0 oy
1,065 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından

image

vvalla kendi cektiklerim bir yana dursun sizinde cektiklerinizi okuyunca üzülüyorum oyuzden mumkun oldugunca takmamaliyiz :angel:

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ekran görüntüsü aldım. ) notmalde karışmaz beni destekler ama arada hatırlatmak iyi olur )))))
(245 puan) tarafından
Kesinlikle canim cidden mutlu annelerin mutlu cocuklari oluyor
tarafından
Evet. Rabbim mutluluğumuzu artırsın  amin ❤
(245 puan) tarafından
Amin canim cümlemizin
-Reklam-
0 oy
(99 puan) tarafından

Beni etkileyecek tek kişi eşim oda sağolsun benim anneliğimi sürekli takdir eder. Hatta evdeki otorite benim desem yeridir her türlü izin benden alınır :) akşama kadar ben ilgilendiğim için en doğru kararı benim vereceğimi düşünür hep. Başkalarına gelince, başkalarına olan sinirimi çocuğumdan çıkarmam, başkaları yüzünden yaşadığım stresi çocuğuma yansıtmam, çünkü kimse çocuğumdan kıymetli değil. Psikilojisi bozuk insanlar yüzünden, psikolojisi bozuk bir çocuk yetiştirmek istemem. 

(99 puan) tarafından
Gerçekten yansıtmak istemezsen emin ol hissetmez. Ben eşimin memleketinde yaşıyorum burda kimsem olmadığı gibi eşimin ailesi de kendi içinde problemli. Bir sürü sorun yaşadım ama çocuğum bunlardan etkilenmedi.  Durumu idare etmeyi bilmek lazım biraz.
(245 puan) tarafından
Neyin inatlasmasini yapiyorsun bacim iyi esiniz size kotu davransin sizde cocugunuza yansitin mi diyim esleri duyarli olmaya davet ediyoruz kotu biseymi yani insani cildirtirsiniz ya
(245 puan) tarafından
Cocugunun akli erdiginde esin yada bir baskasini cocugunun onunde seni elestirdiginde cocugun etkilenmiyor mu saniyorsunki ben yigenimden biliyorum bir anneyi kim olursa olsun kimsenin yaininda elestirmeye mutsuz etmeye kimsenin hakki yok kendin itiraf ediyorsun yasamadigin icin anlamaman normal ama yasayan insanlari gordum üzücü gercekten cok şükür bende yasamadim yasamak istememde
(99 puan) tarafından
Öyle davranan bir eşe bu yazıyı göndersen ne kadar laftan anlar kendine çeki düzen verir ki ? Bu tarz yazılar kadınları motive etmiyor aksine zaten eşim beni eleştiriyor bana destek olan kimse yok o yüzden ben böyle davranıyorum diye yanlış davranışının bahanesi oluyor. Kendi fikrini savunmak inatlaşmak mı oluyor anlamadım. O zaman sen de benimle inatlaşmış oluyorsun bu durumda.
(245 puan) tarafından
He bacim he haklisin kusuruma bakma cok büyük ayip ettim bunu paylasarak
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allahim a bin şükür eşim 2 evlâdımda da asla karışmadı tam tersi her şeyi bana sordu.evlatlarima örnek bir baba 
(245 puan) tarafından
Masallah Allah bozmasın
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Esim maalesef bna cok karsti olumsuz soz cok soyledi kac kere konusmama ragmn baskalaryla kiyasladi yani lohusaligim bna eziyet gecti
(245 puan) tarafından
Esim degilde banada logusaligi zehir edenler vardi
0 oy
tarafından
Ahh ahhu neredeee onu yapacak adam
(245 puan) tarafından
Olur belki bacim
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ne eşim bana karışır nede ben mesela akşam oglan yaramazlık yapiyor esim kızdı annen hamile dağıtma evi dedi oglan duymazdan geldi bidaha dedi biraz sesini yukseltti oglan bana geliodu hic gelme bana baban hakli dedim küstü kenarda oturdu 5 dk sonra esim dedi nie kustun canim sklyor dedi oglan. Esimde olabilir ama dağıtma evi anneye bak sismis nasıl toplasın arkanı Yazik degil mi dedi oglanda Yazik dedi geldi bana sarıldı özür diledi ortalığı topladı :)) eğer ben yüz verseydim böyle sonuç alamazdı..
(245 puan) tarafından
Kesinlikle en iyisini yapmissiniz
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Eşim Allah'a şükür her konuda destekcimdir❤
(245 puan) tarafından
Ne mutlu canim sevindim
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Burda ne yazıyorsa  hepsini biberbir uyguluyor :angel:

(245 puan) tarafından
Iyi yonde heralde
(12,264 puan) tarafından
Hyair kotu yonde canısı
(245 puan) tarafından
Uzuldum cidden
0 oy
tarafından

Çocuk daha karnimizdayken bir sürü laf işitip her türlü muamelleyi goruyoruz, kaldı ki dünyaya gelince ....

(245 puan) tarafından
Kiyamam iste kadinin halinden bazen kadin bile anlamazken erkek zor anlar
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Cok sukur bu konuda bi kere ters dustuk onda da ilk defa ona yukselip sert cikistim oda hatasini anladi ve ozur diledi.

Sonucta gun boyunca evde cocukla vakit geciren benim bu evde benim kurallarim gecmeli ve oylede oluyo.
(245 puan) tarafından
Cok sukur en iyisi o olmali
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim eşim hayatta böyle bşy yapmaz toplum içinde karısına böyle yapan var çevremizde ona bile kıl olur hatta görüşmez onla. Allaha şükür
(245 puan) tarafından
Allah basindan eksik etmesin canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 198 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.
3 Mayıs 2020 Moda kategorisinde Emmine1 (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,252 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,664 puan) tarafından soruldu