0 oy
881 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar saçlarım kalçama geliyo ama uğraşamuyorum artık 23 haftalık ta hamileyim zor oluyo ama eşim saclarıma aşık sanki :) bir türlü ikna edemedim yok diyo başka birşey demiyo kestirsem gizliden küser oturup ağlar o derece napcam :) 

20 Cevaplar

0 oy
(119,461 puan) tarafından
Benim saclar totoma geldi benimkide kestirmemi istemiyo 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tarama kurutma bakım işlerini ona yaptır))))
tarafından
Kız cok seviyo duştan sınra oturup kendi örüyo saclarımı :)
tarafından
Çok mantıklı :D bir kere yapsınlar hemen vazgecerler üçe vur derler :D
tarafından
Yapsın o zaman ayol. Sen uğraşmamış olursun yapacak bişey yok adam istemiyor diye boyatamamıştım ben anneme gidince emrivaki oldu da boyattımdı  :D bu adamlar da değişik be
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benimkide kesinlike ozon vermiyo cnm uzun saçı seviyor ben nisanliyken düğüne yakın saçımı boyattim ondan önce dedim kestiren dedim sakın öyle bisi yapma dedi valla kestirdim benimle 1 hafta konuşmadı sende esin seviyosa kesme bence
tarafından
Ama cok zor ya uzun saç bide yazın doğum olcak napcam o saçlarla bakalım
(1,403 puan) tarafından
Esin için katmandan mecbur cnm benin doğumda yaza geliyo 7 ayda kısmet olursa
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Valla benimkide aynı ona sormadan saçıma hiçbir şey yapamam bugün aldım makası elime tepede topladım bir karış kestim rahatladım evde topladığım için anlamadı bile karar verdim doğumdan sonra bir o kadar daha kesicem :)
tarafından
Hahhaha elbet görücek o sacın kısa olduğnu :) kız eşim cok nazik böle şeylerden hemen etkilenir  :)
(1,169 puan) tarafından
Yavaş yavaş alışır gözü valla bu halde çok zorlaniyorum bakımına:)
0 oy
(389 puan) tarafından
Bütün eşler aynı galiba
0 oy
tarafından
Keske.benimkiler de uzasa da eşim izin vermese:/
0 oy
(622 puan) tarafından
Bnmkilerde aynn oyleydi kalcamida geciyodu 1 ay once gittim kestim suan omuzlarda ugrasamiyodum cok uzundu bakim istiyodu
0 oy
(174 puan) tarafından
Valla bnmkilerde oyleydo hamileyken sabrettim esim izin vermiyordu sora oglum dogdu kolik bide  Banyoya girince o saci yika durula anca cikiyordum bide taramasi var tabii gunluk tarayamadm cocuktan banyodan banyoyaya iice oyalayinca cocuk bas bas bagirinca kendi drdi kestir gozunu sevim diye
0 oy
(58 puan) tarafından
Benimkide kestirmemi istemio bıraksam sabah akşam oynar kız çocuğu gibi 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Benimkinin de elleriyle sıfıra vurmuşluğu var ahahaa:D ne değişik Bi çiftiz:D

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benimkide kalcamda ben cok seviyorum  saçlarımı  

Ama bakimi cok zor 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hahaha eşin haklı o kadar saçım olsa bende aşık olurum saçıma kestirmem :D 
0 oy
(2,593 puan) tarafından

Benimki de asla istemiyordu ama baya yıpranmıştı kestirdim neredeyse 2 ay olacak hala tavırlı olmamış az daha kestir falan diyo imalı imalı bende doğuma kadar daha güzel uzar diyorum sen gene kestirirsin diyo :)

0 oy
tarafından

Bende aynı durumdayım 2 çocuk zor oluyor yıka kurut tara 1 saat uğraşıyorum kurutup taramakla adam kestirirsen eve gelme diyo :Dkorkudan beni kuaföre göndermiyor 

0 oy
(307 puan) tarafından
Bi tane de vende var ondan doguma az kaldi kestireyim diyorum yok mümkün  değil izin vermiyo üstüne bide gece saclarimla oynayarak uyuyo çocuk gibi:)
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Oturup ağlar mı ??? Kız doğumdan sonra tezil olursun o saçla bırak taramasını yıkamaya bile vakit bulamıyor insan 
0 oy
tarafından
Kestirme canım yaa ne güzel uzun uzun bende söyle uzatabilsem 
0 oy
(253 puan) tarafından
Canm cok kisa yaptırma sende uçlarında biraz kestir yine baya rahat olur
0 oy
(214 puan) tarafından

Ahahaha aynen bende öyleyim saçlarım kalçamı aştı ben hep uzun kullandim kapalıyda ama eşim istemiyo kestirmemi hatta şaka yaptım saçlarımı kestircem diye bana seni bosarim dedi :D ve hamileyim yarın 30 oluyoruz çok şükür kayinvalidemlerde bundan sonra çocukla Zoe olur diyolar yine yok ikna olmuyo ama ben azcik da olsa kestirmeyi düşünüyorum kıyamıyorum da biraz :)

0 oy
(476 puan) tarafından
Ayni durumdayiz  benimde uzun 31 haftalik hamileyim saclarim hemen yağlaniyo normalde hic yağlanmazdi kestircem diyorum yok illada uzatcan diyor biktm :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 177 göst.
2 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Yildizsumeyye (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde mrcn06 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
16 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu

381,003 soru

11,406,620 cevap

34,943 kullanıcı

...