0 oy
1,405 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından

Hanımlar sorum şu eşinizle evlenmeden önce peşinizden kosturdunuz mu yoksa direk sevgili mi oldunuz benimki amcamın oğlu olmasına rağmen 6 ay koştu pesimden 6 ayın sonunda istemeye geldiklerinde bile evet demedim babam onunla çıktığımı düşünerek bana sormadı zaten sorsa küçüğüm derdim tabu pişman miyim kesinlikle Hayir rabbim pişmanlık vermesin herkesin yuvasına huzur katsin<3

25 Cevaplar

0 oy
(15,918 puan) tarafından

Sevgiliydik ramazan bayramının 3 günü ayrıldık. Kurban bayramı için köye tatile gittim orda beni görünce mesaj attı. Tekrar konuşmaya başladık. Kurban bayramının 2 günü aileler tanışmaya geldi 3 günü istemeye geldiler. Istemeden 2 gun sonra sözümüz yapıldı. Sözden 1 buçuk ay sonra nişan, nisandan 20 gün sonra düğün oldu evlendik :D:D

-Reklam-
0 oy
(233 puan) tarafından
Gorucu usulu babamin bir arkadasi tavsiye etmis haber gonderdiler istemedim bi kac kez geri cevirdim aradan 1 ay daha gecti tekrar bir konussunlar gorussunler demilser dedim bu boyle olmayacak yuzyuze olmaz deyim bari dedim geldiler gorduler benimde gonlum dustu :/ kader iste 
0 oy
(155 puan) tarafından

Babam vermedi bnde Kactiimmm :)

0 oy
(659 puan) tarafından
Biz gorucu usulu evlendik hic pwsimden kosmadi 50 gun icinde tanisip evlendik :) 
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Esim sabah 4de isten çıkıyordu 7de benim için adanadan ceyhana geliodu aksam 7de is basi yapiodu uykusuz ise gidiodu 1 hafta 10 gün gitti geldi kabul etmedm direk gel iste dedim :D ne kafaysa sonra 3 ay görüştük ben bi türlü babama konuyu açamadım istemeye gerçekler die sonra babam bilgisayarda facem açık kalmış orda gördü direk hayır dedi çünkü beni akrabaya verceklerms haber geldi istemeye gerçekler esime dedim oda benimle kaçarmsn dedi kabul ettim kaçtık :D

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,134 göst.
0 oy
31 cevap 418 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde Blackdorein (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 430 göst.
14 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hilalalya (734 puan) tarafından soruldu

379,059 soru

11,345,775 cevap

34,812 kullanıcı