0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Devlete gittim cinsiyet icin 15+2 göstermiyor göstermiyorsa kızdır dedi göstermeyen bebek kız mı olur

20 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Çevremde genelde öyle ama ne kadar doğru bilmiyorum bende de öyle oldu 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Benimki yiğidin malı meydanda okur der gibi her kontrolde minnoş pipisini açmış oluyo valla 13 haftada öğrendik bu yüzden bilemedim şimdi :D

0 oy
(63 puan) tarafından
Bu da ulturasyon resmi 
0 oy
tarafından
Ablamın doğana kadar göstermedi kız doğdu benimde ilk başta gostermedi sonra gördük kız dedi doktor 
0 oy
tarafından

Evet öyle oluyo ikiside kiz benimki

0 oy
(63 puan) tarafından

Bu da ulturasyon ama ilk kizim göstermişti  hemen hep de öyle idi

image

0 oy
(776 puan) tarafından
Bnim oglumda 20de netlesti erkekti doktor kiz dedi ben hayir erkek iyi bakin dedim 4 hafta kiz dedi en sonunda erkek olsugu blli oldu erkek kiz meselesi degil bu arada rüyamda gordum 3 kere kalp atışı 140-170 arasındaydı 
0 oy
(15,686 puan) tarafından
Alakası yok erkek de olabilir her göstermeyen kız demek yalnis olur 
0 oy
(751 puan) tarafından

20 haftalık olana kadar göstermedi 31+3 kızçem geliyor :D oğlanlar meydana vermiş :D

0 oy
tarafından
Ayrıntılı ultrasonda kesinleşir cinsiyeti, acele etme. Allah gönlüne göre versin inşallah. 
0 oy
(283 puan) tarafından
Yok oyle bisey 20.haftaya kadar pek gostermedi detaylida erkekti 
0 oy
tarafından
Devlette nedense gostermiyo ozelde hemen gosteriyo devlet dediyse tam bakmiyo bir dk bakiyo gostermiyo diyo
0 oy
(887 puan) tarafından
Alakasi yok cnm bnm sipam bes bucuk aylik olana kadar gostermedi herkes kesin kiz kiz  bna pembis yelekler patikler ördürttuler sonuc : ERKEK :d
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Hiihh sen ole san :D

Benimki 16 haftada gittim gostermedi doktor kiz olabilir dedi 21 haftada gittim baska doktir kesin kiz dedi ooooo havalara uctuk isim koyduk falan 27 haftada ayrintilida bi baktim kocaman pipi :angel:

Doktor erkek dedi esimle şok olduk bi oglum var insallah ikincisi olcak nasip kismet 

0 oy
(360 puan) tarafından
Hayır cnm benimkide sırtı donük gostermedi 15 haftalikken gittim gozukmedi 19 da gittim gozukmedi en sonunda 23 haftalıkken öğrendim erkekmiş kimi bebsgin pozisyonuna bagli sirti donuk olabilir
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Öyle duydum ama ne kadar dogru bilemem :)

0 oy
(484 puan) tarafından
Bende öyle duymuştum bi tanıdigimizin ki 6 ci aya kdr göstermemiş oğlumu 16 haftada ogrenmistm
0 oy
(2,241 puan) tarafından
benimki 13.haftada gosterdi kiz canim bilemedim 
0 oy
(820 puan) tarafından
Yok kiz aksine benimde kizlar hemen gosterdi oglum sakladi alakasiz bence bebegin pozisyonu ile alakali sabret biraz daha bide giderken cikolata ya cok haraketlendiriyo:) Hayirlisi olsun hakkinda

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 115 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 447 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu