0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Rahim filminden sonra tüpleri tikali cikan oldumu ne yaptiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(1,462 puan) tarafından
Canım fikrim yok ama postun yukarı çıksın diye yazdim
(782 puan) tarafından
Tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bildiğim kadarıyla rahim filmi çekilirken tüpler açılıyor bende çektirmiştim bana sumuksu bişeyler gelebilir tıkalı tüp varsa açıldığı anlamına geliyor demislerdi gerçekten sumuksu değişik renkte gelmişti 
(782 puan) tarafından
Acilmamis benimkiler ilacla ameliyat dediler bana
tarafından
Him anladım canım insallah hayırlısıyla olursun ameliyatını ve olumlu sonuçlar alırsın en kısa zamanda minnosunu kucağına alirsin
0 oy
(47 puan) tarafından
Canm zaten tikaliysa her ikiside doktorun acmasi gerekiyodu acmadilar mi seninkini ben cektirdigimde her ikisine de acik demisti de mudahele etmediler kapali olsaydi ameliyatla acilmasi gerekiyo
(782 puan) tarafından
Acmamis baska hastanede laporoskopbi ameliyati dediler onunlada acilimazsa tup bebekten baska caresi yokmus
(47 puan) tarafından
E neden ameliyati olmadin ki onu anlamdm
(782 puan) tarafından
Sali gunu profosor bi doktora gorunucem o ameliyat edecek
(47 puan) tarafından
E hadi hayirlsii olur insalah
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Postun yukari ciksin belki bilen vardir
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ama sunu biliyorum tüplerin kapalı ise laparoskopi ile açarlar zor bir ameliyat değil ben oldum 
(782 puan) tarafından
Nasil ikiside tikalimiydi biraz bu sureci anlatabilirmisin rahim filminden sonrasinda neler yaptin
(12,516 puan) tarafından
Bende kist vardı canım tüplerde sıkıntı yoktu. Aşırı ağrılı kistim endometriozis (çikolata kisti) onu aldırdım
0 oy
(4,866 puan) tarafından
Postun yukarı çıksın 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Yanılmıyorsam histereskobi ile açıyorlar ufak bir işlem görüyorsun. Ama iyi bir doktora deneyimli birine git. Rahim çok hassas.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
7 cevap 125 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 148 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (329 puan) tarafından soruldu

386,780 soru

11,562,601 cevap

35,249 kullanıcı

...