0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün teyzemin kızına gittik misafirlige neyse bebeği var 3 aylık kız bezini aldı yanında gelinleri de vardı çocuğun bezini hemen bağlamadı hava alsin dedi neyse sonra gelinin oğlu var 5 6 yaşlarında gene kapatmadılar çocuk gelip bakıyor falan ben kapatalım bence görmesin dedim yok şimdiden öğrensin ilerde merak etmez dediler bana değişik geldi sizin yorumlarinizi merak ediyorum yaptığı doğru mu sizce ???

23 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
One ya yine cildirma noktasına geldim ben ozellikle baska odada degistiririm ne saçma sey bi tanıdığımız da oyleydi iki kardes buyuk erkek kucuk kiz anneleri de öyle yapardi cocukta merak etti kardesinin altini acmis cok afedersiniz aklima geldikce de midem bulaniyor poposuna kiz bolgesine parmagini sokmus her tarafi kan olmus cocugun neler neler oldu hastaneye korkudan goturmediler devlet istismar sanar alir diye sonra duyuldu bu olay devlet hemen el koydu olaya kucuk kizi aldilar buyuk oglana psikiyatri tedavisine basladilar suclu olarak da anne gosterildi Allah akil versin 
(7,441 puan) tarafından
Allah'ım tüylerim diken diken oldum Allah akıl fikir versin ya
tarafından
Okurken aklım durdu :( beynim yandı
-Reklam-
0 oy
(860 puan) tarafından
Çok yanlış yaa mahremiyet diye bir şey var Allah aşkına yazık günah 
tarafından
bencede Bende oyle deim zaten namahrem sonuçta dedim yok dinlemiyorlar
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Aa olur mu oyle sey ayip kac yasinda olursa olsun. Tamam.hava alsin diye bazen yegenlerime falan bizde bez baglamiyoduk ama acikta birakmiyoduk pijamasini giydiriyoduk bezini baglamadan uygun olmaz. Sonra buyudukleri zaman ben kizlarin her yerine bakarim moduna giriyorlar 
tarafından
bencede canım ilerde çocuğa anlatırsan güzelce mahremiyeti zaten anlar illa açıp ortada gelen çocuklar bakıyor ben utandim valla
0 oy
tarafından
Neyi merak etmesin ya saçmalık resmen 
tarafından
şeyini merak edermis ilerde şimdi görmezse
tarafından
Tövbe tövbe ya
0 oy
tarafından
düzenlendi

Ohaaaa , niye muzemi açılışa koymuş şimdiden görsin diyorlar

tarafından
aynen ilerde merak edermis
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok çok saçma bence bile isteye yapıyorlar. Ben çok mecbur kalırsam sırtımızı onlara dönüp öyle değiştiriyoruz 
tarafından
mecbur kalınca sırtını dönüp hizlica halledersin o normalde açıp ortaya koymak ta ne biliyim
0 oy
tarafından
çok saçma ve yanlış bence hatta bir yazı okudum elinizden geldiğince bebeğiniz altını kimse olmadığında değiştirin vb yazıyordu mahremiyet duygusu o zamandan bile verilirmiş
tarafından
yok ben aynısını söyledim anlatamadım ilerde merak edermis
0 oy
tarafından
çok saçma ve yanlış bence hatta bir yazı okudum elinizden geldiğince bebeğiniz altını kimse olmadığında değiştirin vb yazıyordu mahremiyet duygusu o zamandan bile verilirmiş bende öyle yapmak istiyorum olduğu yere kadar 
tarafından
Bende namahrem sonuçta dedim ben kötü oldum resmen
tarafından
gerçekten yetiştirme tarzı çok önemli Allah ıslah etsin
tarafından
Aynen amin
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Şimdiden görsün merak etmesin ne kadar da cahilce bir cümle.

5 6 yaşında herşeyi biliyor şimdiki çocuklar yaptığı çok yanlis bir davranış işte onca şey oluyor dünyada izliyorlar görüyorlar ama dönüp de benim çocuğum da ...... demiyorlar yazık gerçekten 
tarafından
aynen ben kötü hissettim kendimi okadar da normallerki
0 oy
(1,826 puan) tarafından
İki cocuga da yanlıs davranılmıs
tarafından
aynen öyle ben utandim resmen
0 oy
(135 puan) tarafından
Yuh artık yanı cehalet  bu 
tarafından
aynen ben anlatınca ben kotu oldum resmen ama anlamiyorlar
(135 puan) tarafından
Anlasalar bu tarz  düşünceye sahip insanlar kadınlarımız değer görürdü benimde Rabbim nasip ederse oğlum olucak ilk önce bana sonra tüm hemcinslerime saygı duymayı ogretecem nasipse
tarafından
aynen öyle amin ins saglikla kucağına alırsın bebeğini
(135 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Şimdiden öğrensin mi?? Kafa yapısına bak madem öyle açsın kendini göstersin bebek diye onun mahremi yok mu ondan sonra onu ne gelenin orasına burasına bakmaya kalksın ne var sanki diye 
tarafından
aynen ben mahrem doye anlattim ben kötü oldum resmen
tarafından
Hep öyle olur zaten senin doğru söylediğini bile bile sırf dediğine gelmemek için saçma sapan şeyler yaparlar bilirim
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bencede yanlış tuhaf geldi banada
tarafından
banada canim
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Işte bizim milletimizin zihniyeti erkek merak eder erkek yapar.. kendilerince önlem alıyorlar güya çok yanlış 
tarafından
banada çok yanlış geldi ama onlara göre normal canim
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Aptallar diyorum baska da bir sey demiyorum 
tarafından
malesef öyle :((((
0 oy
(833 puan) tarafından
Ne kadar saçma demişler çocuk büyüyünce onumu hatirlayacakmis
0 oy
(6,015 puan) tarafından
Büyüyene kadar unutur zaten çok saçma bi düşünce bence
0 oy
tarafından
Duyduğum en sacma sey 
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Çocugun bezi herkesin oldugu ortamda degistirilmez kız yada erkek bebek asla farketmez. Çünkü haya duygusunu kücüklükten cocuklarimiza ögretmezsek suanda göruldügü üzere haberlerde hergün bi sapık mikrop haberleri daha çok görürüz:(
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hahahahaha o ne ve merak etmezmiş bıraksınlarda merak etsin biraz edep edep en lazım olan haslet olmuş bu çağda

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 178 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Busra.vrlc (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Maviyazma (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 273 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.