0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Bazı erkekler tabiri caizse esinin ağzına düşecek derler ya o biçimde oluyorlar hiçbirşeyi sormadan yapmaz giysi bile eşinin fikriyle alırlar birlikte hatta ve telde olsun evde olsun eşleriyle konuşmaya bayılırlar bu sonradan oluşurmu ben esime tek başıma hiç giysi almadım.misal begenmez diye kendi bile Zor befenip aliyor konuşma desen iki muhabbet eder boş vakit tele dalar nebilim duzelirmi 

10 Cevaplar

0 oy
(2,032 puan) tarafından

Cnm valla esimin kiyafetlerini hep ben kendim alırım cokda beğenir en basindan beri sohbet edememeniz kötü bi durum bunu esinle konuş ve düzelt bence hersey düzelebilir hayatta:)pozitif düşün 

-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Valla muhabbet konusunda benimki  de aynı hatta  neredeyse hiç konuşmuyoruz eve gelince.. Bir ihtiyacı olursa canım şunu yap diyo bitiyo:ermm: umarım sonradan değişir yoksa hiç çekilmiyor böyle.. 

0 oy
tarafından
Canim insanin huyu neyse odur, huy  değişmez, yaş ilerledikçe yaptıkları ve sevmedikleri ile ilgili fikirleri değişebilir, benim eşim ilk evlendigimde uzun bir zaman giyimden anlamazdi, o yüzden berbaer alisverise cikmayi teklif ettim, beraber begendiklerimizi deneyip alirdik, suan benim zevkime yakin giyiniyor, cogu zaman ben yalniz alışverişe cikknca eşime de kombin yapiyorum begenerek severek giyiyor, bu arada esim 41 yaşından dolayi daha oturaklı bundan sebep bizde dueum boyle canım 
0 oy
tarafından

Değişmeeezzz :)  Ben mesela cok isterdim eşim saat taksin jilet gbi gomlekle keten pantolonla gezsin lakin sweet esofman olsun düğüne bile gider benim kocam  :D yalan yok denedi sirf ben istiyorum diye 1 2 gün gömlek fln giydi 3 gün nerde benim tisortum dedi.  Karakter konusunda da bi degisme olmadi ama çoğu özelliğini törpüledi. En azindan çabalıyo kiyamam

0 oy
(2,840 puan) tarafından
Benimki 10 senedir boyle degismez bence yontabildigim kadar yonttum
0 oy
(514 puan) tarafından

Benim eşim zor beğenen biri bu yüzden kendi seçer ama yinede sorar bana güzel mi iyi mi diye. Kendisi de zevklidir ama geçen yıl mont almış bana çok beğendim severek kullanıyorum aldığı şeyler şık ve güzel oluo:) muhabbet konusunda da saatlerce muhabbet etmiyoruz elbet yeri gelio eşim çok yorgun oluo uyuyo, bazı günler film açar izleriz. Modumuza göre takılıyoz :D gün içerisnde arar beni sürekli hele keyifsiz olsun hemen bana anlatır :D bu aralar daha sık arıo hamile olduğum için merak ediyo<3

0 oy
tarafından

Sen içini ac bnce canım. Bnde eşime bsy alamazdm ama şimdi bana diyor sen alsana veya kendi çıkar bana resim atar bu nasıl diye ? Sen al ve ona yakistir belki senden ister her zaman :)

Sohpet kendiliğinden açılan bsy bir çay koy sevdiği tatlı yap eski günlerden veya hayallerden yaşadığınız bir anidan bahset konu konuyu acar

0 oy
tarafından
kiyafeflerini ya ben alirim ya beraberken benim begendiklerimi aliriZz muhabete gelince telefonlar oynar ama ben ugrasir biraktiririmm esim ilk zamanlar cok asabiydi sinirliydi simdi o adam gitti evinin isini tutan sakin adam geldii.. ins hep boyle gideriZzz
0 oy
(73 puan) tarafından
Bence bunu kafaya hiç takma sevgiliyken saatlerce konuşuyorsun evlenince durum farklı oluyor nasılsa evde diyolar gözümün önünde düşüncesi var benimkide öyle ben daha 1.5 senelik evliyim düşün işten eve gelince naptın nasılsın olay bitiyor başka konuşacak pek bişey kalmıyor yani bu ilgisiz olduğu sevmediği anlamına gelmez boş yere kafana takma ben telefonla uğraşınca bana hiç ilgilenmiyosun ne var o telefonda diyor ama kendisi hiç elinden düşürmez mübarek ben sallamiyorum Allah soğukluk vermesin herşey duzelir 
0 oy
(8,343 puan) tarafından

Zor canım degısmıyolar.Benım eşimden yana tek sıkıntım aksamları gelınce tv de herhangı bır spor dalının Macı elınde de telefon olmasıdır.Sormaz oyle naptın ne ettın dıye anlatacak bıseyım varsa yayını durdurur dınler sonra devam eder.Alıstım galıba arada arıza cıkardıgım zamanlarda oluyor.:D sıkma canını üsteleme öyle oldukca anlam veremıyolar ve anlamadıkları ıcınde sınırlenıyorlar.Sen kendını cek de bak nasıl gelır yanına noldu dıye :)

İlgili bir soru bulunamadı

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...