0 oy
1,203 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından

Kizlar bu benim de eşimin de ikinci evliliği eşimle 9 aydır evliyiz eşim ilk evliliğinden 1 kızı var 12 yaşında benim yok şuan ki evliligimden şuan 18 haftalik hamileyim eşimin kızı annesi babası bizimle yaşıyo onlar yetmiyormuş gibi bide bana hem psikolojik baskı hem şiddet uygulamaya başladı bu halimle ailesi kızı benden hep ön planda şuan karnımda onun oğlunu taşıyorum umursamıyor bile az önce kavga ettik evden çıktım parkta oturdum öyle aramadı merak bile etmedi o kadar aşerdim canımın çektiği hiç birşeyi almadı markete gidince kızına çikolata aliyo canın bişey istiyomu diye soruyor kızına ben hamileyim ne soruyo ne alıyor o onun kızı alsın ama bende eşiyim hamileyim kaynanam her defasında eşimi bana karşı dolduruyor kulağımla duydum o da yetmezmiş gibi eşimin benden önceki sevgilisini arayıp kızım nasılsın diye konuşuyor hamile kalmadan önce çalışıyordum ben işteyken eşimin telinden arattırıyor hemde. Eşim bana para vermez çocuğum için hala bişey almadı almıyor da sizce bu kadar şeye katlanabilir mi bi insan bi yol gösterin bana intihar edicem ailem kabul etse hiç durmayıp gitcem ama yok bunlar ozet geçtiklerim daha neler neler :( 

10 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından

Canim bu anlatiklarina kimse dayanamaz Allah sana sabir versin demekki seni kaybetmekten hic korkmuyor ailen sahip cikarsa biras ailende kal belki ozler gelir seni alir ayri evi bile kabul ettirirsin bende oyle yaptim gittim ozledi ve ayri evi kabul ettirdim

(45 puan) tarafından
Bu ev eşimin zaten yeni kredisi bitti kendine ait ailesi buraya yerleşmiş gitmiyor buda gidin diyemiyor kiraya falan da çıkmaz zaten keşke tek sorunumuz ailesi olsa eşim karaktersiz kaybetmekten korkmuyor üstelik 37 yaşında benden 9 yaş büyük aklı başında olsun istedim  ikinci evliliğim diye mantık evliliği olsun istedim onun için herşeye razı geldim ama değmezmiş burnumdan getirdiler 9 ayda ben çocuğum annesiz babasız büyümesin dedikçe daha çok bunaltiyorlar
tarafından
Fatma senin eşinle aran düzeldi mi?
(111 puan) tarafından
Evet bende aileme gittim aramadım sormadim o üstüme düştü banane dedim bosanicam bdn ailemde arkamdaydi zaten bunuda biliyordu sonra ayri evi bile kabul ettirdim suan ayri evdeyiz bile :))
tarafından
Keşke bizde bi çıkabilsek ayrı eve dua edin bana :((
Senin adına çok sevindim inşallah bi daha böyle büyük kavgalarınız olmaz
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından

Cnm bnm ya Rabbim feraha cikarsin cok uzuldum resmen ailesine hizmetci kizina dadi almis hc anlamadin mi nisanliyken falan huylarini

(45 puan) tarafından
İkimizinde ikinci evliliği olduğu için çok kısa sürede evlendik
(216 puan) tarafından
Hc iyi dgl iste hmn aceleye gelip evlenmk tanimadan oluyo smdi hamilesin bide
0 oy
(355 puan) tarafından

Canim allah yardimcin olsun ama esinin kizinin yasi kucuk belki seni kiskaniyordur karnindakini kiskaniyordur babasida psikolojisi bozlmasin die ona daha fazla ilqi qosteriyordur bebeqin olunca oda onun ewladi olucak kizini ne kadr sewiyorsa senin oglunuda o kadr sewecektir bence yani anne babaliqin ne oldqunu bilmiyorum henuz ilk gebeliqim ama bnce kndini kiziyla kiyaslama o cocuqun annesi yaninda yok mesela oyle dusun o kizi sewmeye calis bnce. Ama su kaynananin eski sewqlisi mewzusunda kndini ezdrme kaynana soyle esine soyle sen sustukca uzerine gelirler. 

