0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (1,262 puan) tarafından

Artık pes ettim etrafimdaki boş insanların illa memeden kes biberona alıştır demelerinden yıldım bi kişide çıkıp derse karşıma aynı şeyi ağzıma geleni sayacam biberonu kesinlikle ağzına almıyor yırtıyor kendini :( anne memesine devam malesef daha küçük zaten anne sütüne çok ihtiyacı var onun daha kıyamıyorum artık ona 

9 Cevaplar

+1 oy
(535 puan) tarafından
Sütün  varsa emiyorsa ne guzel emsin edebildiği kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nıye ole diyorlar kı bebek ne kadarlık 
(1,262 puan) tarafından
13 aylık canım gebeyim diye diyorlar ama doktor hiç bi zararı yok dedi
(335 puan) tarafından
Doktoruna güven. Risk olsa söylerdi. 15 ay emzirdim ben kızımı. 13 aylıkken hamile olduğumu öğrendim.
Sütüm kesilmeseydi daha da devam edecektim. Nasip değilmiş. Şu anda dopumuma 1 ay var. Bebekte de, kızımda da, bende de sıkıntı yok. Gayet de emmeye devam edebilir. Yaklaşık 5 ay emzşrebilirsin. Sonrasına doktorun ve sen karar verirsiniz.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Niye biberon ver diyorlar ki
(1,262 puan) tarafından
15 haftalik hamileyim doktor emzir emzirebildigin kadar dedi ama herkes aman bıraktır günah diğerinin rızkını veryon diğeri kilo almaz diye diye beynimi yordular
(25,224 puan) tarafından
Öfff onlara doktordan iyimi biliyorsunuz de
0 oy
(964 puan) tarafından
Kaç aylık ?? İnsanlara ne ki ? Ota bo ka burunlarini sokuyorlar.
(1,262 puan) tarafından
13 aylık canım
(964 puan) tarafından
Kız emsin daha boşver umursama kimseyi. Daha ihtiyacı var anne sütüne
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ben anne gögsüne alıştırıp biberondan kurtulmaya calışıyorum :) neden öyşe diyorlsrki dogal oşan kadar güzel birdey mi var kac aylık ki bebeginiz 
(1,262 puan) tarafından
13 aylık canım daha ana kuzusu ya
(1,093 puan) tarafından
Her bebek farklı işte benimkide 3 syşık yogunbakımda biberona alıştı biberon istiyor.. Senn kimseyi dinleme icin ne diyorsa onu yap
0 oy
(764 puan) tarafından
Şu milletin herşeye karışmasına o kadar sinir oluyorum kiii. Henüz hamileyim ama doğum yapınca çok kişi akıl vermeye kalkcak biliyorum bazen aklıma geliyor şimdiden sinir oluyorum. 
0 oy
(371 puan) tarafından
Millete ne sanki kapılarına diyorsun bu su diye yada kendi şeylerinden mi emiyor çocuk sanki rahatsız gibi sürekli insanların tepelerinde böyle kişiler ya cidden boş ve gereksiz kendilerini sırf valla billa konuşmak için çok biliyormusun gibi yapmak için çabaları ya ay valla yüz verme cidden sonra arınması zor  boyke kişilerde söyle say valla hiç alıncakmıs etcekmsı diye aman yüzsüz olurlar gene gelir konusun böyleler o yuzden sende içinde tutma söyle 
0 oy
tarafından
Kesme canım bende oğlum 4 aylıkken hamile kaldım ve doğum yapana kadar emzirdim hiçbir sıkıntı da olmadı doktorun ne diyorsa sen onu dinle millet havlasın dursun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 190 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 350 göst.
2 Mart 2020 Diğer kategorisinde Busraıbrahım (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 228 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu

380,242 soru

11,384,283 cevap

34,884 kullanıcı

...