0 oy
385 göst.
Aile kategorisinde (535 puan) tarafından
Kayınvalidemi çok severim iyi hoş kadin ama çocuk bakmayi bilmiyor sanki kayinvalidem gelince temizlik yapiyim diye cocugu veriyorum abartisiz 10 dk sonra uykusu geldi diye uyutmaya çalışıyor tabi uyku olmadigindan uyumuyor ağlıyor her seferinde anne uykusu yok demekten yoruldum aslında çalışmak istiyorum ama boyle olunca nasil bırakıp giderim diye korkuyorum

8 Cevaplar

0 oy
(820 puan) tarafından
Benim kaynanamda oyle asla bakamaz bebegin altini degistiremiyor mesela 2.5 sene oturduk kucaginda tutamazdi oysa kendi kac tane dogurmus nasil bakmis diyede dusunmuyor degilim bana kalirsa bebegini kimseye birakma en azindan muhtac olmaktan ciksin
(535 puan) tarafından
Altını degisirde o boz her yerden kivriliyor gerci onlarin zamaninda hazir bezde yokmus valla ne biliyim cok seviyor ama yok bakamiyor
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bnm kiziminda uykusu olduğu halde Annemgil uyutmama izin vermiyor uykusu yok diye. Garipler 
(5,859 puan) tarafından
Uyutma uyutma gece uyumaz kizz diyolar :D
(535 puan) tarafından
Valla yavrular dilleride yokki
(3,859 puan) tarafından
Daha 36 günlük bnm bebeğim uykuya ihtiyacı var halbuki
(535 puan) tarafından
Anam pek küçükmüş o yavrucak uyucakta buyucek
0 oy
(243 puan) tarafından

Hahahhaha hepsi oyle kuzum ya annemde oyleydi benimmmm ay takma o yaslar hep ayni:D

(535 puan) tarafından
Ayy valla bilmiyorum annem sehir dışında o da belki yapar
(243 puan) tarafından
Yapiolar kuzum ya kaynana diye dusunme annemde oyleydi kardesiminkinede benimkinede:)))
(535 puan) tarafından
Yok kaynana diye değil calissam kayinvalideme birakicam ama boyle olunca içime sinmiyor
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Benimkide bi skntısı var kızım bunun diyip bunu geri verdi
(535 puan) tarafından
Nasıl anlamadim
(1,455 puan) tarafından
Tam yazamamışım :) hep bi skntısı var bunun deyip kucğıma geri verio :) kaldıramıom çocuğu dio fln şimdi büyüdü birazck
(535 puan) tarafından
Aman oyleler ben evlendigimde pek çocuk istemiyordum oda sen dogur yeter ki ben bakarim diyordu
0 oy
(1,075 puan) tarafından
O yine iyiymiş cnm bizimki duran çocuğa sabahtan akşama kadar ya tv ya telefon işletmeye çalışyr ağlıyor niye ağlıyor diyor sürekli aynılar ya 
(535 puan) tarafından
Benim ki de arada tiktoktan video izletiyor
0 oy
(245 puan) tarafından
Valla canim bende ücretsiz izindeyim kıme guvenip birakcam bilemiyorum
(535 puan) tarafından
Cok zor valla iyiki diyorum bazen atanmadan olmus bebis
(245 puan) tarafından
Kesk benimde oyle olsaydi
0 oy
(864 puan) tarafından
Nasıl büyümüşler çocukları bunlar ya hiç uğraşmıyorlar oynamıyorlar 
(535 puan) tarafından
Valla bende sasiriyorum kayinvalidem degil buyukler hep oyle ek gidaya yeni gectik hep millet ne yerse agzina vermeye calisiyor yemek yenen yerlerden korkar oldum resmen
(864 puan) tarafından
Ay onu hiç sorma ben bile parmagimla vermezken valla deli oluyom ya bide çocuklar sap sup opuyo kucağına almak istiyolar bir yere gitmek istemiyorm ya
(535 puan) tarafından
Bide ben ya tatli vermiyorum daha diyince yazik nasil bakıyor diyorlar deli oluyorum
(864 puan) tarafından
Ay aynen canm ya biz bilmiyoz anneliği he he
0 oy
(11 puan) tarafından
Benimki de öyleydi sürekli uyutuyordu canım güzel anne bence çocuğunu kayınvalidene bırakma kadın torun bakma sorumluğunu kaldıramaz gibi geliyor bana çocuğuna bişey öğretemez falan sen en iyisi çalışmayı aklından çıkar çocuğunla kendin ilgilen :)
(535 puan) tarafından
Valla ya napicam bilmiyorum uzun sure çalışmak yok gibi

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 688 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
0 oy
1 cevap 85 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy