0 oy
3,732 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (118 puan) tarafından
Hangisi daha kullanışlı ve uzun ömürlü ??? kararsız kaldım, yorum yaparsanız cok sevinirim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence baston cnm ya hem kullanisli hafif ve az yer kaplıyor yine diger arkadaslarin yorumlarinida dinle secim yap cnm
-Reklam-
0 oy
(1,454 puan) tarafından
bebek daha küçükse baston olmaz canim travel olur ama.bi kaç ay sonra baston olur anca bizim gelin daha 11 aylık.bebis.icin yeni baston aldı 
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Ben kanzın çift yönlü tam yatar bebek arabasını aldım memnunum ama çok ağır önceden baston tam yatar bi bebek arabası görmüştüm onu alsaydım keşke ama yazın alırım belki onu.

image

Bahsettiğim araba bu canım.
(2,332 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Yorumları da güzeldi kullananlar memnunmuş.
(25 puan) tarafından
Tam yatar pozisyonun da ufak bebek ıcın yine de tam düz mu oluyor acaba yoksa yatırınca hafif egim kalıyor mu
(2,332 puan) tarafından
Tam yatar diyolar ama genelde hafif eğimli oluyo canım
(25 puan) tarafından
Yenı dogan ıcın kullanımı olmaz o zaman
(2,332 puan) tarafından
3 aylıktan itibaren daha rahat kullanılır canım
0 oy
tarafından
Baston arabalar hic rahat degil cocuk icinde rahat duramıyo bence
0 oy
(704 puan) tarafından

Bence travel kucucuk bebek bastonda rahat edemez ki daha çok 1 yas civarına ideal geliyor bana baston :ermm:

0 oy
(571 puan) tarafından
Canım tabiki travel sistem çünkü pusetini 4 türlü kullanabilirsin 

1 bebek arabasinda

2 evin içinde 

3 arabada bebek koltuğu olarak 

4 beşik görevi de görüyor sallayarak 

Civil de bebek bölümünün araba ve Beşik bölümüne bakiyordum en çok sattığım ürün travel sistemli bebek arabasiydi 2 olarakda bastonu genelde 2 3 yaş sonrası için baston bebek arabası satiyorduk ama 100 ve 200 arası ucuz ve yer kaplamaysn basit bişey alıyorlardı ama yinede sizin tercihiniz internetten alışveriş sitelerin yorumlarına bakıp ona göre karar verin derim
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben travel sistem aldim çünkü ilk etapta baston arabada bebek oturamaz diye düşündüm travel sistemde koltuğun port bebe olabilmesi bebeğin içinde rahatca uyumasını sağlar koltuk olarak da kullanisli puseti bi arkadaşım da yazdığı gibi hem evde hem arabada hem bebek arabasında kullanılabiliyor çok yönlü olarak kullanılabildiği için bence travel sistem tek dezavantajı ağır olmasi
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ikisini de kullanan birisi olarak şöyle diyim. Travel sistem acayip konforlu bebek için çok rahat ve yenidogandan itibaren kullanabilirsin. Ayriyeten puseti olmadı da avantaj oto koltuk niyetine arabaya bağlarsın falan(biz öyle yaptik) uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Baston ise daha hafif daha çabuk ömrü bitiyor bizimkisi yatan bastonlardan bebek büyükse kullanışlı olur hafif olduğu için ve katlanınca küçük olduğu için uzun seyahete bile götürebilirsin ben memlekete bile götürüyorum mesela.  Ama yenidoğan için uygun olmaz ve o kadar konforlu degil. Kizim 2 yaşında ikisini de 2 sene oldu alalı travel doğduğu günden beri kullandık baston 10 ayliktan beri kullaniyoruz travel hala ilk günkü gibi ama baston arabamız demirleri yamulmaya başladı bile kendi kendine kapaniyor bazen ve sürüşü acayip zorluyor beni yolda sağa sola çekiyor araba resmen. Bunlara göre sen sec artık canım.
(14 puan) tarafından
Baston arabanız hangi marka model acaba
(3,151 puan) tarafından
Baby hope yatabilen modelinden.
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(3,151 puan) tarafından
Rica ederimm.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 265 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 1,014 göst.
12 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 362 göst.
8 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 258 göst.
23 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elvan00 (129 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...