0 oy
1,057 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Cocugum 61 gunluk ve kaynanam ne zaman cocukla konussa pis anne senin annen guzel degil diyor 1 sabrettim iki sabrettim ama bu surekli hal almaya basladi ve sinirlerim bozuluyor zatem esime de olan kizginligimdan dolayi sutum azaldi iyice kafaya taktim bunu da siz olsaniz ne yapardiniz kaynananiza?

15 Cevaplar

0 oy
(43 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çocuk sendeyken  pis babaanne çirkin babaanne de oda anlasın :)
(8 puan) tarafından
Cocugumu negatif dusuncelerden uzak tutmak istiyorum açıkcasi ondan yapmadim ama bi defaya mahsus belki deneyebilirim
-Reklam-
+1 oy
(1,048 puan) tarafından
Ettiğin lafı düşün de konuş. Yada hiç konuşma derim. 
0 oy
(807 puan) tarafından
Ağzının payını verirdim senin derdin ne hayırdır diye. Ne münasabet benden cıkana beni kötüleyecek daha neler 
(8 puan) tarafından
Malesef oyle sert cikis yapamiyorum yapsam esimle sıkıntıya girerim usluptan dolayı
0 oy
tarafından
Cocuguma.bu tarz seyler aşılamanizi istemiyorum de direkt tavrninve mesafeninkoy. 
(8 puan) tarafından
1-2 defa bunu ima ettim ama bildigini okudu
tarafından
Soyle acik acik.imaa etme
(8 puan) tarafından
Bu aksam dedim ki soylediginde cocuguma niye oyle diyosun o annesine pis demez ama yari ciddi yari gulerek ama anlamazliktan geldi bi daha denk gelirsem babaanne pis oglum anne güzel mi desem diyorum ama cocugumu boyle biseye hele de 2 aylikken alet etmek vicdanima ters
tarafından
O ediyo sende ole ksrsilik ver pis babaaane kaka babaasne eee babaasne bzi elleme opme sevme de.
(385 puan) tarafından
Valla gayet rahat babası da seviyor bebeğim de sevecek annesini. Benim oğlum öyle demez terbiyeli olacak bugun duyduğunu yarın kim öğretirse ilk ona söyler çocuklar sana karsı terbiyesizlik yapmasını istemem annecim öyle demeyelim daha büyüdükçe aklında kalır sana da kullanır bide çocuk anlamaz milletin içinde der sende zor durumda kalırsın de o zaman o sözler değişir
0 oy
(145 puan) tarafından
tabiki de oncelikle  tatli bi dille .baktim aynisini yapmaya devam ediyor bu şekilde seviceksen bebegime dokunmani istemiyorum derdim ve gerçektende vermezdim 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Cocugumun karsisina gecip pis babaanne derdim duymasini saglardim sen cocuga ne ogretiyon derse ee anne gelin kaynanaya cekermis derim 
(8 puan) tarafından
:)bu güzeldi
tarafından
:-D supersin
0 oy
(253 puan) tarafından
O ne sacmalik ne bicim kelimeler ya canim benim senin kaynanan lafini bilmiyorr oyle sacma sapan konusuyor daha 3 aylik bebegee ne acayip insanlar var yaa
(8 puan) tarafından
Evet var boyle tipler. Guya icindekini onun araciligiyla döküyor Ve ben ileride cocugumu bana karsi doldururlar diye cok korkuyorum:(
(253 puan) tarafından
Iste degisik ice donuk bi zihniyet buuu sen ne olursa olsunn cocuguna seni kotulemelerini izin verme seninle derdi olan sana soylesin soyleyecegini kucucul bebege degilll
0 oy
(707 puan) tarafından
Yapilacak s3y uyarmak kayinvalidenizi.icinize atıp kendinizi yipratmak ile bisey elde edemezsiniz.bazi durumda siz ondan arsız olun.
0 oy
(834 puan) tarafından
:)) ne diyeceğimi şaşırdım açıkçası.  Bana yapılsa n3 derdim diye düşünüyorum. Direkt karşısına geçer neden böyle bir şey söylüyorsun diye sorardım sanırım. Derdi neymiş manyağın önce bi onu öğrenirdim. 

