0 oy
739 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar benim oğlum 5 buçuk yaşında altına çiş yapyor bez baglamiyorum bütün gün yorgan döşek bataniye söküp makinede yıkıyorum kış ya serecek yerde yok evin icindede geç kuruyor şimdi önümüzde ki ay doğum olacak bu beni sıkıntıya sokacak napa bilirim çok içecek sıvıda vermiyorum 8 9 sonra uyumadan önce tuvalette götürüyorm ama nafile bilmeden yapıyor :(  benim gibi olan varmı 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora götür canım çözümü var bir sorunu vardir belki
tarafından
Doktordan çok korkuyor ama mecbur bi götüreyim
tarafından
Bende de varmis kuccukken annemler götürmüş idrar torbam az gelismic ondan oluyormus. Ilac vermis gecmis canim. Ihmal etme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora götürüp genel bir kan tahlili yaptır ayrıca aç.karnına götür şekerine baktır yiğenim öyle 9 yaşında çişini yapıyordu şeker hastalığı çıktı hem de aç karnına 500 tok karnına 800 şekeri  sürekli yapıyor mu yiğenim sürekli yapıyordu zayıftı çok su içerdi
tarafından
Yani hemen hemen hergun dün bataniye yıkadım kurumamisti üstüne gece korka korka yorgan örtüm ya çiş yaparsa nasıl kuruturum yıkarım ve malesef bı gece yirgana da yapmış onuda yıkadım 4 5 güne anca kurur evde
tarafından
Oooo hemen yarın götür şekerinede baktır mutlaka
tarafından
Evet acaba sağlık ocağı bakıyormu bide usutunce felanda olur derler ama
tarafından
Bilmiyorum ama çocuk doktoruna götür sen ihmal etme üşütmedende olsa
tarafından
Evet haklısınız teşekkürler
0 oy
tarafından
Ben 10 yasima kadar yaptim belki daha buyuktum :))) bir sıkıntı olmadı :))))
tarafından
Evet senin için olmamıştır ya annen için bir sor istersen :))))))))
Esimde 16 yaşına kadar yapmış o hastalıkları varmış kardeşimde 12 yaşa kadar yapmisdi ya onlara çektiyse :((((((
tarafından
Aman ne olacak benim bebisim de yapsin yikarim kaka degil çış sonucta al sivi gecirmez alez tak yataga bir sey olmaz ust basta ne var cis leke kalmaz bir sey olmaz
tarafından
Kız yazın sorun değil de kışın hergun yorgan battaniye nerde kurur o var giysi nasıl kurur dışarda aşacak yerimde yok hava hep yağmur
0 oy
tarafından
Benim esimin yigeni 4. Sinifa gidiyo hala yapiyo geceleri uyanamiyo kuzum. 
tarafından
Ya okula gidecek bide bu sene bide bebek bide çiş oldumu vah anam vahh :(
tarafından
Sende yada esinde var miyms bu durum küçükken. Genetik olabilir.
tarafından
Esimde varmış ergenliğe kadar nerdeyse kız kardeşimde de vardı 12 yaşa kadar
tarafından
E öyle gider o zaman. Eltiminde kizi öyle işte. Pedagolar doktorlar gezmedikleri yer kalmamis. Ama anne babada varms ufakken. Genetik olabilir demisler
tarafından
Hmm nekadar kötü birşey
0 oy
(233 puan) tarafından
Canim bu psikolojik bi durum olabilir. Cocugunuza ilginiz nasil cok azarliyomusunuz veya ev ortaminda esinizle tartismalariniz kavgalariniz oluyormu. Cocuk ilgi sevgi bekledigi zaman korktugu zaman surekli baski altinda oldugu zaman bu sekilde twpki verebiliyor duruma. 
tarafından
Yani ne yalan söyleyeyim evet kızıyorum çünkü çok yaramaz bir çocuk tamam oda ola bilir ama kizmasam baş edemiyorum çocuk ocakla ateşle oynuyor gazi bile açıyor gelde kızma guzelikle konussamda ise yaramıyor
(233 puan) tarafından
Fiziksel bi rahatsizlik uzak geliyor bana ama yine de bi doktorlar gorusun. Daha cok psikolojik bi durum gibi geliyor. Isemesine cok kiziyorsaniz o korkuyla yine islatabilir. Kendiniz bi cozum bulabilirsiniz odullendirme ile fazla abartmadan.
0 oy
tarafından
Öyleyse böbreklerde vs bir sıkıntısı var çocuğun ya da şeker falan olabilir doktora götürdüm mu hiç bunun için canım 
tarafından
Yok giturmediim çiş için
tarafından
Bi götür canım böbreklerin de bir sorun olabilir yada idrar yollarında sıkıntı olabilir bu zamana kadar beklemeseydin keşke canım hep  mı böyleydi yoksa sonradan mı oldu gerçi
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bende yapardım okulda bile çok yaptım ama annemle babam kavga ederdi hep belki psikolojik oluyodur öyle bi sorununuz fln var mı ayrıca altına su geçirmeyen alezlerden alsan tek o ıslanır 
tarafından
Alez var ama yorgan bataniye çarşaflar islanyor
(5,376 puan) tarafından
Doğru illaki ıslanır ne bilim kuzum ya bi sorunu yoktur inşallah da
tarafından
İnşallah
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canım şimdi söyleceğim şeye çok güleceksin benin kız kardeşim liseye  gidiyodu hala altina çişini yapıyordu  akşamları uyurken annem naptı biliyonmu ozaman kurban bayramına denk geldi koyunun  şeyini pişirdi kebap etti ona söylemedi yedirdi yemin ederim yediği gin bıraktı aklında bulunsun yediginden beri çişini yapmiyo sende bula bilirsen al kebab yap yedir anında birakiyo
tarafından
Kaynimda öyle demiş esime ben inanmadım dedim gidin siz yiyin :)))
(1,403 puan) tarafından
Kesinlikle inan valla gercekten faydasi var
(1,403 puan) tarafından
Yerk3n bic bilmedi bile dalak dedi yedirdi
tarafından
Benimki ciğer bile yemez zirlucak ama deneriz :)
(1,403 puan) tarafından
Valla zorla yedir zaten 2 3 tike et yese yine faydası olur hepsini yiycek diye bir kayge yikyok
0 oy
(360 puan) tarafından
Yavrum ya Bi önce doktora götür idrar yolu enfeksiyonu olabilir o yokda psikolojik olabilir biraz ilgini yoğunlaştır Bi diğer sebep genetik yani anne baba küçükken ıslatma öyküsü varda çocukdada yüksek ihtimal olabilir geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Benim kız kardeşim 12 yaşında kadar da yapıyordu rüyasında korkunç şeyler görüyor olabilir üşüyor olabilir canım doktora götür bence 
0 oy
(798 puan) tarafından
Onu bi pedogaga gotur cnm tedavisi var. Odul sistemiyle duzeltiolar.Bi arstr istersen.
0 oy
(5,984 puan) tarafından

Bende 12 yaşına kadar yapmıştım bi sıkıntı yok çok şükür de benim annem de çok çekmişti benden :(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 79 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
0 oy
6 cevap 125 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem_A (52 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,750 cevap

34,929 kullanıcı

...