0 oy
598 göst.
Aile kategorisinde (2,575 puan) tarafından
tarafından yeniden açıldı
Sohbet ediyorduk beyfendiyle. Bana sen çok vurdumduymazsin lafını soyluyon karşındaki kırılır mı dusunmuyon tasarruflu değilsin diyor. Ay konu nasıl buna geldi anlamadım. Tasarruflu değilsin dediği ben 1 yılda 12 çeyrek yaptım . Ama yok ekmek yapmiyormusum hergun ekmek aliyormusuz annesi dışarda ateşte yemek yapıyormuş ben tüp kullanıyormusum yine cinlerimi tepeme çıkardı ya

12 Cevaplar

0 oy
(820 puan) tarafından
Yuh yani daha ne istiyormus ki illa analariyla kiyaslayacaklar
(2,575 puan) tarafından
Şuan bütün sinir damarlarim kabarmış durumda
-Reklam-
0 oy
(419 puan) tarafından
Şu anneleri ablaları ile kıyaslayan adamlara sinir oluyorum. Kimse karşısındakini olduğu gibi kabul etmiyor illa istedikleri kalıba sokmaya çalışıyorlar..... 
(2,575 puan) tarafından
Ay deli oldum 1 senede araba sahibi yaptım aldığım parayı köşeye attım sürekli dar günler için hesabımda para var altın var ama hala vurdumduymazsin diyor
0 oy
tarafından
neden sorun gizlenip acildi aen yazmıştım buna gozukmuyo
(2,575 puan) tarafından
Soru tekrarı olmuş canım ondan
0 oy
(155 puan) tarafından

Ananiz bataydi insallh

(2,575 puan) tarafından
Amiinnnn
(155 puan) tarafından
Ben 2.5 yil kaynanmla oturdm evi ayirinca esim bi kac defa bu yemegi annem soyle yapiyo biyle yapiyo dedi birincide seslenmedim ikincide seslenmedim ucuncude begenmiysan git anan yapsin ye ben bu kadr beceriyom dedim bida demedi
(2,575 puan) tarafından
Ben çalışıyordum sabah 5 te çıkıyordum akşam 6 da gelip koştur koştur yemek yapıyordum kaynanam bigun tüp bitti bizim bana dedi ki e akşam ateşte yap yemeği tüp bitmez eşimde dedi ki akşama kadar canı çıkıyor sıcakta bide ateşin önünde yemek mi yapacak felan normalde susturur annesini. Kaynanam yemek yaparken işte şunu şöyle yap felan der eşimde karışma o nasıl yaparsa ben yerim derdi ilk defa böyle bi cümle kurdu şok geçirdim
(155 puan) tarafından
Ya bazen onlari da anlamak zor oluyo yaa sasiriyorz gel git yasiyolzr
0 oy
(162 puan) tarafından
İşte sen o 12 ceyregi yaptığın için tasarrufu degilsin yapmadaydin senden iyisi yoktu☺  erkek ler çoğu sanırım ayni
(2,575 puan) tarafından
Kız varya yemin ederim sırf masraf yapmasın diye herşeyden kisiyorum vallahi deli oldum öyle deyince
(162 puan) tarafından
Kadınlar olarak kendi ihtiyavlrimiz dan çoğu zman hep kisiyoruz. Bu da erkegn gözüne gelmez .bişey olunca da hop kendi ailesiyle karsilastirma
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Adamin iki kasigi varsa birini her daim kıracaksın.;) annem der ve dpgru der
(2,575 puan) tarafından
Onun kaşığını ben yarın kisacam 2  çeyrek bozup kendime kıyafet iccamasiri alacam idare ediyordum karnim çıktı diye ama artık etmicem
(162 puan) tarafından
Annen in elinden öpüyorum çok iyi demiş ☺
(1,240 puan) tarafından
Oyle yâni idare ettikce kocalari sanirim fazlasini istiyorlar ben tutumsuz insan oldugum icin esimde oyle oldugu icin sikinti yapmiyorum;)
0 oy
tarafından

Yapma çeyrek felan ye iç gez valla öyle olmaz böyle olur. Daha çok yaranirsin yapmazsan :D

(2,575 puan) tarafından
Yarın gidip ikisini bozacam ihtiyacım var dicem
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Anasiz kalasicalar
(10,046 puan) tarafından
Kız beddua etme:)
Ahaaaa ama hakediyolar bazdn
(2,575 puan) tarafından
Kız sevda sanırım senle benim bahtim aynı
Benim koca ansindan nefret ediyo artik
(2,575 puan) tarafından
Benimkide anlaşamaz normalde zitlar. İlk defa bna böyle bişey dedi şok geçirdim çay içiyordum burnumdan çıktı şok geçirdim 10 saniye yuzfelci geçirdim resmen sinirden
0 oy
tarafından
Şu eskilerle bizi kiyaslamalarina sinir oliyorum
(2,575 puan) tarafından
Zibardi yattı şeytan diyor kafasından aşağı dök kaynar suyu.
0 oy
tarafından

Hahahah bazı insanlara ne yaparsan yap yaranamazsın senden daha fazlasını isterler en iyisi hiç bisey yapmamak :woot:

(2,575 puan) tarafından
Ay deli oldum sinirden kuduruyorum
tarafından
Boş ver canım kafaya takmaya bile değmez boşuna sinirlendiginle kalirsin onların umrunda olmaz
(2,575 puan) tarafından
Değil zaten zibardi ya tti. Aklıma kötü kötü şeyler geliyor. Şeytan diyor kapıyı pencereui aç sobayı söndür soğukta donsun
tarafından
Hahahahah kız bidaha öyle bisey dediki ağzını payını ver ben öyle yapıyorum çok rahatlıyorum sonra banada eşim bazen söylüyor annemin yemeği şöyle böyle deye git ozaman anneni yalapşap yaptığı yemeği ye diyorum
(2,575 puan) tarafından
Bende dedim doğru diyon tasarruflu değilim 12 çeyrek yaptım gökdelen dikmedim sana dedim sustu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hangi devirde yaşıyoz ya dışarıda ateşte yemek pişircem. Yazın falan köylerde tamam yapılır ama saçmalamış yani onun cimriliği bence
(2,575 puan) tarafından
Daha tasarruflu olacakmisim gökdelen dikmem gerek sanırım
(25,224 puan) tarafından
Kızılderili gibi ateş falan yak yemeği orda yap sende hep tüp hep tüp olmaz :)
(2,575 puan) tarafından
Ateşi yakıp üzerine oturtacam kendisini az kaldı
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Yılda 12 ceyrek mi daha ne beee... Masallah 
(2,575 puan) tarafından
Kumbara yaptım kendime. Hergun bozuklari atıyordum ay sonunda açıp götürüp çeyrek aldım 1 sene her ay hemde. Üzerinden 50 tl felanda kalıyordu ama gel gör ki tasarruflu degilmisim
(1,093 puan) tarafından
Tövbe bismillah ben ozaman napıyım :)
(2,575 puan) tarafından
Amaaaaaaa adım TASARRUFSUZ olduuu:/

İlgili bir soru bulunamadı

380,183 soru

11,381,631 cevap

34,875 kullanıcı

...