0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde (1,093 puan) tarafından
Kızlar bizim apartmanın karsı tarafı böyle yesillik dag tas... Mahallesinin köpekleri hep orads toplanıyor.. Bir tane yavru köpek vardı okadar güzeldiki seviyorduk kardesleri birden ortadan kayboldu 1 tane kalmıstı.. Dün iki cok büyük tasmalı kangal bes tane köpegin arasından bu yavruyu aldılar ve iki birden parcalandılar... Bir agladı yavrum sinirden agladım cünküü gidemezdm bebegim olmasa yine giderdim belki ama bende korkardım o kanallardan.. Neyse bir adam kostu yanlarına sevindim kurtaracak diye.. Adam yavruya tekme attı kangalların çnğne itti fotografını cekti.. Sonra kangalı yakaladı kendisi ile selfie yaptı.. İnsanlık bu hale gelmis iste.. Bugunde baska bir adam kangalı getirmis tasların arasında yavru köpek arıyor.. Allahtan bulamadı.. Esimi aradım sikayet edicez.. Ama cok üzüldüm annesi elinden almak icin yavrusunu nasıl yırtındı.. Bu insanların hayvanlara bile tahammülü kalmamıs.. Ben artık insanlardan korkuyorum

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Şeytan gıpte ediyodur ben bile bu kadar kötü olamadım diye ******** adi herif:angry:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah belasını versin onun ya insan değil keşke hemen polis arasaydın canım bi dahakine video çek mutlaka böyleleri inkar eder 
(1,093 puan) tarafından
Uzaktalardı cıkmazlardı telefonda zaten sok oldum sinirden agladım.. Cok agladı cünkü yavru... Gercekten vicdansızlar
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Sok oldum Allah belâlarıni versin. Ne dunyaya kaldik gercekten canim ya. Cok uzuldum :(

(1,093 puan) tarafından
Öyle ya insanlar artık kendi cocuklarına tecavüz ediyor kendi anne babasını öldürüyor oyüzden belkidw buna sasırmamak lazım :( rabbim bizi imtihan etmesin
0 oy
(9,258 puan) tarafından
Allah belanzı versn dyip gidiyorum canm yandı resmn :((((((
0 oy
(105 puan) tarafından
Pislik insanlar allahindan bulsun ruh hastası bunlar..et canım keşke video çekseydin  habere yollardın ama onlarda utanma arlanma kalmamış..boyle insanların gücü ya kadına ya hayvana kalkar
0 oy
(421 puan) tarafından
İnşallah o kangallar o adamları parçalar da dünya biraz olsun Allah korkusu olmayan merhametsiz pisliklerden kurtulur 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Merhamet kalmadı insanlarda..:( 
0 oy
(15,745 puan) tarafından

Ebû Hüreyre’den rivayet edildiğine göre Resûlullah şöyle buyurmuştur:

“Vaktiyle bir adam yolda giderken çok susadı. Bir kuyu buldu, içine indi su içti ve dışarı çıktı. Bir de ne görsün, bir köpek, dili bir karış dışarıda soluyor ve susuzluktan nemli toprağı yalayıp duruyordu. Adam kendi kendine:

– Bu köpek de tıpkı benim gibi pek susamış, deyip hemen kuyuya indi, ayakkabısını su ile doldurdu, onu ağzına alarak yukarıya çıktı ve köpeği suladı. Adamın bu hareketinden Allah Teâlâ hoşnut oldu ve onu bağışladı.” Sahâbîler:

– Ey Allah’ın Resûlü! Bizim için hayvanlardan dolayı da sevap var mı? dediler. Resûl-i Ekrem:

“– Her canlı sebebiyle sevap vardır” buyurdu. (Buhârî, Şürb, 9; Müslim, Selâm 153)

0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin böyle insanları canım 
0 oy
tarafından
Lanet pislikler Allahın dilsiz kulları onlarda iğreniyorum ya artık bu insanlardan 
0 oy
tarafından
Allahım sonumuzu hayırlara çıkarsın bacağı kırılasıca ay nasl snir oldum ***** adam ya sen gene Bi fotoğraf flanwk şikayet edicek sen elinde kanıt olsun 
0 oy
(769 puan) tarafından
Nasıl bir zihniyet yarabbim bu okurken bile gözleri doluyor insanın 
0 oy
(233 puan) tarafından
Kiz videoya cekip sikayet etseydin 
0 oy
(2,627 puan) tarafından

Bu nedir yaa :angry: yemin ederim dicek bi siy bulamdm Allah belalarini versin insallah

0 oy
(1,134 puan) tarafından
En pislik aşağılık vahşi ****** insan karaktersiz ******** vicdan yok allah korkusu yok insanlar kadar tehlikeli bir mahlûk yok 
0 oy
tarafından

Hay Allah belasini versin öyle insanlarin hayvanda olsa korkunc bisey düşünsene gözünün onunde yavrun ölüyo kurtaramiyosun ayy tövbe tövbe Allah korusun lanet insanlar Allahindan bulsunlar:angry::angry::angry:

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 88 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 487 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu