0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde (2,110 puan) tarafından
Kizlar 35+2 yim sanki gobegm asagi inmis asagilarda kasilma oluo kalp atiyo orda sanki ☺️☺️ belim kopcak gbi dogum sancisi nasil oluo hele anlatin bakim ☺️☺️☺️ bana korku girdiiiii ☺️☺️

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Anlatida korkutmim seni yasayarak gör :D:D

(2,110 puan) tarafından
Kizimi kandirmaya calsiom az daha icerde dur die ☺️☺️
tarafından
Vakti gelirse kanmaz sana  artik  :))))
(2,110 puan) tarafından
Esimde dio kandirma kizimi diye sanciya inanmio ona dedim bugun evi supur die sanioki evi supursun die yapiom dedm valla gercek agrm var die inandi ☺️ isyerne gtti maasini almaya isten cikardlar gelsin yatagi toplayip evi supurcek bende dusa grerm o gelnce sonra valizimi hazrlarm anneme gdicem dogumdan sonra
tarafından
Iyi bari hayırlısı olsun
(2,110 puan) tarafından
Saol canim allah razi olsunn
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Belime ve kasıklarıma ağrı giriyordu. Düzenli gelirse şiddeti gittikçe artarsa süreleri kısalırsa doğum sancısıdır canım 
(2,110 puan) tarafından
Ayyy bilmiomki ☺️☺️☺️
(12,513 puan) tarafından
Canım takip et ay suan o güne gittim 39+3 diyince ikinci kızımda bende aynı gün sancılandım 39+4 doğurdum
tarafından
Afedersiniz  cnam ishalda oldum  yaa
(496 puan) tarafından
Ishal doğum belirtisi bildiğim kadarıyla
(12,513 puan) tarafından
Bilmiyorum canım öyle bir sey yasamadım sadece sancım oldı ama doğumun en büyük belirtileri
-sancı
-nişan
-su dur
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Kiz soyle kizini beklesin az daha en azindan 37 ye gel :)

Ayy vala bnde korkuyom her gece yatarken gece suyum gelck mi falan diye yatiyrm sürekli aklmda hcda ckmio dogum baslasa nasil anlarm falan diye :)

(2,110 puan) tarafından
Oyyy esim guluyo diyom dogursam inanmican die belim azcik azaldi agri ama asagida oynuo bebek ☺️
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Bnde 35 haftalıkdı karnım aşağı indiğinde 40 haftalık olduk doğurdım cnm 
(3,753 puan) tarafından
:) :) :) :) :) korkma bişi olmaz cnm rahime iniyo bebiş
(2,110 puan) tarafından
Oyleymis ☺️☺️
(3,753 puan) tarafından
Aynen cnm
(2,110 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
(3,753 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(283 puan) tarafından
Benim 27.haftada karnim dustu o bel agrilari kasilmalar sancilar falan 25 . 26. Haftada basladi ama bisey olmadi korkma karnin dustu diye hemen dogurmuuosn . Yalanci sancilarin olabilir 
(2,110 puan) tarafından
Ayy valla iyiki varsinizzzzz bi dusuk yasadm korkuyorumda acikcasiii ☺️
(283 puan) tarafından
Yok canm korkma 34te dogurdum mecbur ikiz oldugu icin he acilmam falan yoktu bebeler birbirini sıkıstiriyodu birinin kalp atisi dustugu  icin .. tek olsaydi  40i falan gorurdum bende
(2,110 puan) tarafından
Oyy masallah rabbim sana bagslasinnn ❤❤
(283 puan) tarafından
Aminnn hepimizinkini canm ❤
(2,110 puan) tarafından
Aminnn canimmm❤
0 oy
(659 puan) tarafından
Anlatilmaz yaşanör dehşet bişi anlatsam bağimlisi olursun  :D saka şaka bel agrosi normal canim doğum yaklaşiyor bebek git gide agirlasiyor ondan dir 
(2,110 puan) tarafından
Tobeeee ☺️☺️☺️ narkozdanmi oyle dedin ☺️☺️ bakalm ben naparim esime smdiden yapmadgmi brakmiom ebeye ne yapcagma garanti vermiyorm sabah kocaya dedm evi supur dogurursam gorursun die gozunu korkuttm butun evi supurtturdum yatagi topladi ☺️☺️☺️
(119,532 puan) tarafından
Epiduralle normal dogurdum benim esim dogumda 2 kez bayildi bende strseten kafa milyon oldu naptimi bilemedim ☺️☺️☺️ sen kendine hakim ol cok utanc verici
(2,110 puan) tarafından
Bizim burda normal dogumda uyusturmuyolar canli oluyoruz benim koca baylmaz kiz ☺️☺️ devlette yapcam dogumu herifii almazlar bem icerde dogururken oda kapida 9 dogurur artk ☺️ evde nazlanniyorumya diyo bi doguraydin doguracagin bi parca cocuk cok nazlanion dedm beni cinnetme derim bunada suni sanci verin die gorursun ☺️☺️☺️
(119,532 puan) tarafından
Kiz benimkide dogum ne kadar zor olabilir dis agrisi gibidir en fazla diyodu ben sanci cekerken bi bayildi snr ayilttilar bebek dogdu sevdos dogurdun kurtulduk dedi küt bi daha bayildi ☺️☺️ gordu dis agrisini sancidan esimin tum koluna dislerimi gecirmisim bu gece 2 hafta olcak dahaakollari mos mor ☺️☺️☺️
(2,110 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ ben evde azcik agrim oldgnda elini tutuyorum sıkıyorum rabbim evladini sana bagslasin insallah bakalm heralde benimde dogum yakindir bende evde öcümü alip hastaneye gdene kadar acisini cikartaym da gorsun zorlugunu ☺️☺️☺️

İlgili bir soru bulunamadı

381,461 soru

11,420,450 cevap

34,975 kullanıcı

...