Öyle bir ilişkim yoksa kaynanamla, ' armut dibine düşüyor anne, babasının anası da çirkin bakarsın derdim heralde
(8 puan) tarafından
Derdini biliyorum esimle beni ayirmak icin cok ugrasti sonra bebek olunca hayali suya dustu esimi de cok kıskaniyor benden.Ama elimden bisey gelmez derdine
0 oy
(355 puan) tarafından
Sende bebeqimi sewrken pis babaanne cirkin babaanne de bnce yada en quzeli ne biliomusn bebeqini wermiceksin madem sen pissin senin bebeqinide sewmeye hakki yok. Benim kaynanamda bi kere bebeqime dedi iste sen buyude bu anana qoster qununu iste babaanneni sawun dedi oqluma bnde aldim elinden bende zaten beni birakip seni korusun die dogurdum cocuqumu dedim. Sen kndi cocuklarini nasl babaanne dusmani yetistirdiysen bende ayni senin qibi yetistirecem emin ol dedim daha demedi 1 2 kere daha tekrar etseydi emin ol bebeqimi wermezdim eline
(355 puan) tarafından
Ne kadr kotu insan warya baksana senden cikana seni kotulicek inan cok sinrlndim kaynanan yanmda olsa da iyi bi terslesem keske. Sen kimsin ki cocuquma beni kotuliceksin ya sen merk etme canim o senin ewladin kaynanan bi tarafinida yirtsa o bebek annesini kotu bilmez
0 oy
(661 puan) tarafından
Ne pisligimi gordn de el kadar yavruya beni kotuluyon desene , bir degl iki dgl sabredemezďm bn kusura bakmasn  , anne pisse babane daha pis bebegim de eeeee anane kaka e e pis  de sende gulerek sacmaliga gel ya bu kadn smdi bole ilerde neler ogretr kmblir
(8 puan) tarafından
Zaten simdiden basladi ben oglumu alir gezmeye gotururum diye
(661 puan) tarafından
Senmi ckardn da senn oglun tovbe yarabbi yaaaa kiz alstr oglunu kendine sensiz bryere gtmesn sinr olrm bole seylere , bnm kaynana da kizinn oglunu kendine nasl alstrmssa  onnla yatip kalkar oraya gittgnde yada o gldiğinde   annesni kovar o derecede bi bebegi daha oldu kucaktan indrmedi kucak manyagi yapti gene ayni daha kucukken alstrdi , bnde korkuyordm hep bide burda oturuyo  benm  yavrumuda alstrcak boyle diye ama neyseki smdi gorsmuyorz ama gene icimde rereddutler var gelicegni sanmiyorm da olursa gelirse diye gerekirse yavrumu yanmda uyutucam surekli bana alissn ama o sekilde olmasn hc sevmem hiccc ,sende izin verme hele de hu seklde seni kotuluyorsa saknnn
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Kötü gözlerini bir daha bana çevirme derim. Insan nasıl bakarsa öyle görürmüş demi
0 oy
(342 puan) tarafından
Noluyor ya bu benim cocgum ben dogurdum kötülemeye hkkın yok sen nbarsan yap bunu degiştiremessin o benim benden cıkan cocgu seviyorsan banada sygı duymak zorundsın böle konusacaksn cocugumu hic sevme 
0 oy
(514 puan) tarafından

Allah akıl fikir versin kaynanana. Saygısız insan, o pis dediğin kişi torununun annesi, oğlunun karısı. Bu şekilde konuşup kalp kıran insanların yatacak yerleri yook!. Kafaya takma boşver sütün kesilmesin iyice. İçinden sabır çek Allah görüyo canım üzülme. :angry:

0 oy
tarafından
o nasil cocuk sevmek oyle sende onun yaninda yap pis babanne diye Allah akil versin bazen hadlerini cok asiyorlar 
(8 puan) tarafından
Yapmayi dusunuyorum tekrarlarsa. 4-5 kez yapti 6. Yi bekliyorum
tarafından
sabirlisin ne demek pis anne sen pissen bebeginede pis bakarsin sevmesin madem

İlgili bir soru bulunamadı

378,445 soru

11,327,905 cevap

34,783 kullanıcı

...