0 oy
658 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Bayanlar bebeklerinizi yanınızda yatırdınız mı?? Ben yatırmayı düşünmüyorum ama bilemedim :ermm: siz neler yapıyorsunuz veya ne yaptınız bu konu hakkında 

21 Cevaplar

+2 oy
(2,130 puan) tarafından
Uyku ölüm derler bizde oyuzden asla yanimdayatirmadim akli yetene kadar 
-Reklam-
+1 oy
(371 puan) tarafından
Valla yeri geldi yatırdım ettim miş gibi of valla onun kokusuyla uyumak ❣
0 oy
(119,463 puan) tarafından
Benimki kucaga alisti dr dediki besigi yanina koy elinle besige dokun bebek senin varligini hisseder valla oyle yap
tarafından
Sevda daha yeni dogmus bebek nasıl alışıyor alışkanlık olmamış  yaa bebgin aç olduğu  icinmi ağlıyor acaba
(119,463 puan) tarafından
Kiz 2haftadir hep kucagimda yaa
tarafından
Sende  memeni ver karnı aç olmasın böyle alırsan zaten alışır
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Ben ilk doğduğunda bile kocagmda göğüsmde yani yatiriordm uyuordk ole hiç korkmdm dusucek diye birkez elimden kayar gibi oldu anında uyandım okdr.

Ama besignde de uyuordu ama snra 6aydan snra yanımds mecbur yatırdım hala da yatıyor 14aylik

0 oy
tarafından
14 aylık yatırmadım elim kolum çarpar dönerim zarar veririm ya da yataktan düşer diye korktum hep beşiğinde uyudu
0 oy
tarafından
Dogdugu gunden 8 yasına kadar benle yattı ondan sonra zor ayırdım :D ama bende koca yoktu ondan ıkımız yattık hep sız yapamazsınız sanırsam 
(8 puan) tarafından
Işte kokuna alıştığı zaman ayıramazsın diyorlar ondan bi ikilem arasında kaldım:(
0 oy
(213 puan) tarafından
Yatırdım yatiyorda hala emmesi için yanıma alırdım şimdi beşiğine gitmiyor dönüp dolaşıp yanıma geliyor 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hic yatırmadım ikisini de bebekken.. hep besiğinde yatırırım uyusun uyumasın 
(8 puan) tarafından
Yatıyorlar yani dimi tek başına
(12,513 puan) tarafından
Yok canım sallıyorum besik yanımda
0 oy
tarafından
Vallh benim bende bugün yarin doğum  yaparsam 

6.7 gün yanımda yatircam rabbim sağ salim kullarima almayı nasip etsin  böyle düşünüyorum
(8 puan) tarafından
Rabbim bir avazda doğurtsun inşallah canım benim hayirlisiyla alırsın inşallah kucağına
tarafından
Amin amin isallh canm cumlemizinde
0 oy
tarafından
Bi kere yanımda yatırdım 4 aylık bebeğim eşim yatırma bişey olur dedi bende yatırmıyorum aslında yanımda daha iyi uyumuştu
(8 puan) tarafından
Bende çok deli yatarım eşime bile uyurken vurduğum oluyor :D ondan yatiramicam sanırım
tarafından
O yüzden ben küçük beşiği var ona yatırıyorum aglayınca hemen kalkıp  pıipişlıyorum uyuyo onların güvenliği daha önemli
0 oy
tarafından
Hiç yanımda uyumadı kendi odasında uyuyo zaten 9.aydan beri almadım yanıma yani aldm ama uyumadı kendi yatağı daha hoş geliyor nedense 

E
(8 puan) tarafından
Tek başlarına uyuyabiliyorlar yani dimi
tarafından
Uyuyo tabi ki
0 oy
(214 puan) tarafından
Bazen yatiriyorum cok guzel oluyor kizimla uyumasi ooyyy mis gibi
0 oy
(5,436 puan) tarafından
2 yaşına kadar yatırmadım emmeyi bıraktı alıştı benim kokumu aradı smdi 3,5 yaşında ayırmaya çalışıyorum 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Çok nadir hasta ise vs  yatırdım 1 2 Bi kez düşecek gibiydi daha asla yaptırmam 8 ayda odası ayırdım şuan 13 aylık şükür herkesin odası yatağı ayrıdır bence bir yatmamak laizm çol güzel Bi sye evet bir yatmam kokusu ile ama insan rahat verimli uyiyamiyo kolu uyusuyo annem  4 yaşına kadar abimi ayiramamis ben yatirmadım  herkes al yanına yazık vs dedi dedim hayır  abim yigenim odası zor ayırdı küçükken ayrildim
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Sakin yatirma da zaten ayirmasi zor oluyor ben yatirdim bin pisman oldum yatip emerek uyuyordu 20 gündür onunla ugrastim besigine alistirdim ama omrumden omur gitti
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Sadece kayınvalidemlere gittiğimizde yanımda yatırıyorum. Birde babası sabah işe gittikten sonra uyanırsa o zaman yatırıyorum. Bu bi alışkanlık yaratmadı ama 
0 oy
tarafından
7 aylık cnm Bnim oğlum hiç yatırmadım yatırmamda cesaret edemem yatsın beşiğin de mis gibi 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bende yatırmam diyordum ama bazen başka çare kalmıyor kuzum sürekli uyanınca beşiğe al koy insanda takat kalmıyor yada hasta olunca sık uyanıyor beraber uyuyunca daha uzun uyuyor ve bi yerden sonra artık oturduğun yerde emzirmekten yoruluyorsun oluyor yani böyle şeyler :)
0 oy
(2,920 puan) tarafından
Bence tehlikeli ya en iyisi besigi yanina al gene yaninda gibi olur 
0 oy
tarafından
Şuanda yanımda uyuyor 7 aydirda birlikte uyuyoruz besigine koydugumda süt için kaldırınca uykusu gidiyodu uyumuyodu böyle yanimda direk emzirebiliyorm rahat uyuyo sallamaya alıştırmak istemezsen ve uykun hafifse sıkıntı olmaz allahin izniyle canm 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 547 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 174 göst.