0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar çok riskli hayati tehlikemin olduğu bi gebelik geçirdim. Doğuma girerken doktorlar çok kötü konuştular çok şükür korkulan olmadı ama çok zor günler geçirdim günlerce hastanede yattım doktor bi dhakine bu kadar şanslı olamayabilirsin o yüzden gebelik düşünme dedi. 2 ay oldu doğum yapalı. Eşim yakınlaşmak istiyo ben müsaade etmiyorum hamile kalırım diye. Spiral taktırcam ama yinede istemiyorum tabiki Allah ne derse o olur biliyorum ama elimde değil. Belki biraz daha zamana ihtiyacım vrdır bilemiyorum şuan .Eşim uzaklaşır diyede korkuyorum ama ne biliyim işte dertleşmek istedim..

7 Cevaplar

+1 oy
(360 puan) tarafından
Önlem aldıktan sonra Bi sıkıntı olmaz inşalalh eşinin de halkına girme günaha sevk etme lütfen eşin korunsun sen spral taktırana kadar ha varsayalım ki oldu bizim için en iyisini halıyla bilen Allahtır rahat ol Allah yardımcın olsun 
(57 puan) tarafından
Doğru söylüyosun gayret edicem. Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence spiral taktir bı yandan eşinde korunsun Allah yardımcın olsun
0 oy
(15,743 puan) tarafından
Eşini kendinden uzaklaştırma sakın bu büyük hata olur 

Spiral tak esinde prz kullansın madem riskli bu şekilde gardinizi alin
(57 puan) tarafından
Ben sanırım psikolojikme  ne yaparsam yapalım bu korkuyu üzerimden atamıyorum. Belki biraz daha zamanım vardır bilemiyorum
0 oy
tarafından
Enınde sonunda mecbur olacak :( sprıal taktır artı prezervatif ıle de destekle barı 
0 oy
tarafından
Ne gelirse allahtan canım spiral taktır bişi olmaz allahın izniyle 
0 oy
(820 puan) tarafından
Uc aylik igneler var canim onu kullan boylede yapma sonucta erkek yani
(57 puan) tarafından
Kilo yapıyo mu o iğneler. Veya tüylenme filan. Gayret edicem teseşkkür ederim
(820 puan) tarafından
Yengem en az 14 senedir kullaniyor canim kilo filan almadi ama tuylenmeyi bilmiyorum
(57 puan) tarafından
Hmm bende yaptırayım spralde taktırayım eşimde korunsun
(820 puan) tarafından
Evet en guzel korunma yontemi spral ben dogumdan sonra dusunuyorum 5 sene kullandim ben hic sikinti olmadi en guzeli esinde korunsun dedigin gibi
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canım esin korunsun ama onuda anlamalısın, çok uzak kalma. Tabi kendini hazır hissetmiyorsun o ayrı ama mesafe koydukça soğukluk girer

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde aysegulguleryuz (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sinem2626 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sinem2626 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 520 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,709 puan) tarafından soruldu

380,712 soru

11,398,785 cevap

34,923 kullanıcı