0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

Kızlar bi ara hastaneye gittim sonra orda lavaboya girdim kocam bi hamam böceği gördüm tuvalete afedersiniz leş gibiydi neyse onu gördüm ya artık beni aklıma bi köşesine yer etti her neyse benim aklıma gelen başıma mutlaka gelir ya evde de bi gün banyoda özellikle ya görürsem dedim 2 sene olacak nerdeyse evleneli bi tane bile görmedim bunca zaman evde gece bi kalktım banyoya lavaboya gittim ayy bide ne göreyim kocam siyah hamam böceği acayip tiksindimmmm ay bunu yok etmem lazım dedim hayatta bişeyle alamam ben cesaretli değilim neys eşimi kaldırdım ona dedim o da tiksinir benden aşagı kalır yanı yok en sonunda ben öldürmek zorunda kaldım yaaa dua ediyorum bi daha görmeyim diye nerden geliyo onlar ya napabilirim bida gelmemeleri için kızlar bana bi akıl verin düşündükçe tüylerim diken diken oluyor :(:'(:angry:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ayy bende hiç sevmem ya :(

(253 puan) tarafından
Ben hele nefret ediyorum ya bir daha gelmemeleri için bi çözüm bulmam lazımmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamam böceğinin hiçbir zararı olmaz sen ondan kaçarken oda senden kaçar keşke bisekilde dışarı biraksaydin çok günah 
(253 puan) tarafından
Biliyorum olmazdı ama ben aşırı tiksiniyorum hamile halimle zaten öldürmek istemedim aslında ama yakalayamadık bende öldürmez zorunda kaldım :(
0 oy
tarafından

Ay  canım hemen nerden geldiğini bul bak bi post daha okudum bi kaç tanesini atayım sana bak rsmini  çektim onlar çoğalıyor bi zaman sonra iyyy bizde yok ama bildiği ölme çoğalıyor 

image

image

(253 puan) tarafından
Benim evde baktım bi kaç açık yer ver oralardan yuva yapıyorlarmış eşimin yengesi var yanımda oturuyor oda dedi tablet al koy diye bende eşime diyim ilaç ta alsın bari
0 oy
tarafından
Cok uzgunuuuummmm ama bıtane olmaz o eger bırını gorduysen mutlaka devamı da vardır 
(253 puan) tarafından
Ayy kız öyle deme lütfennn diyorum ya iki senelik evliyim hiç görmedim bu zamana kadar bismillah daha yeni gördüm gece bi tane eşime yarın ilaç aldıracam
tarafından
Bız çocukken evımız mustakıldı bahce ıcınde ve cok vardı ordan bılıyorum onlar tek yasamaz kuzum devamı vardır dıkkatlı ol
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım kışın bu havada çıktılarsa yazın çoğalırlar. Bak bebeğin var mı hamile misin bilmiyorum ama evini ilaçlat heryerini güzelce birkaç günde annende yada kaynanan da kalın bebeğin varsa ona zararı olmasın veya hamileysen. 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Binanin ilaclanmasi gerek herkesin evinde vardi mutlaka para toplayip ilaclatin 2 defa girdi evime ilactan once igrenccccc
0 oy
(742 puan) tarafından
Onlar çok  çabuk çoğalırlar ayrıca karanlıkta çıkarlar  gece dolaşırlar  gündüz yok olurlar annemin eski evde vardi eczaneden ilaç aldı 25 lira minne  sıktık  yok oldu bi tane olmadığına  eminim
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Ayy kız yazıyı okumayaydım iyiydi böcek yazısı lafı duyunca görünce o canlıları direk kaşıntı tutar alerji gibiyim ya :(:(
0 oy
tarafından
:) hamambocegi çok gördüm de postuna gulesim geldi tamam igrencte bu kadarda korkunc degil yani :) rutubetli yerde olurlar yuvasi yoksa disardan gelmiştir

İlgili sorular

+2 oy
43 cevap 934 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
15 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkucukbebis (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Acemianne48 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 450 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melis63 (1,675 puan) tarafından soruldu

397,054 soru

11,875,631 cevap

35,990 kullanıcı

...