aylik birtane memesini icinde kemik gibi bisey var ne ola bilir allah askina cevap verin insallah kotu bisey degildiir :((

5 Cevaplar

0 oy
(491 puan) tarafından
doktora gidin hemen canim 
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Kaynanam da bebeklerin göğsünde süt olur onu sıkınca rahatlarmış demişti 

Hala aklıma gelince boğasım gelir fuzuli kadın :angry:

(434 puan) tarafından
Evet sıkmamak gerekmiş. Süt dolmasını değil ovalamayı demiştim saçma diye
(1,114 puan) tarafından
Bana da çok dediler sık ovala diye bende doktora sordum sakın ovma çok zararlı dedi bnde ovmadim sonra kendiliğinden geçti cnm büyükler zaten karismasa olmuyor
(434 puan) tarafından
Ay valla ya çok biliyorlar. Ben üşümesin diye elimden geleni yapıyorum gidip soğuk odada yatırıyor çocuğumu. Banyo ettirdik yine götürdü hasta etti çocuğu bir de üstüne alınmıyor kaynanam. Çoluk çocuktan kapmıştır diyor.
(6,136 puan) tarafından
Niye elinden alıp gelmedin
(434 puan) tarafından
Aldım aldım neler neler yaptım. Brn uyuturken mızıklayınca gelşp alıyo onun yüzünden uyku saati şaştı. Gereken kiloyu alamamış gece geç uyuduğu için. Bunun bir dahası yok.
0 oy
(496 puan) tarafından
Bebek göğüsleri süt toplayabilir sertleşir çok ellememek gerekiyor diye biliyorum bir müddet sonra kendi dağılıyor masaj falan yap derler büyükler dağılsın diye iyi gelmez enfeksiyon kapar ama sen yine de için rahat etmiyorsa çocuk doktoruna göster canim
(15 puan) tarafından
Ama 4 aylik 1 göğösunde tek var normal mi yaa
(496 puan) tarafından
Benim kızımın her 2 göğsünde de süt birikmesi olmuştu doktora goturdugmde normal ellemeyin kendi geçer dedi ve öyle oldu istersen internetten bir araştır canim
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Cnm göhsünde sıvı bişey olur kız bebeklerin sıkmasan büyüdüğünde göhsünün ucu çıkmaz o taş gibi olan şey odur 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Genelde bebeklerin memelerinde oluyor o sertlik elleme masaj falanda yapma kendiliğinden gecermis o. Bizde fark edince korkup dr a sorduk dr oyle dedi. Korkma ama yine de dr a götür için rahat etsin.
(15 puan) tarafından
Yani yine bi  yarin  goturuyim
(1,567 puan) tarafından
Evet canim kesinlikle gotur sen yine de. İcin rahat etsin en azindan.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 467 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 420 göst.
11 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prenses annesi (238 puan) tarafından soruldu

381,424 soru

11,419,088 cevap

34,975 kullanıcı

...