0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Selam güzel anneler... Hepinize sımsıcak günaydın ❤️❤️

Sayenizde öyle bi dolduruşa gelmişim ki, alarm kurmamama rağmen saat 9a 5 kala kalktım. Eşimi de kaldırdım ve 9u 8 geçe şok a girdim. Haliyle bir tane gelmiş şubeye, direkt aldım. :) 9u 10 geçe bi teyzem geldi ama şimdi sattık deyince kız... Üzüldü. Baya şube şube aradı telefonla. En nihayetinde bi yerde daha buldular oraya gitti teyzem arabayla :D Yani kızlar iki dk arayla doğmamış bebemin mama sandalyesi de alınmış oldu :) Hee bi de oyun halısı var. Onlar da şube başı iki tane geliyormuş. Ben kızım için almıştım ama jokerin kendi ürünüydü 130-140tan 80e düşmüştü indirimle, öyle aldıydım. Ama kardeşimin ikizleri için de alınması gerekli. 3 ay var daha ama olsun. İkisi 100 lira. :) Ve aldık çok şükür ❤️❤️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay ne güzel. Sizin nasibinizmiş demek  mama sandalyesi büyük rahatlık bence. Kızıma almadım ama alsaydım dedim hep  :D bi dahaki çocuğa alırım artık  :D

(353 puan) tarafından
:)) zaten öyle dedim kendi kendime. Meleğimin nasibiyse alırım diye. Öyleymiş demek :) Herkes boşuna vurgu yapmadı heralde? :) Fazla erkenci davrandım belki ama nasip meselesi bazı işler. Tüm güzel annelere teşekkürler, yoksa almazdım 5-6 ay daha :)
tarafından
Aynen öyle. Ya erkenden al at kenara en iyisi zaten. Elbet kullanılır o. Ki bebek için olan şeyler mutlaka kullanılıyor. Hayırlı olsun sağlıkla gelsin miniğin ❤
(353 puan) tarafından
Amin inşallah güzel anne... :)
-Reklam-
0 oy
(3,866 puan) tarafından
hayirli olsun,gecen sene jokerde indirim olmustu 50 tlye almistim , orayi da takip et cok iyi indirimler oluyo bazen
(353 puan) tarafından
Joker de ebebek de takibimde ama gecen sene ile bu sene arasında fark var indirimli halleriyle bile :)
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun :))) sağlıkla kullanın insallah 
(353 puan) tarafından
Çok teşekkürler :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bebek gelmeden nasibi gelmiş:)) ama koca mağaza zincirinin birer ikişer getirmesi bunları doğru bulmuyorum...saçma iş 
(353 puan) tarafından
Ne yazık ki, stoklarla sınırlı bazı ürünler. Herkes nasibini alıyor :)
0 oy
(360 puan) tarafından
Ya diyecek bişey bulmuyorum saat 8 40,da şokun önündeydim çalışanla beraber açtık ama açar açmaz yok daha gelmedide falan filan anladım ayırdıklarını neyse başka var mı dedim tarif ettiler vaya uzak mesafede Bi yere gittim o soğukta tabi evde 3 tane küçük çocuğu halaya bırakıp çıktım neyse ona da gittim beraber açtık yine yok söz vermişmiş birine ama sinirlendim o zaman ne diye reklamını yapıyorsunuz dedim çalışanlar yakınlarına dağıtsın olsun bitsin şikayet edicem dedim hemen aradılar bölge müdürünü oda ayarlicam falan da bakalım ayarlamazlarsa valla şikayet edicem sabahın köründe kalktım o soğukta ne hakları var ya insanları kandırıyorlar 
(360 puan) tarafından
Canım aradım tlfn da artıracağız dendi bir gün önce ertesş gün gittim yok başkasına söz verilmişmiş
(353 puan) tarafından
Oyyy üzüldüm yavrum adına... Nasibi yokmuş kuzunun dicem ama, inan insan üzülüyo :(
(360 puan) tarafından
Canım aldım bugün a101den çok mutlu oldum kayınbabam gidip aldı sağolsun
(353 puan) tarafından
Hayırlı olsun güzel anne... İyi günlerde kullanmanız dileğiyle inşallah. Bak demek ki kuzunun nasibi oradaymış...
(360 puan) tarafından
Aynen öyle canım teşekkür ederim
0 oy
(214 puan) tarafından
Benim eşimde bugün erken gidip aldı bide tanıdık vardı zaten akşamdan aradık saat 8.30 gelsin dedi alındı o da hazır olmuş oldu çok şükür
(353 puan) tarafından
Siz de güzel günlerde kullanın bebişle güzel anne... ❤️
(214 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sizde inşallah ❤

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
0 oy
5 cevap 83 göst.