0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (1,001 puan) tarafından
Saat 04:05 ve hala yok esim bi onceki postda bildirmisdim neden kavga etdigimizi sizce bu normalmi beni hamile basima evde yalniz birakip gitdi ve hala yok yalnizken korltugumuda cok iyi biliyo bence annemleri arayip soylemeliyim artik dayanamiyorum yazik degilmi bu bebege bu kadar korku stresle

7 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hem suçlu hem.guclu adama bak ! Korkma canım.sen, bekle derim biraz daha geldiğinde güzelce bi haşla, hamile kadını tek bırakmak ne demek ya... bence yüzü yok gelmeye ondan gelmemiştir. Hemen ailene aktarma derim bu durumu, bekle bakalım sabah olsun
(1,001 puan) tarafından
Zaten bende sabahi beklucem ilk ailesiyle konscam sonrada annemle bu kadarda olmaz ama
(6,978 puan) tarafından
Hamilesin bebeğini düşün canım, onuda üzme kendinide, git uymaya çalış biraz zaten üzgünsün...iyi gelir. Yarın ola hayrola
(1,001 puan) tarafından
Uyku tutmuyoki bide :(
(6,978 puan) tarafından
Uzan tv ac izle, veya kitap oku, biliyorsan kuran ve dua oku...Rabbim gönlüne ferahlık versin canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence söyle bana da yapmıştı sırf anneme gitmistim eve 5 dakika gec gittim diye olay çıkartıp eve gelmemişti sabahında bende babama gitmiştim onun ailesi falanda duyup gelmişti herkes ona kızmıştı o gün bugündür bidaha öyle bisi yapmadı 

Birilerinin onu uyarması lazım yoksa akıllanmaz gene yapar seni nasıl tek bırakıp bu saatlere kadar  gidebiliyo yanina birakma derim kardesim 
(1,001 puan) tarafından
Bende il ailesiyle konscam yani olmaz bu kadar yazik degilmi karnimdaki bebege bu kadar korku geciriyom stres yapiyorum
tarafından
Ailesine desen kendi oğullarını savunmazlarmi benim kayınvalidemler öyle mesela oğulları ne yapsa doğru bulmasalarda  onu savunuyorlar kendi babama söyle gerekirse kayinbabana o söylesin oğlunuza çeki düzen verin yoksa alırım kızımı desin inan daha ise yarar
(1,001 puan) tarafından
Kuzum benim babam bu kaxar sakin karsilamaz alir tufegin dayanir kapiya benim babam boyle oyuzden korkuyorum zaten endiselliler benim icin qurbwtdeyim oyle hemen hemen gorusemiyozda arabayla 3 gunluk yol onlar azerbaycan ben rusyada bikere oraya giderken soyledim babama vermiyodu beni esimede soylemisdi sokagimizdan gecsen oldururum seni bi tane kizim var ben ona bakarim ne kadar omrum vRsa sonra geldi yalvardi bana elimi ayagmi optuki gel gidelim evimize simdi yine boyle yapmasi demekki bu insan hic bir zaman akillanmaz
tarafından
Gözünün korkması lazım bunun için adam vuracak degil l ya canim emin ol korkutmak istemistir annen uygun bi dille olanlari anlatskn sadece telefonda arayip korkutsun sahipsiz olmadigini bilskn benim babamda oyle babalarin hepsi oyle ve doğru olanı yapıyolar bana göre yoksa koca milletinin çok afedersin g*tu kalkiyo sen sustuysa mecbur olduğunu düşünürler valla yüz vermeye gelmiyo
0 oy
(742 puan) tarafından
Söyle tabi saat kaç oldu kimle nerde evli barklı  adam  bu ne sorumsuzluk 
(1,001 puan) tarafından
Soylicem bemde
0 oy
(491 puan) tarafından
canim şu saatte senin uyuman gerekir daha 17 haftadasın 

ve esin ayıp ediyor msj at bn korkuyorum evde annemlere gidicem yaz bakalim gelecekmi yüz vermeyin şunlara ya 
(1,001 puan) tarafından
Saat 5 de geldi ya kapiyi acmiycaktim anahtarida yoktu ama nebileyim actim
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay bu saate kadar nerede ya hiç mi düşün ce yok bu adamda 
(1,001 puan) tarafından
Olsa zaten boyle yapmazki
0 oy
tarafından
Ufacık bısey olsa bahane bılıp fırsat olarak goruyorlar bu satten sonra gelenı de sen katma bence 
(1,001 puan) tarafından
Ama suc kendisinin ben sucsuzdum
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Hamilesin bide cnm :(

Neden kıymet bilmez ki bazı adamlar :ermm:

(1,001 puan) tarafından
Nebileyim bacim bahtimiz boyle
(5,436 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn :(

İlgili bir soru bulunamadı

374,651 soru