(45 puan) tarafından
Canım kızını çok seviyorum bana arkadaş gibi aksine kızı kıskanmıyor kardeşim olcak diye seviniyor ona netten bebek kıyafetleri aliyo biran önce doğsun diye bekliyo o da beni herkesten çok seviyo bana abla diyo başka bişey demiyor öper sarılır birlikte oyun oynarız kızıyla hiç ama hiç sorunumuz yok onun suçu yok çünkü annesiz yavrum onu bile eziyorlar bazen ben izin vermiyorum
(355 puan) tarafından
Allah senden razi olsun o zamn haytim. Rabbim yaptiqin bu iyilikleri karsiliksz koymaz emin ol. Sanada saqlikli binewlat nasip eder insAllah
0 oy
(545 puan) tarafından

Canim.sen yuva yikan kadin degilsen ne diye cekiosun bunlari anlamadimki esin evliykenmi birlikteydiniz ki sana bu derece cephe almis durumdalar? Yada bi problemmi yaşadınız? Boyle bisiler yoksa niye milletin nazini cekiosun ailen kabul etmiosa bi sure siginma evlerinde kalabilirsin sonra is bularak kendi ayaklarinin üzerinde duran bir suru kadin var. Ezdirme kendini rica edicem.

(45 puan) tarafından
Cnm ben eşimle tanistigimda esin den boşanmıs ve 8 yıldır bekar dı ben yuva yıkmam Rabbim nasip etmesin karnımda ki bebek kolumu kanadımı kırıyor babasız büyümesin istiyorum kadın sığınma evine gitmeyi düşünmedim değil sanırım son çare orası bu gidişle çocuğum ezilsin istemedim sadece
(545 puan) tarafından
Hicte ezilmez dusunme boyke babasi baba olaymis gorevini yapaymış pekala sen en iisinden hem annesi hem babasi olabilirsin hic uzme kendini hayat boyle gecmez cunku cocuk dogunca babasi ya obur cocuguyla ilgilenip seninkiyke ilgilenmezse ne olucak? Ozaman daha cok etkilencek cocuk esinle oturuo adam akilli konusun bence problem neymis niye boyleymis seni istiomuymus istemiomuymus ciddi ciddi bi sor bakalim.nasil cevaplar alcan eger tatmin etmiosa verdigi cevaplar hic cekme valla hayat kisa gulum sende insansin allah yardimcin olsun
0 oy
(1,204 puan) tarafından

ALLAH yardımcın olsun. Daha önce bilmiyormuydunuz onlarla beraber yaşamayı? Rabbim kimsenin başına VERMESİN ama biraz sabırlı olun derim iyilik ederek bunları yenebilirsiniz kolay değil ama ALLAH a dayan Rabbimden yardım isteyin :( 

0 oy
(13 puan) tarafından

Kendı ailenin kabul etmeyeceğini nerden biliyorsun konuştum mu aılenle

0 oy
tarafından

Şuan gerçekten şok oldum bacim nasıl biseyin içindesin. Ne demek senle yaşıyorlar saçmalık. O ki boşanmış seni almış bı de çocuk etmiş inanamıyorum yaaa. Senin için ikinci kez boşanma çok zor olur ve bebeğin olck onu düşün. Bak eşin ne halde seninde çocuğun öyle olsn istemezsin. Bence eşinle konuş canım kesin ve net olun. Bu böyle olmaz de. 

0 oy
(240 puan) tarafından

Canım benim ilk evliliğim eşimin 2, evliliği o sorunlar bizde yok ama beni hep ***** yerine koyar yaptığımı yadırgar napsam yaranamam ben kaçarak evlendim bana bi kırık eşya almadılar hep onun ilk eşiyle aldıkları eşyalar yatak bile sadece döşek aldılar şimdi yatak odası kırılmış diye ben sana yatak odası alamam param yok diyor ben senden ev mi istedim eşya mi eski karının eşyalarını kullanıyorum allaha reva mı bu hak mı sen söyle bacım artık sevgi bitmiş bizde 4 yıllık evliyiz 1 yaşında oglum var ve ikinciye hamileyim hamile olmasam çocuğum olmasa boşanırım aileme de gitmem çalışır ev kiralarım artık odalarımız bile ayrı ayrı yatıyoruz bana beddua ediyor çoğu zaman hamile kadına beddua eden benim eşim olamaz mecbur cocuklarim büyüsün 

