0 oy
615 göst.
Aile kategorisinde (965 puan) tarafından

Hayalimdeki is sorulunca ben :D

image

5 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kesinlikle sıkılınca birakcaz:)
(965 puan) tarafından
Şartlarımız var bizim bunu bilsinler yani ☺☺
-Reklam-
0 oy
(5,053 puan) tarafından

Nerde o ama ben  zaten çalışmışmıyom:D

(5,053 puan) tarafından
Ayn öyle valla benim ki gelir ne yaptınki der
(965 puan) tarafından
Benimki de derdi de. Çocuk olalı kapadı cenesini. Aksama kadar yemek bile yiyemiyorum. Bide temizlik mi yapacam. Hiç bişey yapmıyorum. Haftasonları ya o yapıyor yada çocuğa bakıyor hemen yarım saatte supurup siliyorum anca
(5,053 puan) tarafından
Vala bende kayananayla yaşıyorum gece gündüz köpek gibi çalışıyorum ama kimsenin umrunda değil
(965 puan) tarafından
Senin durum daha vahim
(5,053 puan) tarafından
Hiç sorma piskolojim alt üst
0 oy
tarafından
anne olunca 7/24 calisiyor insan :)
(965 puan) tarafından
Sıkılınca birakamiyoruz ama ☺☺
tarafından
yok kuzum sıkılmaya vakit yok olsada vicdan yaparız sıkıldık nasil evladimizdan sıkılırız diyr :)
(965 puan) tarafından
Aynen öyle valla. Yasemin sakallioglu nun depresyona giren insanlara hayranım diye bir videosu var biliyor musun ☺☺ bilmiyorsan aç mutlaka izle tam o moddayim
tarafından
yok canım bilmiyorum hic yarın unutmazsam bakarim :)
(965 puan) tarafından
Bak bak çok komik ☺ tam depresyona girecem makina ötüyor. Çamaşırı kim aşacak şimdi yine giremedim depresyona falan diyor ☺☺ deli oluyorum ya
tarafından
:) unutmam insallah yarin izlerim simdi elayi uyuttum canim
(965 puan) tarafından
Tamam kuzum. Benim uykum da Ela kuşun olsun ❤❤
tarafından
aminn insallah canim ❤️ gece elli kere yatagina koyuyorum aliyorum esim diyo iki kere geldim geri döndüm adam yatakta yatamiyo ela yüzünden :)
(965 puan) tarafından
☺☺☺ hepimiz aynı moddayiz valla. Benimki daha uyku olayını hiç anlayamadı
tarafından
ne kadarlık oldu senin minnos ❤️
(965 puan) tarafından
5 aylık oldu teyzesi ☺
tarafından
tam sevmelik zamani kuzunun sev benim icin canim ❤️♥️❤️♥️❤️♥️
(965 puan) tarafından
Tabiki de canım.  Gıdigindan koklayip ellerinden öpücem senin için çok seviyor ellerinin opulmesini ☺☺
tarafından
oyy yerim onun ellerini ♥️♥️ keske olsada bende opsem bebeklerde en cok ellerini severim bende hayran.hayran bakarim minik minik nr tatli
(965 puan) tarafından
Bana çak yapıyor.  Babasının yüzüne de cicik yapıyor.  Kim ne osgretirse o hareketi sadece o kişiyle yapıyor.  Başkasına yapmıyor.  Normal demi bu ? Yeni öğrendiği için normal diyorum ama. Öğrendiği bir şeyi sürekli yapması mi gerekiyor acaba
tarafından
:) yani bikana kadar yapiyorlar canim bebekleri anlamak cok zor
bizim elada cok asiri dikkatli algilari açık herşeyi farkediyo bir kere goster hemen kapiyo hafizaya aliyo simdi iyide ilerde yandim :) sofrada babasinin yerine oturursam isaret ediyo baba diyo babanin yeriymis düşün :) herkes yerini haddini bilecek bizde :)
(965 puan) tarafından
Kurban olurum onları verene. Çok akillilar ma maşallah suphanallah ❤❤
tarafından
seninkide masallah algilari açık demekki masallah kuzuma
(965 puan) tarafından
Açık canım maşallah.  3 aya yeni girmişti beni gördükçe anne diyordu. Başkasına demiyodu ama gayet bilinçli bana anne diyordu. 4. Aya girdi uykusu gelince anne eee eee demeye başladı ☺☺ şok oluyordum ama çok hoşuma gidiyordu. Şimdide ninni besteliyor kendine ıııı hııı eeee uuuuu falan diyor sallarken☺☺
tarafından
aman masallah de nazar olmasin minnak ♥️❤️ bende diyorum ela hic bebek olmadi diye basi bebekler varya hani tam bebek bizimkilerde onden gidiyo cadilar :) bilmisler
(965 puan) tarafından
Dilli düdük ler ☺☺
0 oy
(121,302 puan) tarafından
Ooo bu ise bende basvuruyum
(965 puan) tarafından
Gel baci el ele tutusalim gidelim ise başlayalım
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Hayalimdeki mesai saatleri ♥
(965 puan) tarafından
Kimin değildir ki ☺☺ sabah kalkınca diyor ya ben çocuk yokken sabah hiç kalkmadim ki ☺ en erken 1 de kalkardim. Buda geçerli demi. Esnek yani sabah kalkınca demiş öğlene kadar yatabiliriz yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 276 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
51 cevap 790 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Gastamonlummm (4,581 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 437 göst.
3 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Huzur91 (2,055 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 449 göst.
12 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,110 puan) tarafından soruldu

399,855 soru

11,960,315 cevap

36,128 kullanıcı

...