0 oy
(13 puan) tarafından

canım benim bazı sorunların evet gerçekten kötü ama bazılarını çok abartıyorsun bikere 12 yaşındaki bi kızla yarışma ona çikolata aldı bana almadı sormadı polemiği hiç bitmez eğer sende istiyorsan bende alicam de o evlat ve hiçbir kimse ile sevgisi kıyaslanamaz sen 2 gün sonra doğurunca bu sefer sürekli bebeğinle kıyaslayacaksın durumu yazık edersin kendinede yavrucuklarada tavsiyem o kızı da kendi evladının yerine koy bide mantık evliliği demişsin canım afedersin de bi mantıkta göremedim bu evlilikte adam ailesi ile yaşıyor bu bir sorun olacağını hiç dusunmedinmi adamın 1 kızı var ve onunla yaşıyor bunu gerçekten kabullenebilecek miydin adamı ne kadar tanıdın mesela şiddet uygulayabileceğini bilecek kadar mesela yani hangi durum sana cazip geldide sen mantık evliliği yaptığını sanarak evlendin 

–1 oy
tarafından

Oncelikle kendinle kizini kiyaslayark en büyük hatayi yapiyosun. Ikinizinde yeri ayri. Bence kaynvalidenin eski geliniyle görüşmesi kadar da dogal bsey yok. Cunku eşler ayrilms ortada bi cocuk var. Bunu da takma kafana. Ama dersen ki bna cok kötü davraniyo hic bi isteğimi yapmiyo o zaman diyebilirim haklsn kesinlikle. Sen daha cok eski esinin varlığının o evde olmasindan rahatsizsin gbi

tarafından
Pohlamadm seni karsi tarafi tanimadan arkalarindan sallamadm diye isine gelmedi sanrm yorumum :))
(355 puan) tarafından
Eski karisi deql bnce sewqiliyle knusuomus kaynanasi. Ayrica bn olsam eski karisi bile kaynanamin knusmasindan rahatsz olurdum helede esimin telefonundan konusmasindan daha da rahtsz olurdum. Ewet ortada bi cocuk war cocuk konussun annesiyle her saatte knusabilir buna kimse mani olamaz ama kaynanam konussun kocam konussun kizarim. Daha gecen qun kaynanam bna dediki esim eski sewqilisyle arasinda yuzuk takmislar iste kaynanam diorki yuzukleri buldum attim oglum attiqimi duyrsa kizar dedi ben o kadr uzuldum ki nie daha yuzuqu sakliyor esimmi sakladi onumu sewiyor hala die icim icimi yedi 2qun esimle konusmadim sonunda esim annesini caqrdi benm ewdeki yuzkten haberim warmi benmi sakla dedim dedi oyle yuzlestiler barstim
(45 puan) tarafından
Canım beni pohpohlayin diye yazmadım üstelik annesinin konuştuğu kişi kızının annesi eski gelini değil oğlunun eski sevgilisi eski geliniyle bile torununun annesiyle konuşmazken sevgilisiyle konuşması tuhaf olan kızı annesiyle hergün konuşuyor eşimin telefonundan eşim arada bi kızı için konuşuyor sonuçta çocuğunun annesi diyip ben buna bile susuyorum başkası olsa buna bile katlanmaz
(45 puan) tarafından
Ben eski eşinin yüzüğünü mu bulmadım fotograflarini mi bulmadım evlilik cüzdanları ondan kalan eşyaları kaynanam kullanıyo hala neler neler hangisini sayayım bişey desem benden daha çok haklı çıkıyorlar herşeyin üstünü kapatıyorlar analı oğullu adam 8 yıldır boşanmıs evlilik arayışına girmiş ve benimle evlendi yada başkası farketmez eski şeyleri yok etme gereği bile duymamış bişey söylesen ne var bunda tek açıklama bu ben takintiliymisim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 375 göst.
0 oy
16 cevap 528 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu

376,799 soru

11,276,441 cevap

34,666 kullanıcı

...